Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 7.12.08 | 10:00 | DEKAN | Sunar Alej FK B | 11. | 0:1 |
Ne 7.12.08 | 10:00 | HANSP | Stříbrný hroch B Bruchos HFC | 11. | 4:2 |
Ne 7.12.08 | 10:00 | P3 | My Cosmo Hagibor FC | 11. | 2:3 |
Ne 7.12.08 | 10:00 | TEMPO | Liboc united Dejnámbůra FC | 11. | 4:4 |
Ne 7.12.08 | 10:00 | P1 | Květák Free team | 11. | 0:7 |
Ne 7.12.08 | 10:00 | ZAK | Gee Gee Olive Šachťor Praha CF | 11. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Liboc united | 11 | 8 | 2 | 1 | 47:20 | 17 |
2. | Alej FK B | 11 | 8 | 1 | 2 | 33:13 | 17 |
3. | Dejnámbůra FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:37 | 13 |
4. | My | 11 | 6 | 0 | 5 | 41:31 | 12 |
5. | Free team | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:36 | 11 |
6. | Bruchos HFC | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:32 | 11 |
7. | Cosmo Hagibor FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 26:35 | 11 |
8. | Květák | 11 | 4 | 2 | 5 | 23:29 | 10 |
9. | Sunar | 11 | 3 | 3 | 5 | 29:31 | 9 |
10. | Gee Gee Olive | 11 | 3 | 2 | 6 | 30:41 | 8 |
11. | Šachťor Praha CF | 11 | 3 | 0 | 8 | 28:55 | 6 |
12. | Stříbrný hroch B | 11 | 3 | 0 | 8 | 27:42 | -4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 2.9.08 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Šachťor Praha CF |
Út 16.9.08 | 17:00, 18:15 | BECH | Bruchos HFC |
So 20.9.08 | 08:45, 10:00, 11:15 | zzJUNI1 | My |
So 27.9.08 | 08:45, 10:00, 11:15 | zzZARUB | Stříbrný hroch B |
So 27.9.08 | 13:45, 15:00 | HANSP | Alej FK B |
Ne 28.9.08 | 17:30, 18:45 | METE1 | Liboc united |
So 4.10.08 | 08:45, 10:00, 11:15 | zzPANK1 | My |
Út 7.10.08 | 17:00, 18:15 | BECH | Bruchos HFC |
So 11.10.08 | 13:45, 15:00, 16:15 | ZAK | Stříbrný hroch B |
So 18.10.08 | 08:45, 10:00, 11:15 | zzPANK3 | Květák |
So 18.10.08 | 08:45, 10:00, 11:15 | zzPANK2 | Free team |
So 18.10.08 | 08:45, 10:00, 11:15 | zzPODVI | Sunar |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jiří Čížek | Dejnámbůra FC | 14 |
2. | Michal Žofka | Prastará dáma | 13 |
3. | Marek Kouba | Liboc united | 11 |
4. | David Lambl | Dejnámbůra FC | 11 |
5. | Martin Gottwald | Gee Gee Olive | 11 |
6. | Tomáš Bělíček | My | 11 |
7. | Petr Malknecht | Free team | 11 |
8. | Petr Hanzalius | Alej FK B | 11 |
9. | Martin Novák | TBC Lachtan B | 10 |
10. | Kamil Kejř | Liboc united | 9 |
11. | Jiří Beneš | Raiffani | 9 |
12. | Miloslav Goll | Dejnámbůra FC | 9 |
13. | David Král | Cosmo Hagibor FC | 8 |
14. | Jan Tesař | Květák | 8 |
15. | Pavel Řežábek | Cosmo Hagibor FC | 8 |
16. | David Valeš | Bruchos HFC | 8 |
17. | Václav Frýba | Free team | 7 |
18. | Martin Machata | Břewnow boys KMK | 7 |
19. | Petr Meckel | Free team | 7 |
20. | Pavel Krůta | Alej FK B | 7 |