Ne 26.10.08 10:00 zzANG Hrnčířský bubáci Borussia Dortšpunt B   (HL8E)
Ne 26.10.08 11:15 zzANG Jožin z bažin FNQB Sedm zbabělých B   (HL4E)
Ne 26.10.08 12:30 zzANG Klár rávla VET Oblouci 81 AFC   (VL4B)
So 22.11.08 08:45 zzANG Odlehlá AC CK pánbu nás netrestej   (HL8F)
So 22.11.08 10:00 zzANG Eukaryota 2.LKW Jožin z bažin FNQB   (HL4E)
So 22.11.08 11:15 zzANG Felix club (seniors) Hvězda VAB F.C.   (VL3B)

11. 12. 08 19:30 DEKAN Strašnická šlechta Kamarádi 1.FC 11. 2:0 (1:0)
Fyzicky náročné utkání zvládl lépe tým Strašnické šlechty, který až na krátké úseky, lépe kombinoval a měl větší tah na branku. Kamarádi předváděli vskutku kamarádský a sympatický výkon. Ve velice férovém utkání si nepřipsali ani jeden faul. Libor Kodl III., Tomáš Faukner
Strašnická šlechta Kamarádi 1.FC
Karel Švec – Radim Brabenec, Martin Müller, David Souček, Petr Sýkorovský, Marek Valášek, Michal Valíček vs Michal Matuška – Tomáš Gamper, Filip Malý, Petr Novák, Roman Počta, Jakub Sedláček, Petr Světlík
16. Michal Valíček
47. Radim Brabenec
27. 11. 08 18:00 HRAB3 Kamarádi 1.FC V.I.P. 10. 3:3 (3:1)
Zpočátku měli utkání v rukou hráči V.I.P., ale rychlé vyrovnání přesunulo iniciativu na kopačky Kamarádů, kteří vyhráli první poločas. Po změně stran se prosadili opět V.I.P. a dvěma slepenými góly vyrovnali stav. Zasloužená remíza. Jan Choura, Jiří Fiala
Kamarádi 1.FC V.I.P.
Michal Matuška – Tomáš Gamper, Filip Malý, Roman Počta, Jakub Sedláček, Jaroslav Stehlík, Václav Svatoš, Petr Světlík vs Michal Holan – Martin Chodounský, Petr Ctibor, Tomáš Hájek, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, Martin Plodr
10., 30. Jaroslav Stehlík
22. Petr Světlík
9., 41. Radek Kutnohorský
40. Martin Nykl
20. 11. 08 18:15 BECH Paráda Kamarádi 1.FC 9. 6:1 (5:0)
V pohledném utkání zvítězil lepší tým. Paráda o své výhře rozhodla už po dvaceti minutách prvního poločasu. Vít Novotný, Petr Komín
Paráda Kamarádi 1.FC
Martin Mottl – Martin Farář, Vojtěch Hněvkovský, Ondřej Losos, Filip Škeřík, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček vs Michal Matuška – Tomáš Gamper, Filip Malý, Roman Počta, Jakub Sedláček, Jaroslav Stehlík, Václav Svatoš, Petr Světlík
34. Jaroslav Stehlík
8. 11. 08 08:45 zzANG Kamarádi 1.FC Viktorčin smích 8. 2:6 (2:4)
Domácí hráli zpočátku ve čtyřech v poli, přesto odolávali téměř celý první poločas. Po změně stran již dominovali hosté. Boris Zahradníček, Karel Pokorný
Kamarádi 1.FC Viktorčin smích
Michal Matuška – Milan Akrman, Filip Malý, Roman Počta, Jakub Sedláček, Jaroslav Stehlík, Václav Svatoš, Petr Světlík vs Jaromír Adam – Radovan Hrabě, Petr Jakubíček, Oldřich Křížek, Marek Petruška, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Radomír Švec
12., 25. Václav Svatoš 4., 32. Michal Šmíd
22., 27., 28., 55. Radovan Hrabě
1. 11. 08 10:00 zzANG Matrix Kamarádi 1.FC 7. 2:2 (1:2)
Utkání dobré úrovně, oboustranně fotbalově vyspělé a bez zbytečných faulů. Václav Dvořák, Karel Košlík
Matrix Kamarádi 1.FC
Lukáš Moravec – Petr Čáslavský, Martin Jedlička, Ivan Kuchta, Luboš Lichtenberk, Martin Škaloud vs Michal Matuška – Milan Akrman, Filip Malý, Petr Novák, Roman Počta, Václav Svatoš, Petr Světlík
11. Luboš Lichtenberk
42. Martin Škaloud
6. Václav Svatoš
8. Milan Akrman
23. 10. 08 18:00 HRAB2 Kamarádi 1.FC !nBev Tigers 6. 1:1 (1:0)
Klidné utkání s malým počtem faulů i branek. Martin Löwe, Michal Němeček
Kamarádi 1.FC !nBev Tigers
Michal Matuška – Milan Akrman, Filip Malý, Roman Počta, Jaroslav Stehlík, Václav Svatoš, Petr Světlík vs Tomáš Valouch – Zoltán Bogdány, Jeremy Bonneville, Václav Dlouhý, Gábor Felker, Paulo Machado, Desmond Mc Bride, Benjamin Mitchell, Marcelo Tardin
25. Václav Svatoš 52. Jeremy Bonneville
9. 10. 08 16:45 zzANG Kamarádi 1.FC Poblióni FC 5. 1:9 (0:6)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Lukáš Kadlec, Lukáš Nemetz
Kamarádi 1.FC Poblióni FC
Michal Matuška – Milan Akrman, Filip Malý, Roman Počta, Václav Svatoš, Petr Světlík vs Jan Blahota – Tomáš Chytka, Radek Dolejší, Martin Lux, Petr Novák, Michal Poda, Jan Reich, Michal Ruman, Michal Šimánek
42. OG 6., 20., 40. Petr Novák
7., 10. OG
18. Radek Dolejší
29., 45. Michal Poda
51. Martin Lux
5. 10. 08 16:15 zzANG Credit Praha FC Kamarádi 1.FC 4. 4:3 (4:1)
Dlouho měl zápas pod kontrolou Credit, ale lehkovážnou hrou nabídl Kamarádům snížení až na rozdíl jediné branky. Na vyrovnání už hosté neměli dostatek času. Josef Kujal
Credit Praha FC Kamarádi 1.FC
Roman Kubričan – Filip Bouřil, Ondřej Diviš, Jakub Kolařík, David Lafek, Petr Malysz, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs Michal Matuška – Filip Malý, Petr Novák, Roman Počta, Jakub Sedláček, Jaroslav Stehlík, Václav Svatoš, Petr Světlík
8. Ondřej Diviš
16. Filip Bouřil
19., 25. Ladislav Vašek
23., 39. Filip Malý
59. Petr Novák
28. 9. 08 16:15 zzANG Kamarádi 1.FC Ansámbl 3. 0:1 (0:0)
Slušně hrané utrkání které ale nemohlo skončit jinak. Málo šancí a mírná převaha Ansámblu. Rostislav Starý, Matěj Záhorský
Kamarádi 1.FC Ansámbl
Michal Matuška – Filip Malý, Petr Novák, Roman Počta, Jakub Sedláček, Václav Svatoš, Petr Světlík vs Jan Bráza – Jiří Bačkora, Josef Bačkora, Pavel Čapek, Luboš Giertli, Jan Houslík, David Juřík, Aleš Navrátil, Filip Novák, Pavel Psotta, Ivo Šlesinger, Jiří Stýblo
51. Jan Houslík
16. 9. 08 19:15 HRAB2 Tazy FPC Kamarádi 1.FC 2. 6:2 (4:1)
Pěkný zápas s mnoha zahozenými šancemi. Vyhrálo domácí mužstvo které jich zahodilo méně. Jiří Netolický
Tazy FPC Kamarádi 1.FC
Jaroslav Šimek – Jan Dopita, Jan Galgonek, Tomáš Kroužek, Pavel Martinec, Jan Stibůrek, Daniel Strnad, Michal Zákostelský, Milan Zoulek vs Michal Matuška – Petr Novák, Roman Počta, Jakub Sedláček, Jaroslav Stehlík, Petr Světlík
10. Jan Stibůrek
13., 43. Milan Zoulek
23., 27. Tomáš Kroužek
44. Michal Zákostelský
29. Petr Světlík
39. Jakub Sedláček
4. 9. 08 17:00 zzANG Kamarádi 1.FC Terasy KFC A 1. 1:4 (0:1)
Slušně hrané utkání, zvítězilo zkušenější mužstvo. Dušan Bruncko, Petr Fabián
Kamarádi 1.FC Terasy KFC A
Michal Matuška – Milan Akrman, Jan Helásek, Filip Malý, Roman Počta, Jakub Sedláček, Václav Svatoš, Petr Světlík vs Dušan César – Oldřich Janouš, Petr Křepelka, Karel Kunc, Ivo Melicher, Karel Rožec, Jakub Šídlo, Dalibor Svoboda