Ne 12.10.08 10:00 zzPANK1 TIP IZOL - Homidlo KK Plný plíce   (HL8M)
Ne 12.10.08 11:15 zzPANK1 Kucí vopálení SK Airconquest F.F.C.   (HL8M)
Ne 12.10.08 12:30 zzPANK1 Houbařův Ráj Tatra 04   (HL7I)
Ne 12.10.08 13:45 zzPANK1 River lejt B Tuscarora B   (HL7C)
Ne 12.10.08 15:00 zzPANK1 Buffeti HK Jednota Košík   (HL7K)
Ne 12.10.08 16:15 zzPANK1 Dynamo R.U.M. A Befeleme   (HL6L)

13. 12. 08 13:45 TEMPO Mahagoni FC Vysmátí zajíci A 11. 6:8 (3:3)
Velmi pěkné utkání, plné krásných gólů. Oba týmy předvedly bojovný výkon, vyšperkovaný hrou neomylných kanonýrů Ptáčníka a Šlechty. Divácky velmi atraktivní zápas, kterému by slušela vyšší soutěž. Václav Lysczas, Zdeněk Vondřička
Mahagoni FC Vysmátí zajíci A
Jiří Vachtenheim – Lukáš Jakoubek, Robert Kolaja, Michal Machurka, Martin Ptáčník, Daniel Větrovský vs Kamil Vavřina – Petr Harant, Martin Hlavatý, Ivan Konečný, Martin Kubánek, Martin Šlechta, Ondřej Žáček
5., 6., 17., 34., 56. Martin Ptáčník
59. Robert Kolaja
2. Martin Hlavatý
11., 21., 50., 53. Martin Šlechta
41., 57. Martin Kubánek
55. Ivan Konečný
29. 11. 08 12:30 TEMPO Vysmátí zajíci A Vozovna Hloubětín B 10. 3:8 (2:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání. Po změně stran zápas jasně ovládla hostující Vozovna, díky početnější střídačce a proměňování šancí. Josef Klail, Jan Petříček
Vysmátí zajíci A Vozovna Hloubětín B
Martin Kubánek – Petr Harant, Pavel Kaňkovský, Ivan Konečný, Radek Pýcha, Andrew Seemann, Martin Šlechta, Petr Studecký, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček vs Robert Kopřiva – Luděk Adamčík, Pavel Brychta, Martin Filipovič, Lukáš Havlík, Zdeněk Hladík, Václav Huček, Jakub Jančí, Ladislav Kolář, Michal Pour, Jan Přibyl
58. Michal Pour
22. 11. 08 13:45 TEMPO Kumpáni Vysmátí zajíci A 9. 8:5 (5:2)
Pohledné utkání, hrál se dobrý fotbal se spoustou branek. Ondřej Kulhánek
Kumpáni Vysmátí zajíci A
František Hubr – Jan Hodík, Ondřej Koucký, Josef Morávek, Martin Pechlát, Radek Tesař, Petr Zápotocký, Robert Zedník vs Martin Kubánek – Petr Hendrych, Martin Hlavatý, Ivan Konečný, Radek Pýcha, Andrew Seemann, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček
55., 56. Ivan Konečný
15. 11. 08 13:45 TEMPO Vysmátí zajíci A Guláš FC 8. 2:9 (0:5)
Velmi pohledné utkání, okořeněné bezpočtem branek. Jaroslav Dolejší, Jan Krysta
Vysmátí zajíci A Guláš FC
Martin Kubánek – Martin Hlavatý, Radek Pýcha, Martin Šlechta, Petr Studecký, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček vs Martin Švehla – Jan Jiráň, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, Radim Švehla, Mirko Vasič
37. Petr Studecký
44. Radek Pýcha
6., 7., 9., 23., 34., 50. Mirko Vasič
10., 59. Jan Jiráň
54. Miroslav Korecký
1. 11. 08 13:45 TEMPO Kalich club Žižkov Vysmátí zajíci A 7. 5:4 (2:0)
OK=zápas v pohodě.                ?!? Miroslav Lerche, Tomáš Klinka
Kalich club Žižkov Vysmátí zajíci A
Jiří Ekrt – Boris Damjanov, Tomáš Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Petr Novotný vs Kamil Vavřina – Petr Harant, Petr Hendrych, Pavel Kaňkovský, Ivan Konečný, Radek Pýcha, Andrew Seemann, Martin Šlechta, Petr Studecký, Ondřej Žáček
14., 16. Martin Grůša
40. Tomáš Ekrt
45. Zdeněk Grůša ml.
56. Zdeněk Grůša st.
36., 47. Petr Hendrych
45., 48. Ivan Konečný
25. 10. 08 15:00 ZAK Vysmátí zajíci A Šílené veverky 6. 6:0 (4:0)
Utkání vedeno zkušenými rozhodčími, kteří přispěli velkou měrou k pohlednému fotbalu, protože citlivě posuzovali jednotlivé zákroky. Nechávali tak plynout hru, aniž by se nechali ovlivnit křikem ublížených hráčů. Tým opravdu Vysmátých zajíců kraloval na hřišti a technickými finesami si dohupkal pro jednoznačné vítězství. Veverky by si za svou útočnou snahu zasloužili alespoň čestný úspěch, bohužel ani útočné výlety brankáře tomu nepomohly. Možná na tom mělo podíl neustálé remcání jedné Šílené veverky, obzvláště v prvním poločase. Čeněk Šafránek, Jiří Beneš
Vysmátí zajíci A Šílené veverky
Martin Kubánek – Petr Harant, Petr Hendrych, Martin Hlavatý, Pavel Kaňkovský, Ivan Konečný, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček vs Jan Šťastný – Jakub Burian, Jindřich Čáp, Zdeněk Hruboš, Jan Jakoubek, Přemysl Jaš, Matěj Sova, Jakub Šťastný
5. Martin Hlavatý
23. Petr Harant
27., 53. Martin Šlechta
30. Kamil Vavřina
37. Ivan Konečný
18. 10. 08 13:45 TEMPO Cosmetic Vysmátí zajíci A 5. 11:0 (5:0)
Utkání bylo celou dobu v rukou, starších a fotbalovějších Cosmetiků. Převahu si vytvářeli hlavně rychlostí a přesností přihrávek. Zápas prakticky rozhodl Josef Hisem, který svými úniky po křídle 3x skóroval během prvních 12 minut. Před koncem zápasu se po nejesném střetu zranil golman Zajíců a musel být střídán za hráče z pole- Milan Bechyně, Tomáš Anděl
Cosmetic Vysmátí zajíci A
Norbert Rúček – Lukáš Bouzek, Radek Dobrý, Josef Hisem, Pavel Hubený, Václav Kyselka, Ján Mastilák, Ján Zdechovan vs Ondřej Žáček – Petr Harant, Martin Hlavatý, Pavel Kaňkovský, Andrew Seemann, Martin Šlechta, Petr Studecký
4., 9., 12., 40., 47., 59. Josef Hisem
16. Václav Kyselka
24. OG
46., 58. Radek Dobrý
52. Ján Zdechovan
4. 10. 08 13:45 TEMPO Vysmátí zajíci A Šnek FC A 4. 1:2 (0:1)
Poměrně vyrovnané utkání, ve kterém hosté svoji mírnou převahu zúročili. Vladimír Fišar, Stanislav Plecitý
Vysmátí zajíci A Šnek FC A
Martin Šlechta – Petr Harant, Petr Hendrych, Martin Hlavatý, Pavel Kaňkovský, Ivan Konečný, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček vs Jan Šmíd – Michal Ejem, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
52. Martin Hlavatý 10. Tomáš Ejem
58. Michal Schreiber
27. 9. 08 13:45 TEMPO Atlético Cerveza Vysmátí zajíci A 3. 4:4 (2:2)
Pěkné, bojovné utkání se zaslouženou remízou, o kterou Atlético bojovalo až do konce, poté co prospalo začátek druhé půle. Zápas velmi dobré úrovně kazil jen hráč hostů Hendrych, který nectil název svého týmu a choval se spíš jako "zběsilý pes". Jan Liška
Atlético Cerveza Vysmátí zajíci A
Jakub Hulík – Jan Haněl, Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Pavel Skořepa, Roman Štefek, Jan Zachariáš vs Martin Kotek – Petr Harant, Petr Hendrych, Martin Hlavatý, Ivan Konečný, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček