Ne 30.3.08 11:15 ZAK Gee Gee Olive Liboc united   (HL6H)
Ne 30.3.08 12:30 ZAK Bened VFK Sokol Vysočany C   (HL5H)
Út 8.4.08 17:00 zzPANK1 Sedm zbabělých A Lazareth   (HL8B)
Út 8.4.08 18:15 zzPANK1 RSC KV junioři MVS Vršovice A   (HL5C)
Ne 20.4.08 16:15 HANSP Šotgani Sebranka FC B   (HL6J)
Ne 20.4.08 17:30 HANSP Uličníci FC Paraguay   (HL5H)

25. 6. 08 17:00 HANSP Santa Dominica VET Dřevosprint SC 13. 1:2 (1:2)
Zápas odehraný za tropicých podmínek, ve kterém dokázal Dřevosprint uhájit náskok z prvního poločasu.
Santa Dominica VET Dřevosprint SC
Martin Petrů – Ilja Bureš, Kamil Kohout, Miloslav Lev, Zdeněk Požár, Tomáš Sobotka vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Antonín Procházka, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šťastný, Michal Stehlík, Jaromír Tomaides, Pavel Veselý, František Vondruška
14. Kamil Kohout 12. Pavel Veselý
27. Jaromír Tomaides
18. 6. 08 20:30 HRAB2 Dřeváci Santa Dominica VET 12. 3:1 (1:0)
Slušný zápas dobré úrovně se šancemi na obou stranách. Dřeváky podržel brankář a zaslouženě vyhráli. Luboš Kubelka, Pavel Kubelka
Dřeváci Santa Dominica VET
Tomáš Šlemr – Aris Apacidis, Libor Broukal, Pavel Bulín, Martin Černý, Petr Dosoudil, Petr Endl, Martin Kment, Petr Rathouský, Pavel Špirek, Milan Žák vs Martin Petrů – Ilja Bureš, Kamil Kohout, Miloslav Lev, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka
5. Milan Žák
40., 52. Pavel Bulín
58. Ilja Bureš
12. 6. 08 18:15 HANSP Santa Dominica VET Black angels 1.FC VET 11. 3:0 (0:0)
Černí andělé v bílém byli více než rovnoceným soupeřem "Svatým Dominikům" (zápas z nebe), ale andělé neproměňují šance, takže ve druhé půli neuhasili Požára a prohráli. Jiří Zeman, Miroslav Kastner
Santa Dominica VET Black angels 1.FC VET
Martin Petrů – Ilja Bureš, Miloslav Lev, Miroslav Petrů, Zdeněk Požár, Jiří Rydvan, Tomáš Sobotka vs Milan Beňa – Jiří Abdúl, Tomáš Čebiš, Stanislav Coubal, Miroslav Jasanský, Jiří Joudal, Jiří Karel, Martin Korynta
34., 46. Zdeněk Požár
57. Tomáš Sobotka
4. 6. 08 19:00 P2 Berger club Santa Dominica VET 10. 0:3 (0:1)
Velmi poklidné utkání téměř bez faulů s převahou týmu Santa Dominica. Petr Sova, Jaroslav Špryňar
Berger club Santa Dominica VET
Pavel Gaper – Pavel Kunst, Karel Pulda, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Roman Vild, František Zalužanský vs Martin Petrů – Ilja Bureš, Kamil Kohout, Miloslav Lev, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka
27., 52., 56. Kamil Kohout
28. 5. 08 19:30 DEKAN Santa Dominica VET 1.FC RUM 9. 6:1 (5:0)
Utkání průměrné úrovně s jednoznačným průběhem i výsledkem. Hráči týmu Santa Dominica se v úvodní čtvrthodině rozehrávali, pak však během šesti minut nasázeli čtyři góly a bylo rozhodnuto. Do přestávky přidali pátý gól, po změně stran šestý a své představení zakončili klasickým vlastňáčkem.
Santa Dominica VET 1.FC RUM
Martin Petrů – Jiří Bašta, Kamil Kohout, Miloslav Lev, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka vs Luca Gallotti – Pavel Borovička, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, Jakub Krucký, Tomáš Nosek, Josef Velán, Zdeněk Vojáček
15., 17., 18. Kamil Kohout
21., 40. Jiří Bašta
26. Miloš Pastyřík
46. OG
21. 5. 08 19:15 HRAB1 Válcovna plechu VET Santa Dominica VET 8. 0:3 (0:1)
Poklidné utkání, Dominica byla herně lepší a zaslouženě vyhrála. Zdeněk Polanský, Jiří Zach
Válcovna plechu VET Santa Dominica VET
Vít Houška – Ludvík Hájek, Zbyněk Johanis, Petr Křikava, Pavel Novák, David Plaček, Petr Syrůček, Petr Zeman vs Kamil Kohout – Ilja Bureš, Miloslav Lev, Miloš Pastyřík, Martin Petrů, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka
16. Miroslav Petrů
35. Miloslav Lev
50. Miloš Pastyřík
14. 5. 08 19:15 HRAB3 Santa Dominica VET Úterní hosté VET 7. 7:5 (4:4)
Vyrovnané utkání, ve kterém útok dominoval nad obranou. Petr Řezníček, Miroslav Vlček
Santa Dominica VET Úterní hosté VET
Martin Petrů – Jiří Bašta, Miloslav Lev, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka vs Tomáš Ledvina – Petr Brautferger, Karel Kopecký, Vladimír Ryška, Dalibor Tomek, Jan Tóth, Pavel Vácha, Miroslav Votápek
12., 20., 29., 42., 58. Jiří Bašta
28. Miroslav Petrů
46. Miloš Pastyřík
3., 22., 49. Petr Brautferger
14., 16. Miroslav Votápek
7. 5. 08 20:15 P2 Styx VET Santa Dominica VET 6. 0:6 k.
30. 4. 08 19:00 P2 Santa Dominica VET Slepí koně VET 5. 10:3 (3:2)
Zajímavé utkání, bohaté na góly. Zatímco první poločas měl celkem vyrovnaný průběh, po přestávce hráči týmu domácích začali trefovat branku a nakonec odevzdanému soupeři nadělili desítku.
Santa Dominica VET Slepí koně VET
Martin Petrů – Jiří Bašta, Michal Jakl, Kamil Kohout, Miloš Pastyřík, Zdeněk Požár, Tomáš Sobotka vs Petr Kolář – Owen Chapman, Jiří Fifka, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Aleš Lededer, Jaroslav Renda
13., 54., 55., 56. Miloš Pastyřík
18., 26., 43., 48. Jiří Bašta
44. Zdeněk Požár
59. Michal Jakl
17. Owen Chapman
27., 46. Aleš Lededer
23. 4. 08 18:15 zzJUNI1 Ecotoner Santa Dominica VET 4. 2:4 (1:1)
Slepené 3 góly k závěru zápasu rozhodly jinak vyrovnané utkání. Jan Mocek, Martin Mansoor
Ecotoner Santa Dominica VET
Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Antonín Bernhardt, Callum Eade, Milan Hlavatý, Jan Kábrt, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada, Jiří Šlemr vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Michal Jakl, Miloslav Lev, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů
12. Tomáš Kopecký
34. OG
23. Miroslav Petrů
51., 57. Michal Jakl
52. Jiří Bašta
16. 4. 08 17:00 zzPANK2 Rokoska VET B Santa Dominica VET 3. 0:4 (0:1)
Zasloužené vítězství Santa Dominica, která byla po celý zápas lepším mužstvem, dařila se jí kombinace a hodně ještě zachránil brankář poražených. Petr Krbec, Petr Pohnán
Rokoska VET B Santa Dominica VET
Milan Énok – Karel Bláha, Pavel Hauptman, Zdeněk Havel, Štěpán Král, Lubomír Řádek, Vlastimil Vinš vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Michal Jakl, Miloslav Lev, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Zdeněk Požár
31., 47. Michal Jakl
46. Jiří Bašta
9. 4. 08 18:15 zzHAGI3 Santa Dominica VET Folprecht 1.FC VET 2. 6:4 (3:2)
Utkání střeleckých hodů dvou hráčů. Mužstvo Santy hrálo se zraněným hráčem, který byl schopen dát dvě branky. Férově hraný zápas s hodně brankami. Jaroslav Fait, Roman Mašek
Santa Dominica VET Folprecht 1.FC VET
Kamil Kohout – Miloslav Lev, Miloš Pastyřík, Martin Petrů, Miroslav Petrů, Jiří Rydvan vs René Stacho – Petr Čáslavský, Petr Fliegel, Petr Grohman, Vlastimil Hour, Jiří Hrodek, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, David Ronn, Pavel Viktoryn
7., 54. Miloslav Lev
18., 30., 40., 58. Miloš Pastyřík
11. Tomáš Petrach
27., 38., 47. David Ronn
2. 4. 08 17:00 zzPANK3 FC Střešovice Santa Dominica VET 1. 4:6 (1:6)
Mužstvo Střešovice doplatilo na pomalý rozjezd (11.minuta 0:4), kterého techničtější hráči hostí dokonale využili. Druhá půle byla ve znamení hráčů Střešovice, neboť Santa Dominica hrála pouze v pěti, na body to však nestačilo.
FC Střešovice Santa Dominica VET
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Vít Hujer, Jiří Lacina, Stanislav Mareš, Petr Šebek, Vlastimil Sommer vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Miloslav Lev, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Zdeněk Požár