11. Sací komando Modřany 11 4 1 6 27:32 3

So 18.10.08 08:45 DEKAN GoGo 1.NC Integrita Jinonice   (HL7F)
So 18.10.08 10:00 DEKAN Tycho de Brahe FC B Petrovice A   (HL6G)
So 29.11.08 08:45 zzPANK1 Devils of Zderaz Lobotomici   (HL8H)
So 29.11.08 10:00 zzPANK1 Green shock FC Senioři Praha A   (HL7F)

14. 12. 08 12:30 zzNOVOB Real Kamýk Pražští lvi 11. 0:0 (0:0)
Parádní utkání s množstvím šancí na obou stranách, skončilo bez branek především díky výkonu obou gólmanů. Zvláště brankář Pražských lvů předvedl několik úžasných zákroků. Michal Karaman, Roman Volník
Real Kamýk Pražští lvi
Jiří Humhal – Jaroslav Burda, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Martin Vaněk, Marcel Vladyka, David Vlček, Jan Vypior, Štěpán Žák vs David Škvor – Michal Havlík, Tomáš Kőrbler, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Jaroslav Stehlík, Viktor Suchý, Martin Zdeněk
30. 11. 08 12:30 P2 Old Mosquitos Real Kamýk 10. 1:2 (0:1)
Nepříliš pohledné utkání, ve kterém oběma týmům odskakoval míč od nohy.Ve druhé půli zbytečně létaly jiskry od kopaček. Vítězný gól Kamýku padl po výkopu od brány v poslední minutě. Aleš Mecner, Tomáš Nykl
Old Mosquitos Real Kamýk
Jiří Sedmík – Richard Franěk, Michal Pešek, František Slavíček, Jiří Uchytil, Jiří Uchytil, Oldřich Vacek vs Jiří Humhal – Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Marcel Vladyka, David Vlček, Jan Vydra, Jan Vypior
35. Jiří Uchytil 48 Jiří Uchytil 9., 60. Petr Smrčka 41. David Vlček
44. Jan Vydra
60. Petr Smrčka
9. 11. 08 16:15 ZAK Notorax AFC Real Kamýk 8. 2:5 (1:2)
Techničtější Notorax měl velmi děravou obranu a tak v koncovce zdatný a v obraně pozorný Kamýk zaslouženě zvítězil. Vojtěch Bulíček, Petr Hošek
Notorax AFC Real Kamýk
Michal Nesměrák – Marcel Cicman, Petr Dvořák, Pavel Kunst, Stanislav Kvasnička, Martin Pěchota, Tibor Rezdovič, Josef Rožnovský vs Jiří Humhal – Jaroslav Burda, Martin Pokorný, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Martin Vaněk, David Vlček, Jan Vydra
12. Petr Dvořák
60. Pavel Kunst
7. Marcel Šmaus
9. Petr Smrčka
52., 58. Martin Vaněk
2. 11. 08 12:30 zzJUNI1 Real Kamýk Buzuluk Úvaly FC 7. 3:4 (2:0)
Utkání mělo vzhledem k terénu velmi dobrou úroveň. Buzuluk nastoupil pouze se čtyřmi hráči v poli a záhy prohrával o dvě branky. Klíčovými momenty se ukázaly zranění kapitána Kamýku a vystřídání brankáře Buzuluku za hráče v poli. Právě Miko podal vynkající výkon, jak v obranné fázi, tak podporou útoku, když vstřelil dvě branky. Průběh hry se vyrovnal a Úvaly dokázaly zápas otočit. Boris Damjanov, Zdeněk Grůša st.
Real Kamýk Buzuluk Úvaly FC
Jiří Humhal – Jaroslav Burda, Marek Niessner, Martin Pokorný, Marcel Šmaus, Petr Smrčka vs Michal MikoMichael Řezáč, Tomáš Vaněk, Jan Voříšek, Jakub Votápek
4. Martin Pokorný
22., 56. Petr Smrčka
34., 37. Michal Miko
42., 50. Jakub Votápek
19. 10. 08 13:45 zzPANK2 Target FC Real Kamýk 6. 2:3 (1:1)
Pohledný kombinační fotbal přinesl v prvním poločase po jedné brance na každé straně. Ve druhé půli vyrovnané utkání se smolným koncem po Target. Velice slušný zápas bez faulů.
Target FC Real Kamýk
Tomáš Martinek – Petr Bulín, Miroslav Charvát, David Hušek, Petr Hušek, Vojtěch Mikeš, Michal Pacas vs Jiří Humhal – Jaroslav Burda, Marek Niessner, Martin Pokorný, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Martin Vaněk, Jan Vypior, Štěpán Žák
13. David Hušek
45. Vojtěch Mikeš
24. Jan Vypior
50. Martin Pokorný
51. OG
12. 10. 08 15:00 zzPANK2 Real Kamýk Sestra Sojka 5. 1:0 (1:0)
Real byl na škvárovém a prašném hřišti fotbalovějším a lepším týmem. Proto zaslouženě vyhrál Jiří Šperl, Jiří Kadlec
Real Kamýk Sestra Sojka
Jiří Humhal – Jaroslav Burda, Martin Pokorný, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Martin Vaněk, David Vlček, Jan Vypior, Štěpán Žák vs Jan Hlaváček – Jan Bělonožník, Luboš Georgiev, Martin Pokorný, Adam Vála, Ondřej Vála, Jiří Výborný, Michal Žák
27. Jan Vypior
5. 10. 08 12:30 zzPANK1 Saens 1.FC C Real Kamýk 4. 0:1 (0:1)
Velmi čisté utkání, bez faulů a bez šancí. Kamýk nakonec urval výhru. Adam Kůrka, Pavel Kopřivík
Saens 1.FC C Real Kamýk
Petr Němeček – Jiří Brožka, Petr Novák, Lukáš Tichý, Roman Váňa, Jakub Zach, Petr Zach vs Jiří Humhal – Jaroslav Burda, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Jan Vypior, Štěpán Žák
29. Jan Vypior
28. 9. 08 15:00 zzANG Real Kamýk Sací komando Modřany 3. 3:3 (2:2)
V utkání měl převahu Real, ale Sací komando vždy odpovědělo vyrovnáním. Václav Balous, Ondřej Nový
Real Kamýk Sací komando Modřany
Štěpán Žák – Marek Niessner, Martin Pokorný, Marcel Šmaus, Petr Smrčka, Zdeněk Štěrba, Martin Vaněk, Jan Vypior vs Michal Kalbáč – Karel Bříza, Petr Hrachovský, Miroslav Košíček, Jan Lukáč-Baranec, Ladislav Švábenický ml., Tomáš Veselý
11. Zdeněk Štěrba
27. Marek Niessner
56. Jan Vypior
16. Petr Hrachovský
17. Jan Lukáč-Baranec
57. Ladislav Švábenický ml.
21. 9. 08 12:30 zzZARUB Uganda Real Kamýk 2. 0:6 k.
Oba týmy předvedly technicky hezkou hru. Hráč Ugandy Paszyc soutěžil se Štěrbou z Realu, kdo dá víc jesliček. Kamýk se párkrát pokusil o přehození brankáře, ale nepovedlo se to. Jozef Borčin, Miroslav Jančok
Uganda Real Kamýk
Lukáš Bejlovec – Adam Klofáč, František Kocourek, Miloš Linhart, Tomáš Paszyc vs Štěpán Žák – Jaroslav Burda, Marek Niessner, Martin Pokorný, Marcel Šmaus, Zdeněk Štěrba, Martin Vaněk, Jan Vypior
58. Miloš Linhart 26 Adam Klofáč 1., 37. Marek Niessner
20., 42. Martin Vaněk
22., 29., 32., 39., 45. Jan Vypior
27., 48. Martin Pokorný
44. Marcel Šmaus
14. 9. 08 12:30 zzANG Prokaryota FZ Real Kamýk 1. 9:0 (1:0)
Hráči Realu měli ošklivou smůlu na zranění a i když nemohli být lepším týmem, slušný výsledek uhrát mohli. Jeden z jejich hráčů ale utkání psychicky nzvládl a uraženě stávkoval. Prokaryota od té doby hrála proti čtyřem, pak i třem a hladce vyhrála rozdílem třídy. Chtěl bych vyzdvihnout hráče Realu č.10 Štěrbu, za heroický výkon, když i v těch nejtěžších chvílich hecoval a dřel.
Prokaryota FZ Real Kamýk
Jan Wintr – Tomáš Kuča, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Jaromír Talíř, Stanislav Valko vs Jiří Humhal – Jaroslav Burda, Marek Niessner, Petr Smrčka, Zdeněk Štěrba, Martin Vaněk, Štěpán Žák
6., 47., 53. Lukáš Pindur
33., 37., 49., 56. Jaromír Talíř
50., 58. Tomáš Kuča
7. 9. 08 17:30 P3 Real Kamýk Drny FC 9. 3:3 (1:2)
Utkání bylo vyrovnané a na dobré úrovni. Vyrovnání přišlo v poslední minutě, díky chybě hostujícího gólmana. Daniel Pranjič, Martin Vinš