12. Traktor humus VET A 11 1 0 10 17:48 2

Út 2.9.08 19:30 BECH Pankráckej válec Parta z Jarova VET   (VL2B)
Út 2.9.08 20:45 BECH Dehet Old 1.FC SUP Žvahov   (SVL2B)
Út 4.11.08 18:00 HRAB3 Vršovice Breaker´s FPC Vibromax 1985   (HL6B)
Út 4.11.08 19:15 HRAB3 Balabuška Old TJ Trops Old Boys 1.SK   (VL2A)

7. 12. 08 19:30 HRAB1 Gambrinus VH VET Calvados FC 11. 0:6 k.
Domácí Gambrinus, ani rozhodčí se k utkání nedostavili...
Gambrinus VH VET Calvados FC
vs Robert Martišek – Tomáš Hlinka, Petr Kozlík, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Richard Peša, David Spousta, Josef Vejšický
13. 11. 08 18:15 zzNOVOB Gambrinus VH VET Speciál jedna 9. 8:3 (5:1)
Gambrinus přehrával Speciál ve všech herních dovednostech. Hosté se pokusili ztrátu dotáhnout kolem 35 minuty, ale na víc už se nezmohli. Přes tuto zdánlivě vysokou prohru, hrál Speciál fotbal až do konce s obrovským nasazením. jeho hráči nechali na hřišti srdce, což je třeba ocenit a těžko si lze představit, že by takový tým měl sestoupit. Matěj Černušák, Martin Palacký
Gambrinus VH VET Speciál jedna
Miroslav Mašata – Petr Grégr, Petr Hromas, Milan Novák, Michal Petráš, Josef Votava vs Jiří Dorazil – Jaroslav Holub, Karel Kodeš, David Ledinský, Pavel Procházka, Petr Šedivý, Jaroslav Zíka
6. Petr Hromas
9., 23. Milan Novák
15., 28., 42., 53. Miroslav Mašata
58. OG
18., 34., 36. Jaroslav Holub
9. 11. 08 17:30 DEKAN Traktor humus VET A Gambrinus VH VET 8. 2:6 (2:2)
Traktor měl skvostný začátek, už ve 12.minutě to bylo 2:0. Do poločasu však Hromas dvěma góly srovnal. Ve druhé půli už se prosadili pouze střelci Gambrinusu a o vítězi nebylo pochyb.
Traktor humus VET A Gambrinus VH VET
Václav Meisner – Ivan Baláš, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Jan Martínek, Aleš Michálek, Martin Michálek, Vladimír Rožánek, Pavel Špás, Jaroslav Zámyslický vs Michal Petráš – Bohuslav Bára, Petr Blahout, Petr Grégr, Petr Hromas, Josef Kůs, Miroslav Mašata, Milan Novák, Michal Vokřínek
4. Ivan Baláš
12. Jan Martínek
14., 18. Petr Hromas
33., 59. Michal Vokřínek
36. Miroslav Mašata
58. Milan Novák
30. 10. 08 18:15 HANSP Gambrinus VH VET Inter Lotyšák VET A 7. 5:2 (4:1)
Fotalově kompaktní Gambrinus, navíc s geniálním Novákem, nedal snaživému lotyšák vůbec šanci pomýšlet na lepší výsledek. Hráči Gambrinusu jsou vesměs skvělí fotbalisté a tak je jen škoda, že si více neužívají a jsou na sebe i soupeře zbytečně přísní. Josef Smolík, Zdeněk Rožánek
Gambrinus VH VET Inter Lotyšák VET A
Michal Petráš – Petr Grégr, Petr Hromas, Josef Kůs, Milan Novák, Zdeněk Tichý vs Petr Haas – Daniel Brodský, Petr Ezr, Zdeněk Janoušek, Jan Klofáč, Viktor Komar, Oldřich Šára
11., 53. Petr Hromas
15., 25. Milan Novák
28. Petr Grégr
28., 54. Daniel Brodský
19. 10. 08 18:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Gambrinus VH VET 6. 1:4 (1:2)
Gambrinus šel dovedení vlastní brankou Tycha, ale za pár minut sovnal výstavním gólem Morávek. Gambrinus se znovu ujal vedení "gólem do śatny", jehož autorem byl Grégr, který se jinak prezentoval spíše častým nesportovním chováním. Ve druhé půli Gambrinus náskok zvýšil a před koncem ještě zvýraznil. Marek Valter
Tycho de Brahe VET Gambrinus VH VET
Bohumil Karafiát – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Petr Morávek, Aleš Netolický, Josef Oplt, Jiří Patka, Michal Pína vs Michal Petráš – Petr Grégr, Petr Hromas, Josef Kůs, Miroslav Mašata, Milan Novák
9. Petr Morávek 3 Petr Morávek 5. OG
30. Petr Grégr
40. Josef Kůs
56. Milan Novák
9. 10. 08 18:15 DEKAN Gambrinus VH VET Zachovalí 5. 2:0 (1:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...
Gambrinus VH VET Zachovalí
Michal Vokřínek – Petr Grégr, Petr Hromas, Ladislav Jacko, Miroslav Mašata, Milan Novák, Michal Petráš vs Jan Libjak – Tomáš Dolínek, Lubor Hobza, Petr Houf, Tomáš Hrubý, Josef Kounovský, Bedřich Lebeda, Václav Matoušek, Martin Plch, Tomáš Soukup
21., 57. Miroslav Mašata 22. Václav Matoušek
1. 10. 08 17:00 zzJUNI1 Santa Dominica VET Gambrinus VH VET 4. 2:2 (0:0)
Po bezbrankové půli, šli hráči Gambrinusu do dvoubrankového vedení. Tím ale nažhavili hráče soupeře, kteří přidali na obrátkách a začali Gambrinus přehrávat. Výsledkem byly dvě branky v siti G. z kopaček Štastného - hráče Dominici.
Santa Dominica VET Gambrinus VH VET
Martin Petrů – Michal Jakl, Miloslav Lev, Miroslav Petrů, Michal Pospiš, Zdeněk Požár, Roman Šťastný vs Michal Petráš – Milan Doruška, Petr Grégr, Petr Hromas, Miroslav Mašata, František Novák, Milan Novák
45., 60. Roman Šťastný 36. Milan Doruška
42. Milan Novák
25. 9. 08 19:00 P3 Gambrinus VH VET Manchester United V 3. 5:0 (4:0)
Hezká kombinační hra vítězů. A to ještě brankář Manchesteru několik šancí zneškodnil. Petr Walter, Jan Toman