Čt 4.9.08 17:00 DEKAN Demínka A Stará garda   (HL5D)
Čt 4.9.08 18:15 DEKAN Speciál jedna Zachovalí   (VL3C)
Čt 18.9.08 19:30 DEKAN FC Střešovice Estudiantes VET B   (VL4A)
Čt 18.9.08 20:45 DEKAN Strašnická šlechta Matrix   (HL7D)
Čt 2.10.08 17:00 DEKAN Libeň SK A Stará garda   (HL5D)
Čt 2.10.08 18:15 DEKAN Zachovalí Dřeváci   (VL3C)

1. 12. 08 18:15 ARIT Ekonom WT VET Trops Old Boys 1.SK 11. 1:2 (1:1)
Přímý souboj o třetí místo, rozhodl šťastný, ale pohotový gól po vyraženém rohu. Utkání bylo celou dobu poměrně vyrovnané, až na posledních pět minut, kdy si Ekonom ve snaze o vyrovnání vynutil drtivý tlak. Branku to však nepřineslo, naopak po ojedinělém protiútoku mohli Trops přidat pojistku, ale skončilo to na břevnu. Pavel Adámek, Miloš Maršíček
Ekonom WT VET Trops Old Boys 1.SK
Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Stanislav Kůs, Petr Novotný, Luboš Škornička, Tomáš Zvěřina vs Miloš Hrdina – Petr Kovanda, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Jan Severa, Radek Škarda, Libor Tůma, Miroslav Vozňák
8. Tomáš Zvěřina 10. Libor Tůma
36. Radek Škarda
50. Jan Severa
10. 11. 08 17:00 DEKAN Trops Old Boys 1.SK Flamengo CR VET 10. 6:3 (3:3)
Utkání dvou vyzrálých celků. Na úvodní branku Tropsu odpovědělo Flamengo po pár minutách a dokonce se ujalo vedení. Trops ještě do poločasu dvěma góly otočil, ale Flamengo do přestávky znovu vyrovnalo. Po změně stran už stříleli góly jen hráči Tropsu a tak zaslouženě zvítězili.
Trops Old Boys 1.SK Flamengo CR VET
Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Petr Kovanda, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda, Libor Tůma, Miroslav Vozňák vs Tomáš Landovský – Jaroslav Červenka, Jan Dřevíkovský, Zdeněk Foubík, Karel Haškovec, Josef Rot, Jaroslav Vodolán, Pavel Vrba
9. Radek Škarda
22. Jaroslav Procházka
25., 38. Libor Tůma
35., 44. Petr Kovanda
13. Pavel Vrba
15., 26. Zdeněk Foubík
4. 11. 08 19:15 HRAB3 Balabuška Old TJ Trops Old Boys 1.SK 9. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Trops. Petr Grégr, Petr Hromas
Balabuška Old TJ Trops Old Boys 1.SK
Miloš Spurný – Jaroslav Dvořáček, Stanislav Hell, Jan Janata, Ivo Koranda, Richard Lottring, Petr Vařeka vs Miloš Hrdina – Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Jaroslav Procházka, Jan Severa, Radek Škarda, Miroslav Vozňák
29. Jan Severa
20. 10. 08 17:00 DEKAN Trops Old Boys 1.SK VV Vokra VV 8. 1:1 (1:1)
Pohodové utkání se spoustou zahozených šancí na obou stranách, i proto je remíza spravedlivá. Miloslav Jírovec
Trops Old Boys 1.SK VV Vokra VV
Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda, Miroslav Vozňák vs Rostislav Vavruša – Jan Hanibal, Tomáš Kouřil, Tomáš Procházka, Jiří Prokůpek, Petr Řezáč, Pavel Vrkoslav
15. Jan Severa 3. Petr Řezáč
13. 10. 08 17:00 DEKAN Traktor Praha VET Trops Old Boys 1.SK 7. 2:1 (0:0)
Utkání nadprůměrné úrovně, vyrovnaného průběhu, s šťastným koncem pro Traktor. Po bezbrankovém prvním poločase, se hráči Traktoru ujali vedení, ale Trops poměrně brzy vyrovnal. Když už to vypadalo na dělbu bodů, rozhodl střelec Lukeš.
Traktor Praha VET Trops Old Boys 1.SK
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Jan Halouska, Milan Klégr , Pavel Kopečný, Tomáš Lukeš, Jiří Malaník, Luděk Tobola vs Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Jan Severa, Radek Škarda
34., 59. Tomáš Lukeš 42. Jan Severa 59. Jan Severa
7. 10. 08 20:45 DEKAN Trops Old Boys 1.SK Rychlé pípy VET 6. 3:1 (1:0)
Slušně hrané utkání, pro sebe rozhodli ve druhé půli větší aktivitou hráči Trops Old Boys. Jan Nekvapil
Trops Old Boys 1.SK Rychlé pípy VET
Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Miroslav Vozňák vs Zdeněk Zárybnický – Milan Kott, Petr Kovařík, Martin Mačalík, Pavel Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Libor Viták, Petr Vlach, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík
15. Petr Kovanda
37. Jan Severa
47. Petr Krča
41. Milan Kott
29. 9. 08 17:00 DEKAN Sklenářka S.G. Trops Old Boys 1.SK 5. 5:10 (0:3)
Mužstvo Sklenářky nastoupilo jen v pěti hráčích a to ovlivnilo celý zápas, i když okolo 40-té minuty se vzchopili a dotáhli skore na 5:6. Poté ale opět přestali hrát a inkasovali další čtyři branky. Luděk Šrein
Sklenářka S.G. Trops Old Boys 1.SK
Michal Stejskal – Miroslav Chlumský, Filip Novák, Adriano Sochor, Tomáš Svoboda vs Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda, Miroslav Vozňák
57. Jan Severa
22. 9. 08 17:00 DEKAN Trops Old Boys 1.SK Defect 4. 1:3 (1:0)
Kvaltní utkání, pné kombinačních akcí, bylo dlouho vyrovnané. V závěru rozhodl nejlepší hráč Hynek. Vladimír Klupsa, Jan Lukeš
Trops Old Boys 1.SK Defect
Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Jan Severa, Radek Škarda, Libor Tůma, Miroslav Vozňák vs Jiří Janecký – Vlastimil Bartošek, Martin Hošek, Karel Hynek, Otakar Mestek, David Nekvasil, Tomáš Neumann, Martin Pleštil
23. Radek Škarda 33. Otakar Mestek
45., 58. Karel Hynek
17. 9. 08 19:00 P3 Trops Old Boys 1.SK Prapražačka A 3. 1:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas rozhodl šťastný gól domácích, tři minuty před koncem. Radomír Staněk, Matouš Rous
Trops Old Boys 1.SK Prapražačka A
Miloš Hrdina – Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda vs Petr Kubín – Tomáš Andrle, Leoš Dvořák, Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, Vladimír Mádr
57. Radek Škarda
8. 9. 08 17:00 DEKAN Queen´s park club VET Trops Old Boys 1.SK 2. 3:3 (1:2)
Hezký technický zápas, který byl okořeněn častou střelbou a pěknými góly. Spravdlivá remíza. František Hubr, Václav Machálek
Queen´s park club VET Trops Old Boys 1.SK
Miroslav Šoukal – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Petr Jeníček, Robert Jirák, Miroslav Mejdr, Roman Podhorský, Pavel Smolák vs Miloš Hrdina – Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda, Libor Tůma, Miroslav Vozňák
29., 32. Roman Bäumel
52. Roman Podhorský
22. Jan Severa
25., 33. Libor Tůma
1. 9. 08 17:00 DEKAN Trops Old Boys 1.SK Blesk VK VET A 1. 2:0 (2:0)
Rychlý nástup domácích rozhodl o průběhu utkání. Za zmínku určitě stojí, že vyloučení týmu Blesk spíš pomohlo než ublížilo. Kdyby využili své šance, mohl výsledek vypadat úplně jinak. Daniel Smrčka, Karel Hrubeš
Trops Old Boys 1.SK Blesk VK VET A
Miloš Hrdina – Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Jan Severa, Radek Škarda, Libor Tůma, Miroslav Vozňák vs Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Tomáš Tikal, Jaroslav Výborný