St 10.9.08 19:30 DEKAN Ramutant CF Hučák PI FC   (HL5C)
St 10.9.08 20:45 DEKAN Torzoo Motol FN   (HL8C)
St 1.10.08 17:00 DEKAN Paradentol 1.FC Ramutant CF   (HL5C)
St 1.10.08 18:15 DEKAN Palouček AC Trilog TJTN FC   (HL8C)
St 15.10.08 17:00 DEKAN Paradentol 1.FC Saens 1.FC A   (HL5C)
St 15.10.08 18:15 DEKAN Palouček AC AC/DC FC   (HL8C)

2. 12. 08 18:15 DEKAN Traktor humus B Baník Bohuliby HFC 11. 3:3 (3:2)
Zejména v úvodu zápasu byl Traktor jasně lepším týmem. Baník se dlouho hledal. Jenže domácí si v až příliš korektně hraném utkání počínali nedůrazně a tak se zrodil nerozhodný výsledek.
Traktor humus B Baník Bohuliby HFC
René Provazník – Martin Bobysud, Martin David, Daniel Dubec, Libor Eichelmann, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Petr Šimek – Stanislav Bednář, Jan Bosák, Vilém Hampel, Milan Kaufman, Jan Kimmer, Miroslav Šrámek
6., 8. Martin Bobysud
17. Libor Eichelmann
12. Stanislav Bednář
27. Vilém Hampel
53. Jan Kimmer
18. 11. 08 20:15 P3 GFC Regent B Traktor humus B 10. 2:5 (1:2)
V první půli lepší Traktor, na začátku druhého poločasu zahodil několik šancí, nastřelil tři tyče a přišel trest. Po chybě brankáře Regent vyrovnal. Vyrovnala se i hra a utkání spělo k remíze. V 51.minutě ovšem zahrál obránce Regentu rukou ve vápně a z následné penalty Vejvoda nadvakrát strhl vedení na stranu Traktoru. Závěrečná snaha o vyrovnání, přinesla Regentu pouze další dvě inkasované branky, z brejků Traktoru. Jan Čermák
GFC Regent B Traktor humus B
Antonín Jaroš – Martin Janyš, Pavel Janyš, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka vs René Provazník – Martin Bobysud, Daniel Dubec, Libor Eichelmann, Jiří Podaný, Pavel Strouhal, Pavel Vejvoda, Michal Žák
26. Martin Janyš
41. Jan Mašl
8., 51. Pavel Vejvoda
27., 60. Libor Eichelmann
57. Jiří Podaný
11. 11. 08 19:00 P3 Traktor humus B Vinohrady FC 9. 2:2 (2:1)
Vcelku vyrovnané utkání, skončilo zaslouženou remízou. Jan Berka, Miroslav Špaček
Traktor humus B Vinohrady FC
René Provazník – Martin David, Libor Eichelmann, Pavel Strouhal, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Jiří Řeháček – Jiří Černý, Ondřej Kuděj, Miloš Macek, Miroslav Pazdera, Karel Velíšek, Jan Zajíc
4. Libor Eichelmann
13. Martin David
28 Pavel Strouhal 3. Miroslav Pazdera
41. Ondřej Kuděj
28. Ondřej Kuděj
4. 11. 08 17:00 HANSP VŠSK MFF UK C Traktor humus B 8. 5:2 (4:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli byli lepší hráči VSŠK, což potvrdili velkou produktivitou. I když některé branky byly velmi laciné. Po změně stran byl naopak fotbalovější Traktor, ale přes velké množství šancí dokázal pouze korigovat výsledek. Jan Vršecký, Ondřej Kubelka
VŠSK MFF UK C Traktor humus B
Jan Záruba – Svatopluk Chalupa, Viktor Holubec, Radoslav Janoštiak, Jan Líkař, Luděk Slinták, Radek Tupec, Marek Zelc vs Libor Eichelmann – Martin Bobysud, Daniel Dubec, Jiří Podaný, René Provazník, Pavel Vejvoda, Michal Žák
7., 13., 24. Radoslav Janoštiak
20., 52. Viktor Holubec
40. Pavel Vejvoda
43. Jiří Podaný
21. 10. 08 19:15 ZAK Deprese 1. FC Traktor humus B 7. 4:1 (2:1)
Poměrně vyrovnaný zápas. Rozhodujícím momentem byl hrubý zákrok hráče Traktoru, jenž skončil proměněnou penaltou. Ondřej Liška, Miroslav Sachl
Deprese 1. FC Traktor humus B
Michal Netolický – Martin Jakeš, Martin Janeta, Pavel Mikšovský, Radim Novotný, David Ponert, Josef Ponert, Milan Ponert, Tomáš Žila, Roman Zouza vs René Provazník – Martin Bobysud, Martin David, Daniel Dubec, Libor Eichelmann, Pavel Vejvoda, Michal Žák
10. David Ponert
15. Michal Netolický
40. Pavel Mikšovský
55. Tomáš Žila
14. Michal Žák
14. 10. 08 17:00 HANSP Traktor humus B Gladiators 1.FC 6. 0:4 (0:2)
Vyrovnané utkání s minimem faulů, rozhodl famózní výkon brankáře Švandy, který začaroval svou branku. Václav Jelínek, Radek Matoušek
Traktor humus B Gladiators 1.FC
René Provazník – Martin Bobysud, Libor Eichelmann, Jiří Podaný, Oldřich Pokorný, Pavel Strouhal, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Jiří Švanda – David Bernátek, Norbert Hrčko, David Kroutil, Václav Mladý, Zdeněk Pospíchal, Jakub Slabý, Jiří Šolek
8., 45. David Kroutil
28. Jakub Slabý
58. David Bernátek
7. 10. 08 17:00 DEKAN Inter Bubeneč Traktor humus B 5. 11:4 (6:1)
Jednoznačné utkání, které chvílemi připomínalo hru kočky s myší. Václav Kovařík, František Dražan
Inter Bubeneč Traktor humus B
Ondřej Čmelík – Josef Beneš, Jiří Brabec, Tomáš Langer, Karel Pohan, Jan Votruba, Tomáš Vyčichlo vs Michal Žák – Martin Bobysud, Martin David, Daniel Dubec, Libor Eichelmann, Jiří Podaný, Pavel Strouhal, Pavel Vejvoda
51. Martin Bobysud
30. 9. 08 17:00 DEKAN Traktor humus B 4 TD Ala Bundy B 4. 3:3 (1:1)
Pohledné, bojovné, ale i fotbalové utkání, končící zaslouženou remízou. Petr Malý
Traktor humus B 4 TD Ala Bundy B
René Provazník – Martin Bobysud, Martin David, Daniel Dubec, Libor Eichelmann, Jiří Podaný, Pavel Strouhal, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Jiří Růžička – Jan Albrecht, Peter Brťka, Marek Noháč, Jan Ondruš, Jiří Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Igor Sloboda, Jan Stárek
28. Libor Eichelmann
35., 45. Pavel Strouhal
3. Jan Ondruš
42. Marek Noháč
54. Michal Palkoska
16. 9. 08 19:30 BECH D.G.Team Traktor humus B 3. 5:7 (1:3)
Krásná přestřelka ve které vyhráli hosté, neboť Vejvoda lítal po hřišti jako by měl vrtuli a střílel parádní góly. Díky jeho čtyřem brankám se radoval tým THB. Ondřej Samohýl, Daniel Nouzák
D.G.Team Traktor humus B
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, David Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Jiří Němeček, Stanislav Šeba vs Libor Eichelmann – Martin Bobysud, Martin David, Daniel Dubec, Pavel Strouhal, Pavel Vejvoda