Ne 19.4.09 08:45 TEMPO S.F.O.T. Květák   (HL6I)
Ne 19.4.09 10:00 TEMPO Borussia Dortšpunt A Sananim FC A   (HL4D)
Ne 19.4.09 11:15 TEMPO Dýně AC A Dejnámbůra FC   (HL6I)
Ne 19.4.09 12:30 TEMPO S.N.F. B RAF Jinonice   (HL5H)
Ne 19.4.09 13:45 TEMPO Tramway FC Jednota Košík   (HL7H)
Ne 19.4.09 15:00 TEMPO Zelená liška juniors V.S.P.S.V.S.   (HL5H)

15. 6. 09 18:45 STER3 Notorlet Stodůlky Desítníci CH.C. 11. 3:2 (2:0)
Zajímavé kombinační utkání z obou stran. Notorlet měl v první půli více vyložených šancí, ale prosadil se až těsně před přestávkou. Závěrečné vzepětí Desítníků přineslo drama až do konce, ale oba body zůstaly zaslouženě Notorletu. Jiří Novotný
Notorlet Stodůlky Desítníci CH.C.
Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Stanislav Ptáček, Pavel Rach, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek vs Radim Kubica – Tomáš Kirbl, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Martin Richter, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř
28. Stanislav Ptáček
30. Pavel Krbec
34. Štěpán Hampl
50. Jaromír Koubík
52. David Kratochvíl
8. 6. 09 20:15 P2 Čech Mejd Notorlet Stodůlky 10. 2:4 (0:4)
V poli vyrovnané utkání, rozhodl větší klid při zakončení, v podání Notorletu. Nejlepší zákrok předvedl brankář z vedlejšího hřiště, který bravurní robinzonádou zlkvidoval míč z našeho hřiště, směřující do jeho branky. Marek Rokos, Martin Lančarič
Čech Mejd Notorlet Stodůlky
Jiří Vrbický – Luděk Bradáč, Václav Král, Jiří Kühnel, Miloslav Mrštík, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Marek Ždánský – Petr Brothánek, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Stanislav Ptáček, Pavel Rach, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek
31. Miloslav Mrštík
55. Ivo Unger
14., 28. Stanislav Ptáček
21. Pavel Rach
27. Štěpán Hampl
53. Stanislav Ptáček
25. 5. 09 18:15 STOD Notorlet Stodůlky Arctica Islandica 9. 0:6 (0:2)
Koncert bratří Přeučilů dalo by se říci.I když Arctica neměla hráče na střídání, často se Notorletu v pohybu vyrovnávala.Notorlet doplatil na neproměňování stoprocentních šancí, produktivita rozhodla. Martin Čechovič, Lukáš Mrňavý
Notorlet Stodůlky Arctica Islandica
Josef Šimek – Petr Brothánek, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Stanislav Ptáček, Pavel Rach, Petr Šandera, Jakub Urban vs Roman Smida – Václav Čermák, Jan Kříž, Jiří Krtek, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád
10., 20., 40., 50. Marek Přeučil
35., 45. Michal Přeučil
18. 5. 09 18:15 STOD 1.FC Žižkov Notorlet Stodůlky 8. 5:1 (1:0)
V bojovném utkání zvítězilo techničtější a fotbalovější mužstvo Žižkova. Aleš Froňka, Martin Kavalír
1.FC Žižkov Notorlet Stodůlky
Karel Kozel – Petr Bešta, Zdeněk Máslo, Pavel Ševčenko, Jan Šimek, Josef Šimek, Zbyněk Šimek, Martin Sýkora, Petr Sýkora vs Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Rach, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek
20. OG
34. Jan Šimek
38. Zbyněk Šimek
44. Petr Bešta
51. Josef Šimek
56. Petr Šandera 48. Otto Chrastil
11. 5. 09 18:15 STOD Notorlet Stodůlky Tatran Válec 7. 0:2 (0:1)
Tvrdé, vyrovnané utkání s velkou spoustou nepřesností. Lubomír Dobšovič
Notorlet Stodůlky Tatran Válec
Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Pavel Rach, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek vs Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Hlinka, Petr Linek, David Michajlov, Martin Novotný
56 Otto Chrastil 4., 56. Petr Linek 56. Petr Linek
4. 5. 09 18:15 STOD Reds FC Notorlet Stodůlky 6. 2:2 (2:0)
Vyrovnaný zápas skončil zaslouženou remízou. Hrálo se slušně. Petr Pucherna, Libor Zeman
Reds FC Notorlet Stodůlky
Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Jakub Kail, Jan Landa, Tomáš Robb, Josef Zíma vs Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Rach, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek
4. Josef Zíma
14. Jakub Kafka
37. Štěpán Hampl
49. Petr Šandera
27. 4. 09 18:15 STOD Notorlet Stodůlky Orgasmico L.S.D. 5. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání s trochu nervózním závěrem, v němž se střílelo málo na obou stranách. Šťastnější byli nakonec domácí. František Bárta, Václav Jozífek
Notorlet Stodůlky Orgasmico L.S.D.
Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Kyndl, Stanislav Ptáček, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek vs Michal Čížek – Ondřej Čibera, Milan Dařina, Michal Filip, Ondřej Kolanda, David Košacký, Martin Troup, Mikoláš Tuček
33. Pavel Kyndl
52. Stanislav Ptáček
43. David Košacký
20. 4. 09 18:15 STOD Zodyhyd P.N.P. Notorlet Stodůlky 4. 4:1 (0:1)
O výsledku rozhodl nástup domácích do druhého poločasu. Oboustraně korektně vedený zápas. Leoš Navrátil, Pavel Jakubček
Zodyhyd P.N.P. Notorlet Stodůlky
Jan Pošta – Michal Bílý, Tomáš Chýle, Jan Cupl, Jan Saitl, Rami Salameh, Martin Šístek, Petr Vrba vs Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Kyndl, Stanislav Ptáček, Pavel Rach, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek
32. Rami Salameh
33., 38. Petr Vrba
59. Jan Saitl
3. Otto Chrastil
13. 4. 09 18:45 P1 Milenium Praha FC Notorlet Stodůlky 3. 6:2 (4:1)
Domácí po celý zápas kontrolovali průběh hry a měli více hry. Zejména mladý Nosek byl hodně vidět. Na konci zápasu se žádné drama nekonalo. David Štěpina, Michal Kovář
Milenium Praha FC Notorlet Stodůlky
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Jan Konfršt, Jiří Linek, Radek Malý, Tomáš Nosek, Tomáš Nosek, Václav Pabst vs Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Stanislav Ptáček, Pavel Rach, Petr Šandera
12., 20., 21., 41. Radek Malý
14. Václav Pabst
40. Jiří Linek
49 Tomáš Nosek 30. Otto Chrastil
38. Pavel Kyndl
49. Pavel Krbec
6. 4. 09 18:15 STOD Notorlet Stodůlky Ještěrka 2. 0:2 (0:1)
Důrazně odehrané utkání, ve kterém hostům pomohla rychlá branka ze 4.minuty. V poli byla hra vyrovnaná, ale domácím chyběl větší důraz v zakončení a tak si příliš šancí k vyrovnání nevytvořili. Hosté mohli několikrát své vedení pojistit, povedlo se jim to až v poslední minutě.
Notorlet Stodůlky Ještěrka
Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Stanislav Ptáček, Pavel Rach, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek vs Martin Görög – Miroslav Benkovský, Gerhard Berka, Jiří Cieciura, Tomáš Fexa, Miroslav Görög, Miroslav Haisl, Jan Hrubý, Jan Jovbak, Filip Klement, Roman Korbut, Aleš Krušina, Martin Schuh
54 Štěpán Hampl 4. Martin Schuh
60. Jan Jovbak
30. 3. 09 18:15 STOD England United FC Notorlet Stodůlky 1. 1:2 (0:2)
Utkání hrané ve vysokém tempu. V první půli byli lepší hosté, druhá patřila domácím. Spravedlivější by asi byla remíza, ale domácí se v závěru nedokázali prosadit. Petr Vraštil
England United FC Notorlet Stodůlky
Michal Nemček – František Humpál, Michal Lampír, Karel Michl, Jakub Nikodim, Tomáš Urban, Martin Vokál vs Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Stanislav Ptáček, Petr Šandera, Vladimír Valášek