Ne 7.9.08 15:00 zzANG Kolomajzna TJ Kerata Chíjos   (HL5H)
Ne 7.9.08 16:15 zzANG Laxní přístup Kunratickej odkaz   (HL7J)
Ne 7.9.08 17:30 zzANG Krokodýl Vršovice FC MoKo 2.FC   (HL8O)
Ne 23.11.08 08:45 zzANG Protector 1320 FC Bohemia AFK   (HL5G)
Ne 23.11.08 10:00 zzANG HNK Praha FC JH   (HL7H)
Ne 23.11.08 11:15 zzANG Xichties FC Torpédo Řepy   (HL8M)

6. 12. 08 11:15 DEKAN Oblouci 81 AFC Buran Buran VET 9. 2:5 (1:1)
Zpočátku vyrovnané utkání. Oblouci ovšem hlavně ve druhém poločase polevili. Doplatili na to několika brankami, na které už nenašli odpověď. Lukáš Tejnor
Oblouci 81 AFC Buran Buran VET
Josef Kindl – Pavel Bechyně, Miroslav Hlavík, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman vs Milan Barták – Jiří Akoš, Zdeněk Barták, Kamil Holý, Zdeněk Růžička, Luděk Šrein, Michal Stránský, Jan Teubner
8., 55. Miroslav Hlavík 24., 45. Jan Teubner
36. Zdeněk Barták
38., 48. Michal Stránský
22. 11. 08 08:45 TEMPO Bublifuck VET Oblouci 81 AFC 8. 2:3 (2:1)
Vyrovnaný zápas hraný ve slušném tempu, dopadl lépe pro hostující Oblouky. Jan Musil, Filip Mátl
Bublifuck VET Oblouci 81 AFC
Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Konfršt, Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Michal Máka, Pavel Řápek, Petr Šimsa vs Zdeněk Vybíral – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Rudolf Zuman
14. Michal Máka
17. Pavel Řápek
27., 43. Petr Kruml
35. Rudolf Zuman
8. 11. 08 11:15 zzPANK3 Oblouci 81 AFC Folprecht 1.FC VET 7. 4:6 (1:1)
Folprecht si na začátku druhé půle vybudoval čtyřbrankový náskok a vypadalo to, že posledních 20 minut se bude jen dohrávat.. Oblouci však zabrali a podařilo se jim zápas zdramatizovat. Za Foplrecht však rozhodl Körner, který hned z rozehrávky po inkasované čtvrté brance, střelou z půlky zajistil Folprechtu klidný závěr. Martin Džbánek, Jan Beneš
Oblouci 81 AFC Folprecht 1.FC VET
Miroslav Hlavík – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Josef Svoboda, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman vs Štěpán Černý – Petr Grohman, Vlastimil Hour, Jiří Hrodek, Pavel Jehlička, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, René Stacho, Pavel Viktoryn
54. Josef Körner ml.
26. 10. 08 12:30 zzANG Klár rávla VET Oblouci 81 AFC 6. 4:3 (1:1)
Svižné utkání, kde se skore přelévalo z jedné strany na druhou. Nakonec zvítězilo šťastnější mužstvo. Roman Počta
Klár rávla VET Oblouci 81 AFC
Miroslav Kastner – Martin Flegr, Tomáš Hořínek, Pavel Novák, Ivan Rillich, Jiří Zeman vs Josef Svoboda – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Pavel Křížek, Petr Kruml, Zdeněk Vybíral
21. Jiří Zeman
45. Tomáš Hořínek
46., 54. Martin Flegr
8., 46. Miroslav Hlavík
34. Petr Kruml
19. 10. 08 15:00 zzPANK2 Ecotoner Oblouci 81 AFC 5. 1:2 (0:1)
Vyrovnané, mírně nervózní utkání s minimem šancí. Jiří Štróbl, Luděk Štěpánek
Ecotoner Oblouci 81 AFC
Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Antonín Bernhardt, Callum Eade, Milan Hlavatý, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada, Jiří Šlemr vs Pavel Bechyně – Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Josef Svoboda, Rudolf Zuman
32. Tomáš Kopecký 15. Petr Kruml
43. OG
4. 10. 08 15:00 TEMPO Oblouci 81 AFC Károv ZJ veteran 4. 5:4 (2:1)
Pěkné utkání, které ukázalo, že ve čtvrté lize nesmí chybět technika ani důraz. Domácí vyhráli zaslouženě, především díky většímu důrazu a lepší koncovce. Stanislav Plecitý, Vladimír Fišar
Oblouci 81 AFC Károv ZJ veteran
Petr Kruml – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Pavel Křížek, Josef Svoboda, Rudolf Zuman vs Petr Vítek – Václav Běloch, Zdeněk Botek, Štěpán Jakeš, Miroslav Kadič, Petr Křovina, Radek Motyka, Luboš Neveršil, Zdeněk Reich, Miroslav Štěrba, Petr Zavřel
1., 15., 37. Pavel Křížek
53., 59. Miroslav Hlavík
18., 41. Zdeněk Reich
42. Václav Běloch
60. Petr Křovina
26. 9. 08 17:45 zzANG Válcovna plechu VET Oblouci 81 AFC 3. 0:5 (0:3)
Jednoznačné utkání, ve kterém Oblouci dokázali nedat i vyložené šance a tak to skončilo jenom 5:0. Václav Linhart
Válcovna plechu VET Oblouci 81 AFC
Vít Houška – Jiří Fiala, Ludvík Hájek, Zbyněk Johanis, Petr Křikava, Milan Letoch, Radovan Skoumal, Petr Syrůček vs Josef Svoboda – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral
10., 11., 34. Pavel Dražďák
18. Petr Kruml
44. Pavel Bechyně
19. 9. 08 17:45 zzANG Oblouci 81 AFC Orion Praha SK A 2. 1:1 (1:1)
Pohledné utkání vyrovnaného průběhu, skončilo zaslouženou dělbou bodů. Orion se v úvodu ujal vedení, ale Oblouci ještě v první půli vyrovnali a další branka už nepadla. Jiří Šlechta
Oblouci 81 AFC Orion Praha SK A
Josef Svoboda – Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman vs Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Arnošt Böhm, Václav Kuneš, Jan Mach, Zdeněk Volf, Branislav Weisz, Petr Zienert
17. Rudolf Zuman 5. Branislav Weisz
5. 9. 08 17:45 TEMPO DE VILDA VET Oblouci 81 AFC 1. 2:5 (1:3)
Statečný výkon De Vildy nakonec na bodový zisk nestačil. Bez střídání se d vyhrát jen těžko, zvláště mezi veterány. Robert Hlinák, Stanislav Hubený