Pohledné utkání s jednoznačným výsledkem. Michal Pešek
Jiří Švanda – Norbert Hrčko, Václav Mladý, Zdeněk Pospíchal, Jakub Slabý, Petr Slabý, Jiří Šolek vs Pavel Jančárek – Jan Horehleď, Jiří Hoško, Richard Papež, Jindřich Pokorný, Pavel Polák, Petr Šilha, Ladislav Šrám
23. 11. 08 18:15 HRAB3 Juventus Pivus Inter Bubeneč 10. 2:9 (1:5)
Zápis nedodán, zjištěny pouze základní údaje. Doplnění možné na adrese stepan.honzik@rbpress.cz
Juventus Pivus Inter Bubeneč
Pavel Jančárek – Petr Fogl, Jan Horehleď, Jiří Hoško, Richard Papež, Jindřich Pokorný, Pavel Polák, Ladislav Šrám vs Vlastimil Burian – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Tomáš Langer, Karel Pohan, Jan Votruba, Tomáš Vyčichlo
15., 55. OG 5., 10., 15., 20., 25., 35., 40., 45., 50. OG
11. 11. 08 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B Juventus Pivus 9. 4:1 (1:1)
První půle byla celkem vyrovnaná. Druhý poločas jasně v režii 4TD Ala Bundy. David Jeřábek, Radek Dolejší
4 TD Ala Bundy B Juventus Pivus
Jan Ondruš – Jan Albrecht, Peter Brťka, Marek Noháč, Jiří Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Jiří Růžička, Igor Sloboda vs Jiří Hoško – Petr Fogl, Jan Horehleď, Pavel Jančárek, Marek Navrátil, Richard Papež, Jindřich Pokorný, Petr Šilha, Ladislav Šrám
5. Peter Brťka
52. Igor Sloboda
55. Jiří Ondruš
60. Marek Noháč
28. Jindřich Pokorný 43. Marek Navrátil
4. 11. 08 19:30 BECH Juventus Pivus D.G.Team 8. 1:5 (0:2)
Zasloužené vítězství DG Teamu, i když na nastřelené brankové konstrukce vyhrál Juventus. Hrálo se v duchu fair play, za což patří dík oběma týmům. Šimon Jonáš, Radek Čebiš
Juventus Pivus D.G.Team
Pavel Jančárek – Petr Fogl, Jan Horehleď, Jiří Hoško, Marek Navrátil, Richard Papež, Jindřich Pokorný, Pavel Polák, Petr Šilha, Ladislav Šrám vs Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, David Kafuněk, Jaroslav Kapek, Pavel Mlíkovský, Jiří Němeček, Stanislav Šeba
52. Jindřich Pokorný 5., 39., 51. Roman Barcal
11. Jaroslav Kapek
44. David Kafuněk
20. 10. 08 19:30 zzTKSPA Juventus Pivus VŠSK MFF UK C 7. 2:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas se spoustou šancí. Možná kdyby nebylo hráče Janoštiaka z hostujícího týmu, dopadlo by utkání úplně jinak. Miroslav Tichý
Juventus Pivus VŠSK MFF UK C
Jiří Hoško – Jan Horehleď, Marek Navrátil, Richard Papež, Jindřich Pokorný, Pavel Polák, Petr Šilha, Ladislav Šrám vs Matej Buzgo – Svatopluk Chalupa, Oldřich Dominik, Radoslav Janoštiak, Jan Líkař, Luděk Slinták, Radek Tupec, Jan Záruba, Marek Zelc
7. Marek Navrátil
58. Richard Papež
27., 36., 48. Radoslav Janoštiak
19. 10. 08 12:30 zzPANK2 Bohdalec PC Juventus Pivus 6. 2:2 (2:1)
První pločas přinesl převahu Bohdalce, okořeňenou gólem od gólmana z výkopu od vlastní branky, avšak snížení na 1:2 zdramatizovalo průběh utkání. Druhá půle přinesla spoustu nepřesností a nudný fotbal a 1 vlastní gól Netresty. Výsledek 2:2 je pro Bohdalec krutý, protože byli lepším týmem. Holer, Markvart
Bohdalec PC Juventus Pivus
Patrik Ambrož – Tomáš Hábl, Jan Lakomý, Lukáš Netresta, Jiří Švejda, Martin Tomek vs Pavel Jančárek – Jan Horehleď, Marek Navrátil, Richard Papež, Jindřich Pokorný, Pavel Polák, Petr Šilha, Ladislav Šrám
11. Lukáš Netresta
22. Patrik Ambrož
26. Ladislav Šrám
53. OG
12. 10. 08 15:00 zzPANK3 Juventus Pivus Baník Bohuliby HFC 5. 0:1 (0:0)
Kvalitní utkání bez faulů, vyhrál tým, který proměnil jednu z mnoha šancí. Daniel Kunc
Juventus Pivus Baník Bohuliby HFC
Pavel Jančárek – Jan Horehleď, Marek Navrátil, Richard Papež, Jindřich Pokorný, Pavel Polák, Ladislav Šrám vs Petr Šimek – Stanislav Bednář, Josef Havlíček, Milan Kaufman, Jan Kimmer, Miroslav Seidl, Miroslav Šrámek
56. Miroslav Šrámek
30. 9. 08 20:15 P2 GFC Regent B Juventus Pivus 4. 3:8 (0:3)
Rozhodčí se nedostavil - hráno bez rozhodčího.
GFC Regent B Juventus Pivus
Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Viktor Junek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Pavel Jančárek – Jan Horehleď, Marek Navrátil, Richard Papež, Jindřich Pokorný, Petr Šilha, Ladislav Šrám
38., 40. Karel Štáf
54. Martin Janyš
7., 20., 36., 52. Jindřich Pokorný
28., 32., 43., 48. Petr Šilha
15. 9. 08 16:30 zzPANK1 Juventus Pivus Vinohrady FC 3. 0:7 (0:4)
Hráči Vinohrad dokonale využili početní převahu a s jistotou zvítězili. Petr Louša
Juventus Pivus Vinohrady FC
Pavel Jančárek – Jiří Hoško, Richard Papež, Jindřich Pokorný, Ladislav Šrám vs Jiří Řeháček – Jaroslav Chott, Oldřich Horák, Ondřej Kuděj, Miloš Macek, Miroslav Pazdera, Jan Zajíc
3. Jan Zajíc
10. Jiří Řeháček
15., 40. Miloš Macek
24. Jaroslav Chott
31. Ondřej Kuděj
45. Miroslav Pazdera
9. 9. 08 17:00 DEKAN Traktor humus B Juventus Pivus 2. 5:3 (3:2)
Prvních 15 minut Juventus kraloval, ale vedení 2:0 ho ukolébalo a tak přišel trest. Nejprve Vejvoda srovnal a zásluhou produktivního Davida se Traktor radoval ze zaslouženého vítězství. Tomáš Nosek, Jan Konfršt
Traktor humus B Juventus Pivus
René Provazník – Martin Bobysud, Martin David, Daniel Dubec, Libor Eichelmann, Jiří Podaný, Pavel Strouhal, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Pavel Jančárek – Jiří Hoško, Marek Navrátil, Richard Papež, Jindřich Pokorný, Pavel Polák, Petr Šilha, Ladislav Šrám
21., 27. Pavel Vejvoda
28., 40., 55. Martin David
2. Petr Šilha
13. Jiří Hoško
48. Jindřich Pokorný
1. 9. 08 17:00 zzPANK3 Juventus Pivus Deprese 1. FC 1. 0:4 (0:1)
Juventus nastoupil v oslabení a přestože podal především v první půli dobrý výkon, odešel poražen. Deprese se ujala vedení hned v úvodu utkání a další tři branky přidala ve druhém poločase.