Čt 9.10.08 17:00 DEKAN Stará garda SquashArena   (HL5D)
Čt 9.10.08 18:15 DEKAN Gambrinus VH VET Zachovalí   (VL3C)
Út 21.10.08 19:30 DEKAN Santa Dominica VET Zachovalí   (VL3C)
Út 21.10.08 20:45 DEKAN Zelená liška TJ SUP A Ortopedie   (SVL1A)
Pá 21.11.08 19:00 P1 Těžká demence Guatemalské ještěrky   (HL5E)
Pá 21.11.08 20:15 P1 Černý koně TMK Pragoflora TJ   (HL8G)

3. 12. 08 20:15 P3 Válcovna plechu FC AC/DC FC 11. 12:0 (5:0)
Jednostranný, přátelsky odehraný zápas v početní převaze Válcovny. Roman Kalčík, Pavel Procházka
Válcovna plechu FC AC/DC FC
František Podzimek – Viktor Barda, Tomáš Bedrna, Martin Dejmek, Martin Kovács, Josef Kučera, Jan Kuchařík, Jakub Kupec, David Srna vs Marek Hujer – Jiří Hřebíček, Jaroslav Janáček, Jan Kubín, Jiří Kubín, Tomáš Tureček
4., 40., 44., 50. Martin Kovács
7., 26., 48. Tomáš Bedrna
24., 56. Jakub Kupec
30., 43. Jan Kuchařík
60. Martin Dejmek
18. 11. 08 17:00 zzTKSPA Vykutálený prasátka Válcovna plechu FC 10. 4:7 (2:2)
Pohledné utkání s mnoha góly. Vít Žlábek, Michal Fulín
Vykutálený prasátka Válcovna plechu FC
Jan Šícha – Ondřej Černý, Martin Hrbek, Jiří Lebeda, Tomáš Liška, Jan Lorenc, Michal Šmuhař, Petr Táborský vs František Podzimek – Viktor Barda, Tomáš Bedrna, Martin Dejmek, Martin Kovács, Jan Kuchařík, Jakub Kupec, David Srna
39., 45. Martin Kovács
15. 11. 08 10:00 P1 Trilog TJTN FC Válcovna plechu FC 9. 3:0 (3:0)
Drtivý začátek utkání, v podání Trilogu prakticky rozhodl celý zápas. Hra se poté vyrovnala, ale žádná další branka už nepadla. Jiří Musil
Trilog TJTN FC Válcovna plechu FC
David Najman – Jiří Lain, Jan Maršál, Patrik Martínek, Lukáš Najman, Michal Panýrek, Petr Řezníček vs František Podzimek – Viktor Barda, Martin Dejmek, Martin Kovács, Josef Kučera, Jan Kuchařík
4. Michal Panýrek
7. Petr Řezníček
12. Lukáš Najman
28. 10. 08 18:15 zzNOVOB Válcovna plechu FC Torzoo 8. 6:5 (3:1)
Zápas plný výsledkových zvratů, rozhodla vlastním gólem Válcovna Jiří Panocha, Zdeněk Hnát
Válcovna plechu FC Torzoo
Tomáš Bedrna – Viktor Barda, Martin Dejmek, Martin Kovács, František Podzimek, David Srna, Jakub Veverka vs Boris Kopečný – Lumír Honzek, Daniel Jakeš, Václav Jílek, Martin Kult, Petr Novák, Ľubomír Prokop, Jan Šmíd, Roman Šoula
41. Roman Šoula
13. 10. 08 16:30 zzS2 Šajtle s.r.o. Válcovna plechu FC 7. 1:7 (0:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... David Kroutil, Tomáš Ptáček
Šajtle s.r.o. Válcovna plechu FC
František Kotouček – Jiří Dobeš, Stanislav Dobeš, Václav Dobeš, Martin Kotouček, Ivan Moravec, Lubomír Němec, Petr Vácha vs František Podzimek – Viktor Barda, Tomáš Bedrna, Martin Dejmek, Martin Kovács, Josef Kučera, Jan Kuchařík, Jakub Kupec
46. Petr Vácha 12., 16., 33., 35. Jan Kuchařík
38., 54. Jakub Kupec
8. 10. 08 18:15 DEKAN Válcovna plechu FC Palouček AC 6. 5:2 (3:2)
Utkání dobré úrovně, v němž vitězný tým neproměnil mnoho šancí, jinak by výhra byla vyšší. Hráči Paloučku v první půli dotahovali vedení soupeře, druhý poločas již patřil hráčům Válcoven. Gabriel Bugár
Válcovna plechu FC Palouček AC
František Podzimek – Viktor Barda, Tomáš Bedrna, Martin Dejmek, Martin Kovács, Jan Kuchařík, Jakub Kupec, David Srna, Jakub Veverka vs Jaroslav Tůma – Jan Auředník, Stanislav Druba, Michal Grežďo, Michal Jansa, Matěj Keist, Marek Řídel, Aleš Vejrosta, Václav Zikán
7., 23. Martin Kovács
20., 50. Jan Kuchařík
47. Jakub Kupec
9. Stanislav Druba
25. Michal Grežďo
1. 10. 08 17:00 zzHAGIB Mašťáci 1.FC Válcovna plechu FC 5. 3:4 (2:1)
Neuvěřitelný obrat z 1:3 na 4:3 předvedla Válcovna ve druhé půli. Velmi kvalitní utkání, které by odpovídalo nejméně šesté lize. Josef Ponert, David Ponert
Mašťáci 1.FC Válcovna plechu FC
Filip Vondrát – Filip Černý, Tomáš Rájecký, Tomáš Sláma, Tomáš Srb, Jan Tícha, David Václavík, Ondřej Walter vs František Podzimek – Viktor Barda, Tomáš Bedrna, Martin Dejmek, Martin Kovács, Jan Kuchařík, Petr Syrůček, Tomáš Tichý
55. Martin Kovács
24. 9. 08 20:45 DEKAN Válcovna plechu FC Motol FN 4. 2:2 (1:1)
Zápas plný osobních soubojů, ale především nepřesných přihrávek. V první půli bylo lepší mužstvo Motola, ve druhé zase Válcovna, tudíž je remíza spravedlivá. Pavel Živný
Válcovna plechu FC Motol FN
František Podzimek – Viktor Barda, Tomáš Bedrna, Martin Dejmek, Martin Kovács, Josef Kučera, Jan Kuchařík vs Tomáš Kabrhel – Dávid Bachura, Jiří Cinka, Vladimír Gajdoš, Lukáš Kadlec, Peter Krajkovič, Daniel Lindák, Lukáš Nemetz, Martin Pluchta, Pavel Podrazil
29. Martin Kovács
58. Viktor Barda
30., 42. Daniel Lindák
16. 9. 08 16:30 zzHAGI2 Marami 1.FC Válcovna plechu FC 3. 4:1 (0:0)
Rozhodčí se nedostavili.
Marami 1.FC Válcovna plechu FC
Martin Janků – Petr Čech, Josef Černý, Michal Janků, Jaroslav Kulhánek, Ladislav Volf, Pavel Zajíček vs František Podzimek – Viktor Barda, Tomáš Bedrna, Martin Dejmek, Martin Kovács, Josef Kučera, Jan Kuchařík, Petr Syrůček, Tomáš Tichý
35. Josef Černý
40. Petr Čech
55., 60. Michal Janků
45. Jan Kuchařík
9. 9. 08 16:45 zzHAGI2 Válcovna plechu FC Kenguru FC B 2. 7:0 (2:0)
Průměrné utkání osmé ligy, které rozhodl důraz při zakončení v podání Válcovny. Jan Ries, Pavel Vokněr
Válcovna plechu FC Kenguru FC B
František Podzimek – Viktor Barda, Tomáš Bedrna, Martin Dejmek, Martin Kovács, Jan Kuchařík, Petr Syrůček, Tomáš Tichý vs Lukáš Kramer – Jakub Bielawski, Jiří Chvojan, František Janda, Lukáš Lacina, Vít Lukeš, Jiří Štěrba, Matyáš Žalud
19., 30. Tomáš Tichý
32., 57. Petr Syrůček
56. Martin Dejmek
58. Jan Kuchařík
60. Martin Kovács
1. 9. 08 17:00 zzNKBE Boss Team Válcovna plechu FC 1. 4:6 (0:3)
Prvních 15.minut vyrovnaný zápas, ale poté co Barda otevřel skóre, se domácí ani nestačili oklepat a už prohrávali o tři branky. Po změně stran se hra domácích zlepšila, ale proti rozjetému soupeři už to nestačilo.