Ne 6.4.08 18:45 ZAK Debakl FC Guinness AC   (HL6L)
Ne 6.4.08 20:00 ZAK Calvados FC Zachovalí   (VL3B)
Ne 20.4.08 17:30 TEMPO Bandidoz Budvarka B   (HL5H)
Ne 20.4.08 18:45 TEMPO Flamengo CR VET Typos - Garda FC   (VL2A)
Ne 25.5.08 10:00 zzJUNI2 Bohemia AFK Cosmetic   (HL6I)
Ne 25.5.08 11:15 zzJUNI2 Sokol DeVilda Cosmo Hagibor FC   (HL5G)

25. 6. 08 17:00 DEKAN Styx VET Black angels 1.FC VET 13. 0:6 k.
19. 6. 08 19:00 P3 Black angels 1.FC VET Slepí koně VET 12. 3:5 (1:3)
Pohodový, klidný zápas, který se začal hýbat až ke konci 1. poločasu. 2. poločas opět začal poklidně a góly začaly padat až ke konci zápasu. Antonín Keller
Black angels 1.FC VET Slepí koně VET
Jaroslav Jardeky – Jiří Abdúl, Tomáš Čebiš, Stanislav Coubal, Miroslav Jasanský, Jiří Joudal, Jiří Karel, Martin Korynta vs Petr Kolář – Jiří Fifka, Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Jaroslav Renda
29. Stanislav Coubal
55. Jiří Abdúl
59. Miroslav Jasanský
25., 28., 29. Martin Gutvirt
51. Petr Gutvirt
53. Jiří Fifka
12. 6. 08 18:15 HANSP Santa Dominica VET Black angels 1.FC VET 11. 3:0 (0:0)
Černí andělé v bílém byli více než rovnoceným soupeřem "Svatým Dominikům" (zápas z nebe), ale andělé neproměňují šance, takže ve druhé půli neuhasili Požára a prohráli. Jiří Zeman, Miroslav Kastner
Santa Dominica VET Black angels 1.FC VET
Martin Petrů – Ilja Bureš, Miloslav Lev, Miroslav Petrů, Zdeněk Požár, Jiří Rydvan, Tomáš Sobotka vs Milan Beňa – Jiří Abdúl, Tomáš Čebiš, Stanislav Coubal, Miroslav Jasanský, Jiří Joudal, Jiří Karel, Martin Korynta
34., 46. Zdeněk Požár
57. Tomáš Sobotka
8. 6. 08 16:15 zzNOVOB Black angels 1.FC VET Rokoska VET B 10. 2:2 (1:0)
Houževnatí hosté bojovali až do konce a vyrovnali. Radovan Chalupka, Tomáš Soukup
Black angels 1.FC VET Rokoska VET B
Jaroslav Jardeky – Tomáš Čebiš, Stanislav Coubal, Miroslav Jasanský, Jiří Joudal, Jiří Karel, Martin Korynta vs Milan Hrdlička – Milan Énok, Pavel Hauptman, Štěpán Král, Jiří Řádek, Lubomír Řádek
28. Miroslav Jasanský
32. Stanislav Coubal
57 Jaroslav Jardeky 37., 54. Štěpán Král
28. 5. 08 18:15 zzPANK2 Folprecht 1.FC VET Black angels 1.FC VET 9. 7:0 (1:0)
V pohodovém utkání až nezaslouženě vysoká výhra o něco lepšího Folprechtu. Nejlepším mužem na hřišti byl brankář poražených, který kromě své práce ve vápně pomáhal i v poli. Zbyněk Musil, Jiří Mužíček
Folprecht 1.FC VET Black angels 1.FC VET
Štěpán Černý – Petr Fliegel, Petr Grohman, Vlastimil Hour, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, David Ronn, René Stacho, Pavel Viktoryn vs Jaroslav Jardeky – Jiří Abdúl, Tomáš Čebiš, Stanislav Coubal, Miroslav Jasanský, Martin Korynta, Karel Zach
27. Petr Fliegel
35. David Ronn
36. Josef Körner ml.
38., 46. Petr Grohman
51. Pavel Viktoryn
57. OG
21. 5. 08 18:15 zzNKBE Black angels 1.FC VET FC Střešovice 8. 6:2 (1:0)
Domácí byli jasně lepší, především ve druhém poločase kontrolovali hru a navyšovali svůj náskok. David Růžička, Ondřej Pech
Black angels 1.FC VET FC Střešovice
Jaroslav Jardeky – Jiří Abdúl, Stanislav Coubal, Miroslav Jasanský, Jiří Joudal, Jiří Karel, Martin Korynta, Karel Zach vs Karel Havlík – Milan Cibík, Vít Hujer, Karel Kůrka, Jiří Lacina, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Josef Viktorin
7., 33., 35., 52. Miroslav Jasanský
49. Jiří Joudal
58. Karel Zach
41. Josef Viktorin
56. Milan Cibík
14. 5. 08 17:00 HANSP Dřevosprint SC Black angels 1.FC VET 7. 11:2 (7:1)
Jednoznačně hraný zápas. Hosté můžou být rádi, že to neskončilo ještě větším rozdílem. Marek Šetina, Milan Lupač
Dřevosprint SC Black angels 1.FC VET
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Antonín Procházka, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šťastný, Michal Stehlík, Jaromír Tomaides, Pavel Veselý, František Vondruška vs Petr Trmal – Jiří Abdúl, Tomáš Čebiš, Stanislav Coubal, Jaroslav Jardeky, Miroslav Jasanský, Jiří Joudal, Jiří Karel, Martin Korynta, Milan Morávek, Karel Zach
1. František Vondruška
3., 6., 12., 13., 24., 41., 47., 51. Jaromír Tomaides
5. Pavel Bokůvka
36. Pavel Veselý
21. Jiří Joudal
58. Jiří Abdúl
10. 5. 08 13:45 ZAK Black angels 1.FC VET Dřeváci 6. 1:8 (0:2)
Jednoznačné utkání, ve kterém domácí doplatili na špatnou docházku.
Black angels 1.FC VET Dřeváci
Milan Beňa – Tomáš Čebiš, Stanislav Coubal, Jaroslav Jardeky, Miroslav Jasanský, Martin Korynta vs Pavel Špirek – Aris Apacidis, Libor Broukal, Martin Černý, Petr Dosoudil, Tomáš Hruška, Martin Kment, Tomáš Šlemr
50. Tomáš Čebiš 20. Martin Černý
30. OG
33., 40., 58. Martin Kment
36., 42., 53. Libor Broukal
30. 4. 08 17:00 zzJUNI2 Black angels 1.FC VET Ecotoner 5. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém měli nepatrně navíc Black angels, kteří ho tak nakonec vyhráli. Josef Kalabis
Black angels 1.FC VET Ecotoner
Jiří Karel – Jiří Abdúl, Tomáš Čebiš, Stanislav Coubal, Jaroslav Jardeky, Miroslav Jasanský, Jiří Joudal, Martin Korynta vs Miroslav Řehák – Antonín Bernhardt, Jan Kábrt, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Šlemr
18. Miroslav Jasanský
50. Jiří Joudal
26. Tomáš Kopecký
23. 4. 08 19:00 P2 Berger club Black angels 1.FC VET 4. 4:1 (1:0)
Vyrovnané, velmi slušné utkání. Radek Fál, Jiří Bialek
Berger club Black angels 1.FC VET
Pavel Gaper – Pavel Kunst, Radek Mrkvica, Pavel Pepřica, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, František Zalužanský vs Jiří Karel – Milan Beňa, Stanislav Coubal, Jaroslav Jardeky, Miroslav Jasanský, Jiří Joudal, Martin Korynta, Milan Morávek, Petr Trmal, Karel Zach
7., 37. Petr Vaněk
34. Radek Mrkvica
46. Miroslav Valenta
46. Jiří Joudal
16. 4. 08 19:30 DEKAN Black angels 1.FC VET 1.FC RUM 3. 2:7 (0:1)
V 1.půli se soupeři spíše poznávali, i tak šel ovšem 1.FC RUM do jednobrankového vedení. Ve 2.půli převzal RUM veškerou iniciativu a s pomocí domácího gólmana soupeře přestřílel 7:2. Utkání podle mě rozhodl počet hráčů na lavičce, což se projevilo v aktivitě na hřišti. Rozhodl i výkon gólmanů.
Black angels 1.FC VET 1.FC RUM
Jiří Karel – Stanislav Coubal, Jaroslav Jardeky, Miroslav Jasanský, Martin Korynta, Petr Trmal, Karel Zach vs Jakub Krucký – Pavel Borovička, Václav Choura, Martin Hendrych, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, David Michajlov, Vladimír Mrázek, Tomáš Nosek, Josef Velán, Zdeněk Vojáček
40. Miroslav Jasanský
43. Petr Trmal
18. Pavel Borovička
37. David Michajlov
40., 44., 54., 57. Josef Velán
50. Jiří Kaliba
9. 4. 08 18:15 zzNKBE Válcovna plechu VET Black angels 1.FC VET 2. 2:2 (0:1)
V prvním poločase lepší Angels, kteří těsně po změně stran svůj náskok navýšili na vě branky. Jenže ve druhé půli zabrala Válcovna a ke konci utkání dostala soupeře pod tlak, který dotáhla k zaslouženému vyrovnání. Vladimír Svoboda, Boris Novotný
Válcovna plechu VET Black angels 1.FC VET
Vít Houška – Ludvík Hájek, Zbyněk Johanis, Petr Křikava, Pavel Novák, David Plaček, Roman Pýcha, Zdeněk Sekavec, Radovan Skoumal, Petr Syrůček, Petr Zeman vs Jiří Karel – Stanislav Coubal, Miroslav Jasanský, Jiří Joudal, Martin Korynta, Petr Trmal, Karel Zach
53. Radovan Skoumal
59. Petr Syrůček
19. Stanislav Coubal
32. Petr Trmal
2. 4. 08 19:15 HRAB2 Black angels 1.FC VET Úterní hosté VET 1. 2:3 (1:3)
Úterní hosté byli celý zápas pod tlakem, ale soupeři chyběla koncovka, kterou naopak měli hosté.
Black angels 1.FC VET Úterní hosté VET
Milan Beňa – Stanislav Coubal, Jaroslav Jardeky, Miroslav Jasanský, Jiří Joudal, Jiří Karel, Martin Korynta, Petr Trmal, Karel Zach vs Tomáš Ledvina – Petr Brautferger, Michal Kejak, Karel Kopecký, Stanislav Morávek, Dalibor Tomek, Pavel Vácha, Miroslav Votápek