11. Sací komando Modřany 11 4 1 6 27:32 3

Út 16.9.08 16:30 zzPANK1 Namo FC Rudý teror   (HL6C)
Út 16.9.08 17:45 zzPANK1 Don Giovanni Alténa ST   (HL6B)
St 3.12.08 19:30 zzNOVOB Mašťáci 1.FC Vykutálený prasátka   (HL8C)
St 3.12.08 20:45 zzNOVOB Spalovna FK Kříženeček   (HL7C)

14. 12. 08 12:30 zzZARUB Prokaryota FZ Uganda 11. 6:0 k.
30. 11. 08 15:00 zzNOVOB Pražští lvi Prokaryota FZ 10. 1:2 (1:1)
Aktivní fotbal, plný hezkých akcí, v podání týmů, které chtěly hrát fotbal a útočit. Prokaryota měla nakonec o chlup více štěstí, i když utkání by více slušela remíza. Miroslav Bílek, Martin Bauer
Pražští lvi Prokaryota FZ
David Škvor – Michal Havlík, Tomáš Kőrbler, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Jaroslav Stehlík, Viktor Suchý, Martin Zdeněk vs Jan Wintr – Tomáš Kuča, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Michal Šípkovský, Jaromír Talíř, Stanislav Valko
28. Jan Nosek 19., 56. Jaromír Talíř
14. 11. 08 19:15 ZAK Prokaryota FZ Old Mosquitos 9. 9:1 (4:1)
Jednoznačná záležitost. Prokaryota vyhrála jednoznačně a zaslouženě. Mosquitos nepomohly ani slovní protesty, které neměly opodstatnění a tak utrpěli debakl a sami se zmohli jen na jeden gól. Jan Vnouček
Prokaryota FZ Old Mosquitos
Jan Wintr – Michal Hacaperka, Milan Jirásek, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Michal Šípkovský, Jaromír Talíř, Stanislav Valko vs František Slavíček – Richard Franěk, Radek Opichal, Jiří Sedmík, Jiří Slavíček, Jiří Uchytil, Jiří Uchytil, Jan Urban
22. Jiří Slavíček
9. 11. 08 15:00 zzPODVI Drny FC Prokaryota FZ 8. 0:3 (0:1)
Prokaryota měla více šancí. Většímu přídělu gólů zabránil gólman Drnů. Petr Fučík, Matěj Šiška
Drny FC Prokaryota FZ
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Šimon Jonáš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc vs Jan Wintr – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Michal Šípkovský, Jaromír Talíř, Stanislav Valko
23. Tomáš Kuča
56. Lukáš Pindur
58. Jakub Šindelář
2. 11. 08 16:15 ZAK Prokaryota FZ Notorax AFC 7. 5:1 (2:0)
Favorizovaná Prokaryota vedla ve 4.minutě 2:0, poté co jí oba góly doslova darovala obrana Notoraxu nepřesnými přihrávkami. Pak se hra vyrovnala a Notorax ukazoval, že útočnou fázi má velmi slušnou. Brankář a obránci Prokaryoty však pracovali spolehlivě. Ve druhé půli se prosadili útočníci Prokaryoty po rychlích brejcích. Notorax vstřelil alespoň čestný gól. Hezký a slušný fotbálek. Martin Valent, Miroslav Sirotek
Prokaryota FZ Notorax AFC
Jan Wintr – Milan Jirásek, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Stanislav Valko vs Michal Nesměrák – Marcel Cicman, Petr Dvořák, Pavel Kunst, Stanislav Kvasnička, Martin Pěchota, Tibor Rezdovič, Josef Rožnovský
1. Milan Jirásek
4., 49. Ondřej Mach
38. Lukáš Pindur
59. Tomáš Kuča
47. Pavel Kunst
19. 10. 08 15:00 zzRIEG Buzuluk Úvaly FC Prokaryota FZ 6. 0:3 (0:2)
Fotbal dobré úrovně. Prokaryota si hned v úvodu vypracovala dvoubrankový náskok, který navýšila ve druhé půli po chybě brankáře. Slušně odehrané utkání, bez zbytečných řečí.
Buzuluk Úvaly FC Prokaryota FZ
Michal Miko – Karol Blicha, Michael Heres, Michael Řezáč, Jaromír Šreil, Tomáš Vaněk, Jakub Votápek vs Jan Wintr – Milan Jirásek, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Stanislav Valko
4. Milan Jirásek
6. Ondřej Mach
48. Tomáš Kuča
12. 10. 08 13:45 zzPODVI Prokaryota FZ Target FC 5. 4:1 (3:0)
Utkání se hrálo v poklidu a bez faulů. "Proka" byla fotbalovější a měla více hráčů na střídání, což rozhodlo zápas. Celé utkání kontrolovali. Tomáš Králík, Ondřej Štefl, šotlík
Prokaryota FZ Target FC
Jan Wintr – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Michal Šípkovský, Jaromír Talíř, Stanislav Valko vs Tomáš Martinek – Jaroslav Benda, Petr Bulín, Miroslav Koutenský, Michal Pacas, Ladislav Rada
11., 22. Stanislav Valko
29. Jaromír Talíř
43. Michal Šípkovský
42. Petr Bulín
5. 10. 08 13:45 P2 Sestra Sojka Prokaryota FZ 4. 0:4 (0:1)
Z počátku vyrovnané utkání. Před koncem poločasu se "Proka" poprvé prosadila. Ve druhém poločase pomalu docházely síly a prosadili se technicky vyspělejší a sehranější hráči Prokaryoty. Vojtěch Vítek, Loránt Csete
Sestra Sojka Prokaryota FZ
Adam Vála – Jan Bělonožník, Jan Kubíček, Ivan Lhotský, Martin Pokorný, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný, Michal Žák vs Jan Wintr – Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Stanislav Valko
25. Jakub Šindelář
42. Lukáš Pindur
53., 57. Ondřej Mach
28. 9. 08 17:00 HRAB2 Prokaryota FZ Saens 1.FC C 3. 3:2 (3:1)
Pokaryota se ukázala jako silnější tým, avšak k vítězství jí pomohla notná dávka štěstí naříklad při vlastním gólu Saens. Jiří Bareš, Jakub Junek
Prokaryota FZ Saens 1.FC C
Jan Wintr – Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Michal Šípkovský, Jaromír Talíř, Stanislav Valko vs Petr Němeček – Jiří Brožka, Stanislav Morávek, Petr Novák, Marek Palán, Lukáš Tichý, Roman Váňa, Lukáš Veselý, Jakub Zach, Petr Zach
4., 20. Jaromír Talíř
23. OG
27., 51. Stanislav Morávek
21. 9. 08 15:00 zzANG Sací komando Modřany Prokaryota FZ 2. 1:7 (1:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...

Kpt. Prokaryota: Rozhodčí neuznali regulérní gól z výkopu od branky.
Pavel Veverka, Loránt Csete
Sací komando Modřany Prokaryota FZ
Michal Kalbáč – Karel Bříza, Bohumil Doležal, Václav Dvořák, Martin Kupka, Jan Lukáč-Baranec, Petr Vašák, Tomáš Veselý vs Jan Wintr – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Stanislav Valko
3. Karel Bříza 8 Karel Bříza 18. Jakub Šindelář
27., 45. Michal Hacaperka
48. Stanislav Valko
49., 55. Lukáš Pindur
53. Ondřej Pokorný
14. 9. 08 12:30 zzANG Prokaryota FZ Real Kamýk 1. 9:0 (1:0)
Hráči Realu měli ošklivou smůlu na zranění a i když nemohli být lepším týmem, slušný výsledek uhrát mohli. Jeden z jejich hráčů ale utkání psychicky nzvládl a uraženě stávkoval. Prokaryota od té doby hrála proti čtyřem, pak i třem a hladce vyhrála rozdílem třídy. Chtěl bych vyzdvihnout hráče Realu č.10 Štěrbu, za heroický výkon, když i v těch nejtěžších chvílich hecoval a dřel.
Prokaryota FZ Real Kamýk
Jan Wintr – Tomáš Kuča, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Jaromír Talíř, Stanislav Valko vs Jiří Humhal – Jaroslav Burda, Marek Niessner, Petr Smrčka, Zdeněk Štěrba, Martin Vaněk, Štěpán Žák