Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 21.6.10 | 18:00 | zzZAKO | SK Slavia Praha C Boca Bohemians B | 11. | 7:4 |
Po 14.6.10 | 18:00 | zzZAKO | Barbero 1990 Praha AC SK Slavia Praha C | 10. | 2:4 |
Po 31.5.10 | 18:00 | zzZAKO | SK Slavia Praha C Autoexpres 1.FC | 9. | 11:0 |
Po 24.5.10 | 18:00 | zzZAKO | 1.PSKN SK Slavia Praha C | 8. | 1:3 |
Po 17.5.10 | 18:00 | zzZAKO | SK Slavia Praha C WarriorS FC | 7. | 6:1 |
Po 10.5.10 | 18:00 | zzZAKO | Tefal-Rowenta SK Slavia Praha C | 6. | 2:2 |
Po 3.5.10 | 18:00 | zzZAKO | SK Slavia Praha C Stromovka boys | 5. | 7:1 |
Po 26.4.10 | 18:00 | zzZAKO | Za zenitem 00 1.FC SK Slavia Praha C | 4. | 2:5 |
Po 19.4.10 | 18:00 | zzZAKO | Radík 1.FC SK Slavia Praha C | 3. | 2:6 |
Po 12.4.10 | 18:00 | zzZAKO | SK Slavia Praha C Necropolitano FC | 2. | 9:3 |
Po 29.3.10 | 18:00 | zzZAKO | Fotballica KMF SK Slavia Praha C | 1. | 7:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barbero 1990 Praha AC | 22 | 14 | 3 | 5 | 89:63 | 45 |
2. | SK Slavia Praha C | 22 | 13 | 3 | 6 | 90:53 | 42 |
3. | WarriorS FC | 22 | 12 | 3 | 7 | 97:78 | 39 |
4. | Tefal-Rowenta | 22 | 10 | 7 | 5 | 107:81 | 37 |
5. | Radík 1.FC | 22 | 10 | 4 | 8 | 97:82 | 34 |
6. | Autoexpres 1.FC | 22 | 11 | 1 | 10 | 94:103 | 34 |
7. | Boca Bohemians B | 22 | 10 | 2 | 10 | 108:86 | 32 |
8. | Za zenitem 00 1.FC | 22 | 9 | 4 | 9 | 96:81 | 28 |
9. | Necropolitano FC | 22 | 8 | 3 | 11 | 97:105 | 24 |
10. | Stromovka boys | 22 | 7 | 2 | 13 | 77:124 | 23 |
11. | Fotballica KMF | 22 | 8 | 1 | 13 | 88:120 | 22 |
12. | 1.PSKN | 22 | 2 | 3 | 17 | 73:137 | 9 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 24.5.10 | 19:00 | zzZAKO | Arsenal Praha Pípa Strašnice AL/AG (FF2C) |
Po 31.5.10 | 19:00 | zzZAKO | RBC Praha Arsenal Praha (FF2C) |
Po 14.6.10 | 19:00 | zzZAKO | Salvator A Arsenal Praha (FF2C) |
Po 21.6.10 | 19:00 | zzZAKO | England Revolution Žižkovská smršť (FF3D) |