Čt 4.9.08 17:00 zzZARUB Real TIDE XXL Sokol DeVilda   (HL5D)
Čt 4.9.08 18:15 zzZARUB Kontis 1.FC Veget FC   (HL5D)
Čt 11.9.08 16:45 zzZARUB SK Elet Los Muchachos   (HL8E)
Čt 11.9.08 18:00 zzZARUB Vršáci VET Hloubětínské srdce   (VL2B)
St 17.9.08 16:30 zzZARUB Merck stars Tazmánští čertíci   (HL6C)
St 17.9.08 17:45 zzZARUB Klár rávla VET Károv ZJ veteran   (VL4B)

1. 12. 08 19:30 DEKAN VV Vokra VV Rychlé pípy VET 11. 9:2 (2:0)
Zpočátku vyrovnané utkání, se postupem času změnilo v přestřelku režírovanou hráči Vokry. Rychlé pípy končily utkání bez chuti a Vokra toho využila ke zvýšení počtu nastřílených branek. Libor Holub, Jan Látal
VV Vokra VV Rychlé pípy VET
Rostislav Vavruša – Petr Blažek, Tomáš Kouřil, Antonín Mlejnský, Tomáš Procházka, Jiří Prokůpek, Petr Řezáč, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík vs Libor Viták – Milan Kott, Petr Kovařík, Martin Mačalík, Pavel Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Petr Vlach, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík
52. Petr Novotný
15. 11. 08 11:15 zzZARUB Sklenářka S.G. VV Vokra VV 10. 2:4 (1:2)
Sklenářka hrála v oslabení o jednoho hráče a přesto Vokře zatápěla. Především Stejskal si na hřišti dělal co chtěl. Štěstí pro Vokru, že mu nešla koncovka. O výhře Vokry se rozhodlo až v závěru, kdy přidal vítěznou pojistku Prokůpek.
Sklenářka S.G. VV Vokra VV
Martin Surý – Jan Lepič, Michal Stáňo, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda vs Rostislav Vavruša – Petr Blažek, Jan Hanibal, Tomáš Kouřil, Tomáš Procházka, Jiří Prokůpek, Petr Řezáč, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík
22. Jan Lepič
48. Michal Stáňo
8. Pavel Zmatlík
21. Tomáš Kouřil
33. Petr Blažek
59. Jiří Prokůpek
3. 11. 08 17:00 DEKAN VV Vokra VV Defect 9. 6:3 (1:1)
Velmi pěkné utkání, hrané v rychlém tempu. Bylok vidění m,noho technických fines. První půle byla vcelku vyrovnaná, v té druhé rozhodla lepší koncovka a hlavně skvělý výkon gólmana Vokry. Karel Šafařík, Michal Voldřich
VV Vokra VV Defect
Rostislav Vavruša – Jan Hanibal, Tomáš Kouřil, Tomáš Procházka, Jiří Prokůpek, Petr Řezáč, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík vs Jiří Janecký – Václav Dub, Petr Havel, Martin Hošek, Otakar Mestek, David Nekvasil, Tomáš Neumann, Martin Pleštil
38., 60. Tomáš Neumann
20. 10. 08 17:00 DEKAN Trops Old Boys 1.SK VV Vokra VV 8. 1:1 (1:1)
Pohodové utkání se spoustou zahozených šancí na obou stranách, i proto je remíza spravedlivá. Miloslav Jírovec
Trops Old Boys 1.SK VV Vokra VV
Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda, Miroslav Vozňák vs Rostislav Vavruša – Jan Hanibal, Tomáš Kouřil, Tomáš Procházka, Jiří Prokůpek, Petr Řezáč, Pavel Vrkoslav
15. Jan Severa 3. Petr Řezáč
15. 10. 08 16:30 zzZARUB VV Vokra VV Queen´s park club VET 7. 6:5 (1:4)
Utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním dominovali hráči Queens parku, hlavnmě díky běhavosti a fotbalovosti Bäumela a střelecké pohotovosti Š.Kedlického. Po změně stran se díky nejlepšímu hráči utkání Zmatlíkovi vrátila do hry i Vokra. Neuběhlo ani pět minut a domácí snížili na rozdíl jediné branky. Když vzápětí využil zaváhání gólmana Zmatlík a vyrovnal, vypadalo to s hosty všelijak. Na to se nemohl dívat Bäumel a po individuální akci zakončené přesnou střelou znovu naklonil misky vah na stranu QPC. Vokra však dokázala zmobilizovat síly a Prokůpek dělovkou vyrovnal. Nakonec se radovala z plného počtu bodů, když se opět Prokůpek probil obranou jako tank a skóroval. Vít Pecka, Martin Oulehla
VV Vokra VV Queen´s park club VET
Rostislav Vavruša – Petr Blažek, Tomáš Kouřil, Jiří Prokůpek, Petr Řezáč, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík vs Miroslav ŠoukalRoman Bäumel, Petr Jeníček, Robert Jirák, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Miroslav Mejdr, Pavel Smolák
45. Roman Bäumel
6. 10. 08 20:00 TEMPO Blesk VK VET A VV Vokra VV 6. 4:3 (0:1)
Vyrovnaný zápas výborné úrovně, rozhodl Blesk v posledních pěti minutách. Jan Vokurka, Miroslav Matlas
Blesk VK VET A VV Vokra VV
Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Tomáš Tikal, Jaroslav Výborný vs Pavel Vrkoslav – Petr Blažek, Jaroslav Dryák, Jan Hanibal, Tomáš Kouřil, Tomáš Procházka, Jiří Prokůpek, Petr Řezáč
40., 56., 58. Vladimír Fuka
45. Daniel Dvořák
24., 35. Tomáš Kouřil
50. Petr Blažek
29. 9. 08 18:15 ARIT VV Vokra VV Ekonom WT VET 5. 2:1 (0:0)
ychlé a bojové utkání, s dohráváním soubojů. V první půli zůstaly šance nevyužity a po přestávce se z brejku ujali vedení Ekonomové. Vzápětí Vokra stejným způsobem vyrovnala. za nerozhodného stavu předvedl góman Vokry výborné zákroky. Nakonec se z dorážky znovu prosadil Zmatlík a rozhodl o výhře svého týmu.
VV Vokra VV Ekonom WT VET
Rostislav Vavruša – Petr Blažek, Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Jiří Prokůpek, Petr Řezáč, Pavel Zmatlík vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Luboš Škornička, Tomáš Zvěřina
45., 51. Pavel Zmatlík 41. Tomáš Zvěřina
24. 9. 08 17:45 zzZARUB Flamengo CR VET VV Vokra VV 4. 3:3 (2:1)
Flamengo po většinu zápasuvedlo, ale své vedení neudrželo. Vokra dokázala tři minuty před koncem zařídit dělbu bodů.
Flamengo CR VET VV Vokra VV
Tomáš Landovský – Jan Ander, Jan Dřevíkovský, Karel Haškovec, Josef Rot, Pavel Vrba vs Rostislav Vavruša Jaroslav Dryák, Jan Hanibal, Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Jiří Prokůpek, Pavel Zmatlík
13., 22. Josef Rot
44. Pavel Vrba
14. Jaroslav Dryák
48. Michael Procházka
57. Jiří Prokůpek
16. 9. 08 19:15 HRAB3 VV Vokra VV Balabuška Old TJ 3. 2:2 (1:2)
Bojovné utkání nadprůměrné úrovně, hrané v rychlém tempu. Vokra se hned v úvodu ujala vedení, ale Balabuška do přestávky dvěma góly otočila. Ve druhé půli více útočili hráči Vokry a v závěru se jim podařilo vyrovnat. Jan Diviš
VV Vokra VV Balabuška Old TJ
Rostislav Vavruša – Jaroslav Dryák, Jan Hanibal, Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík vs Miloš Spurný – Jan Čech, Jaroslav Dvořáček, Stanislav Hell, Jan Janata, Ivo Koranda, Richard Lottring, Roman Truneček, Otakar Vágner, Petr Vařeka
1. Pavel Vrkoslav
53. Michael Procházka
12. Otakar Vágner
18. Jan Čech
10. 9. 08 18:00 zzZARUB Prapražačka A VV Vokra VV 2. 1:4 (0:1)
Velmi slušné utkání, které Vokra pěknou kombinační hrou, dotáhla do vítězného konce. Antonín Bernhardt, Jiří Šlemr
Prapražačka A VV Vokra VV
Petr Kubín – Tomáš Andrle, Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, Pavel Staněk vs Pavel Vrkoslav – Jaroslav Dryák, Jan Hanibal, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Jiří Prokůpek, Pavel Zmatlík
60. Tomáš Andrle 18. Jiří Prokůpek
31., 37. Michael Procházka
55. Jaroslav Dryák
3. 9. 08 18:15 zzZARUB Traktor Praha VET VV Vokra VV 1. 1:4 (0:1)
Zápas byl odehrán v duchu fair-play. Vokra vstřelila gól do šatny. Traktor měl v první půli dvě tutovky, ale bohužel neproměnil. Ve druhé půli už byla znát jasná převaha Vokry. Traktor se prosadil pouze jednou, když před koncem vstřelil čestný úspěch. Petr Vorel, Jan Kotva
Traktor Praha VET VV Vokra VV
Jan Halouska – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Pavel Kopečný, Tomáš Lukeš, Jiří Malaník, Martin Rus, David Šperl vs Rostislav Vavruša – Jaroslav Dryák, Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Jiří Prokůpek, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík