So 18.10.08 08:45 zzPANK2 Tuscarora B Roosevelt boys 1.FC   (HL7C)
So 18.10.08 10:00 zzPANK2 Namo FC Dynamit Baterie A   (HL6C)
So 18.10.08 11:15 zzPANK2 Čech Mejd Ratajski démoni   (HL5A)
Ne 14.12.08 13:45 TEMPO Bohemia Roztyly Améby AFC A   (HL4F)
Ne 14.12.08 16:15 TEMPO Repeťáci Praha Hrnčířský bubáci   (HL8E)

7. 12. 08 10:00 P1 Květák Free team 11. 0:7 (0:3)
Free team hrál velmi uvolněně a povařil Květák v jeho vlastní šťávě - 7 minut nahniličko! Jasné utkání, výsledek 7:0 hovoří sám za sebe. Martin Chorvát, Jakub Zachoval
Květák Free team
Štěpán Havel – Vít Havel, Petr Pospíšil, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař vs František Kohák – David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Petr Meckel, Ladislav Šlápota
18., 45. Václav Frýba
20. Petr Malknecht
27., 55. Petr Meckel
57. Ondřej Frýba
59. Tomáš Kopp
23. 11. 08 11:15 ZAK Free team Gee Gee Olive 10. 5:3 (2:1)
Začátek vyrovnaný, po přestávce trochu nervózní, ale lepší tým nakonec vyhrál. Václav Kyselka, Ján Zdechovan
Free team Gee Gee Olive
František Kohák – David Ejem, Ondřej Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Petr Meckel vs Štefan Huďagi – Michal Aron, Jiří Beneš, Martin Gottwald, Petr Novák, Čeněk Šafránek, Marek Stanislav, Martin Vachek, Tomáš Vachek
28. Petr Meckel
29., 42., 57. Petr Malknecht
45. Tomáš Kopp
27. Martin Gottwald
54. Martin Vachek
56. Jiří Beneš
17. 11. 08 11:15 zzNKBE Free team Šachťor Praha CF 9. 8:3 (5:2)
Utkání plné nepřesností, s převahou Free teamu, kterou potvrdili i střelecky. Radovan Fiřtík, Václav Petráň
Free team Šachťor Praha CF
František Kohák – Robert Apolín, David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Petr Meckel vs Roman Kreisinger – Marián Danko, Jan Jakimeczko, Tomáš Jindra, David Mottl, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Karel Růžička, Václav Váradi
20. Miroslav Novotný
9. 11. 08 11:15 TEMPO Dejnámbůra FC Free team 8. 4:5 (2:2)
Pěkné utkání, skóre se přelévalo ze strany na stranu a šance také. Free team se sice utrhl na začátku druhé půle, ale Dejnámbůra zabrali a zápas zůstal dramatický až do konce. Free team nakonec vítězství uhájil. Martin Macko
Dejnámbůra FC Free team
Zdeněk Vondřička – Jiří Čížek, Miloslav Goll, David Lambl, Filip Lorenz, Václav Lysczas, Jan Pála vs František Kohák – Robert Apolín, Petr Calda, David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Petr Meckel
34., 41. Petr Malknecht
2. 11. 08 10:00 zzPANK2 Free team Cosmo Hagibor FC 7. 0:2 (0:0)
Slušně odehraný zápas, s převahou hostujícího týmu, který ve druhém poločase dvěma pěknými brankami rozhodl. Martin Veselý, Lukáš Kuba
Free team Cosmo Hagibor FC
František Kohák – Robert Apolín, Petr Calda, David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Petr Meckel, Ladislav Šlápota vs Jan Řehák – Jiří Fábera, Robert Hejduk, David Král, Vlastislav Lukášek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda
38. Robert Hejduk
46. Jiří Fábera
19. 10. 08 12:30 HANSP Bruchos HFC Free team 6. 3:1 (1:0)
Utkání vedené ve slušném tempu. Karel Jaksch, Jindřich Vich
Bruchos HFC Free team
Tomáš Buchnar – Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Jiří Daněk, Tomáš Němec, Tomáš Renč, David Valeš, Martin Vlk vs Petr Meckel – Robert Apolín, David Ejem, Václav Frýba, František Kohák, Tomáš Kopp, Petr Malknecht
25. Jiří Daněk
31. David Valeš
50. OG
36. Petr Malknecht
12. 10. 08 10:00 HANSP Free team Alej FK B 5. 2:5 (1:3)
Slušně odehrané utkání bez zákeřných faulů. Oba týmy se snažily hrát kombinační fotbal, i když to někdy skřípalo. Tým Aleje byl fotbalovější a vyhrál zaslouženě. Vynikal hráč Krůta z Aleje, který hledal spoluhráče přesnými přihrávkami a připravoval jim gólové šance. Milan Vondra, Václav Rod
Free team Alej FK B
František Kohák – Robert Apolín, David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Petr Meckel vs Martin Kačena – Petr Chadraba, Petr Hanzalius, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Tomáš Kopřiva, Pavel Krůta, Ilen Šundrica
10. Petr Malknecht
37. Petr Meckel
5., 25. Ilen Šundrica
8. Petr Hanzalius
35. Tomáš Kopřiva
54. Pavel Krůta
5. 10. 08 11:15 zzJUNI1 Sunar Free team 4. 1:1 (1:1)
Bojovné utkání, plné osobních soubojů. Bylo kvidění hodně nepřesností, způsobených terénem. První poločas byl vyrovnaný. Druhá půle patřila Free teamu, ale žádná šance se neujala a tak utkání skončilo nerozhodně.
Sunar Free team
František Vondrášek – Radek Filař, Jan Fryč, Tomáš Hanák, Tomáš Koukal, Roman Verner, David Zach vs František Kohák – Robert Apolín, Petr Calda, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Petr Meckel
10. Tomáš Hanák 20. Petr Meckel
21. 9. 08 11:15 zzPANK1 Free team Stříbrný hroch B 3. 5:2 (2:1)
Free team hrál od začátku zápasu v rychlejším tempu, což jim pomohlo k výhře. David Moc, Jiří Zuna
Free team Stříbrný hroch B
František Kohák – Robert Apolín, David Ejem, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Petr Meckel vs Jakub Appelt – Juraj Borovský, Zdeněk Chlebna, Zdeněk Genčev, Zdeněk Genčev, Kamil Knotek, Josef Nedorost, Jaroslav Novák, Martin Novák, Jan Špaček, Roman Studenovský, Jan Vacek
8. Václav Frýba
11., 55. Robert Apolín
36. Tomáš Kopp
48. Petr Malknecht
21. Jan Špaček
57. Martin Novák
14. 9. 08 10:00 TEMPO My Free team 2. 5:3 (1:2)
Vyrovnaný zápas. Free team prohrál i díky hádkám uvnitř týmu. Utkání hrané bez střídání. Richard Mokráš, Pavel Smitka
My Free team
Vojtěch Hündl – Robert Grande, Karel Helman, Aleš Vaníček, Martin Žofka, Michal Žofka vs František Kohák – Robert Apolín, Petr Calda, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht
19., 38., 42., 44. Michal Žofka
59. Martin Žofka
7. Václav Frýba
20. Robert Apolín
52. Tomáš Kopp
7. 9. 08 13:45 P2 Free team Liboc united 1. 2:8 (1:5)
Jednoznačný zápas v podání týmu Liboc Utd. Hostující hráči si v prvních 20 minutách vytvořili pětibrankový náskok a pak v poklidu dohráli zápas. Jakub Fajfr, Jan Tomšů