So 13.9.08 13:45 TEMPO Atomový veverky A Vysmátí zajíci A   (HL7G)
So 13.9.08 15:00 TEMPO Paradentol 1.FC Hustlaz Pimpz   (HL5C)
Ne 26.10.08 10:00 P2 Reds FC Čech Mejd   (HL5A)
Ne 26.10.08 11:15 P2 JH Dýně AC A   (HL7H)

14. 12. 08 18:45 P3 Penélope Cruz Dynamo R.U.M. A 11. 7:3 (4:1)
Zajímavé utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Hráči Penelope Cruz byli efektivnější a proto zaslouženě vyhráli. Po většinu utkání hrál vítězný tým s větším nasazením. Pavel Dubský
Penélope Cruz Dynamo R.U.M. A
Radek Bachar – Martin Byrtus, Petr Hyka, Radek Mencl, Jan Pinkas, Petr Samec, Radek Vondál vs Zbyněk Janík – Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Jiří Rus, Michal Šelmeci, Lubomír Vašek
57. Jiří Ohainka
30. 11. 08 18:45 ZAK Debakl FC Penélope Cruz 10. 4:2 (2:0)
Utkání bylo vyrovnané, nicméně Debakl diponoval lepší koncovkou. Hráči Penelope Cruz se gólově prosadili až v závěrečných minutách. Velmi slabý rozhodčí, který přehlížel přestupky na obou stranách a prakticky nebral v potaz signalizaci svého asistenta, měl štěstí, že nehrála mužstva nějakých "psychopatů", protože jinak by měl velké problémy. Debakl si tímto vítězstvím, vzhledem k výsledkům konkurentů, zajistil postup do páté ligy. Oleg Ivantsiv, Mykhaylo Karabin
Debakl FC Penélope Cruz
Luboš Valent – Milan Knotek, Jiří Loudil, Miroslav Plíšek, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň vs Radek Bachar – Martin Byrtus, Petr Hyka, Tomáš Kovařík, Milan Krch, Radek Mencl, Jan Pinkas, Petr Samec, Peter Timko, Radek Vondál
25., 39. Marek Šifta
27. Jiří Loudil
45. Miroslav Sirotek
54. Radek Mencl
59. Petr Samec
23. 11. 08 12:30 P2 Penélope Cruz Befeleme 9. 3:0 (2:0)
Befeleme bylo ofenzivnějším týmem, ale góly dával soupeř. I po změně stran se situace opakovala. Befeleme své šance nevyužívalo a Penelope z ojedinělé akce navýšili náskok na 3:0. Více branek už jsme se nedočkali.
Penélope Cruz Befeleme
Radek Bachar – Martin Byrtus, Lukáš Hanzel, Milan Krch, Petr Samec, Peter Timko, Radek Vondál vs Petr Babický – Martin Bendl, Michal Brenner, Vojtěch Buřič, Lukáš Filip, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Miloš Johánek, Slavomír Novotný, Jan Zdich
19., 25. Radek Vondál
54. Milan Krch
20. Václav Hrabě
9. 11. 08 16:15 HANSP Alkmar Penélope Cruz 8. 6:3 (2:2)
Hned od úvodních minut, velmi vyrovnané utkání, plné obratů a hezkých akcí. Penélope většinu zápasu dotahovala a dlouho to vypadalo na remízu, ovšem Alkmar v posledních minutách zabral a třemi góly si pojistil cenné vítězství. Marek Sakař
Alkmar Penélope Cruz
Jan Fišera – Robert Barák, Jáchym Horáček, Michel Issa, Tomáš Mandík, Ota Novák, Jan Rozkovec, Jan Veselý vs Radek Bachar – Petr Hyka, Tomáš Kovařík, Milan Krch, Radek Mencl, Jan Pinkas, Petr Samec
7., 59., 60. Tomáš Mandík
16. Michel Issa
36. Jan Rozkovec
55. Robert Barák
56 Jáchym Horáček 5. Jan Pinkas
28., 48. Petr Samec
2. 11. 08 20:45 BECH Penélope Cruz The Penguins 6:5 B 7. 1:3 (0:2)
Bojovně odehrané utkání, ve kterém se na obou stranách blýskli gólmani. Zvítězil šťastnější tým. Tomáš Ejem
Penélope Cruz The Penguins 6:5 B
Radek Bachar – Martin Byrtus, Petr Hyka, Tomáš Kovařík, Milan Krch, Radek Mencl, Jan Pinkas, Petr Samec, Peter Timko, Radek Vondál vs Milan Dvonč – Roman Boubín, Milan Boubín ml., David Dušek, Rostislav Martínek, Bohuslav Pixa, Rudolf Schiller
45. Petr Samec 20., 30. Rudolf Schiller
56. Rostislav Martínek
44. David Dušek
19. 10. 08 13:45 zzTKSPA Tajfun AC Penélope Cruz 6. 4:1 (2:1)
Hosté se ujali vedení, ale Tajfun dokázal ještě do poločasu výsledek otočit, přestože Penélope na hřišti dominovala. I ve druhé půli měli hosté více šancí, ale žádnou neproměnili a naopak ještě dvakrát inkasovali. Radek Prokop, Václav Coufal
Tajfun AC Penélope Cruz
Pavel Novotný – Tomáš Benc, Petr Dvořák, Martin Job, Jan Menhard, Pavel Menhard vs Radek Bachar – Martin Byrtus, Petr Hyka, Milan Krch, Radek Mencl, Jan Pinkas, Petr Samec, Peter Timko
6., 30. Tomáš Benc
40. Pavel Menhard
48. Petr Dvořák
3. Jan Pinkas
12. 10. 08 13:45 zzJUNI1 Penélope Cruz Potíže 5. 1:0 (1:0)
O osudu utkání rozhodla jediná branka z první minuty. Obdivuji hráče obou týmů, jak se vypořádali s hrozným terénem. Karel Vyšata
Penélope Cruz Potíže
Radek Bachar – Lukáš Hanzel, Petr Hyka, Milan Krch, Radek Mencl, Jan Pinkas, Peter Timko, Radek Vondál vs Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Milan Bechyně, Jiří Cipra, Jaroslav Dolejší, Jan Krysta, Ondřej Nykodým, Jakub Sluka
1. Radek Vondál
5. 10. 08 15:00 DEKAN Úžas 1.FFS Penélope Cruz 4. 6:2 (3:0)
Na pohled pěkné a klidné utkání, které zdobily hezké šance i góly. Úžas vyhrál zaslouženě. Lukáš Mejsnar, Tomáš Máchal
Úžas 1.FFS Penélope Cruz
Zdeněk Vlasák – Jiří Jelínek, Pavel Krištůfek, Jaroslav Malatinec, Martin Mezera, Zdeněk Nedvěd, David Procházka, František Tůma vs Radek Bachar – Matěj Kratochvíl, Milan Krch, Radek Mencl, Jan Pinkas, Petr Samec, Radek Vondál
7. David Procházka
16., 38., 57. Jiří Jelínek
25. Zdeněk Nedvěd
56. Pavel Krištůfek
32. Milan Krch
46. Jan Pinkas
21. 9. 08 16:15 DEKAN Medvědi B Penélope Cruz 3. 3:3 (2:0)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Filip Soukup, Stanislav Lebeda
Medvědi B Penélope Cruz
Leoš Rotter – Robert Hlubuček, Luboš Kašpar, Jan Kreuzer, Ivan Němec, Igor Pajerský, Jan Volek, Jan Zachar vs Radek Bachar – Martin Byrtus, Lukáš Hanzel, Petr Hyka, Tomáš Kovařík, Milan Krch, Radek Mencl, Radek Vondál
3. Robert Hlubuček
15. Luboš Kašpar
57. Jan Volek
36. Radek Vondál
47. Lukáš Hanzel
14. 9. 08 16:15 TEMPO Penélope Cruz Maverick 2. 6:5 (2:2)
Vzhledem k rozměrům hřiště se hrál hezký zápas nahoru dolů s mnoha parádnímy góly. Rozhodlo štěstí a bojovnost. Petr Košata, Petr Michalíček
Penélope Cruz Maverick
Radek Bachar – Martin Byrtus, Milan Krch, Radek Mencl, Jan Pinkas, Petr Samec, Peter Timko, Radek Vondál vs Lukáš Novotný – Jan Kmuníček, Pavel Knebort, Jiří Kopecký, Jiří Lokvenc, Jiří Pecka, Čeněk Svoboda , Michal Wenzl
14. Milan Krch
20., 42., 47., 57. Jan Pinkas
43. Radek Mencl
2., 35. Jiří Pecka
9., 58. OG
49. Čeněk Svoboda
7. 9. 08 20:00 DEKAN Yamato Day 02 Penélope Cruz 1. 5:3 (2:2)
Yamato hrálo prvních dvacet minut pouze v pěti, ale přesto vedlo 2:1. Po příchodu šestého hráče soupeř nejen vyrovnal, ale dokonce se ujal vedení. O výsledku nakonec rozhodl domácí brankář, který dal z penalty čtvrtou branku a pátou přidal střelou přes celé hřiště. Vratislav Arnošt, Arnošt Barták
Yamato Day 02 Penélope Cruz
Jan Jelínek – Tomáš Bím, Robert Flasza, Martin Matyáš, Tomáš Řezáč, Martin Šmakal vs Radek Bachar – Martin Byrtus, Petr Hyka, Milan Krch, Radek Mencl, Petr Samec, Peter Timko, Radek Vondál