Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 20.6.09 | 08:45 | zzTKSPA | Medicína Borussia Dortšpunt A | 11. | 7:3 |
Ne 7.6.09 | 16:15 | zzANG | Borussia Dortšpunt A Kolomajzna TJ | 10. | 4:2 |
So 30.5.09 | 10:00 | P1 | Hradní stráž Borussia Dortšpunt A | 9. | 0:6 k. |
So 23.5.09 | 10:00 | zzZARUB | Borussia Dortšpunt A Eukaryota 2.LKW | 8. | 1:1 |
So 16.5.09 | 08:45 | zzALBRE | Borussia Dortšpunt A Ukradený širáci | 7. | 2:2 |
Ne 10.5.09 | 18:45 | zzZARUB | Alkohol Tea FC Borussia Dortšpunt A | 6. | 2:3 |
Ne 3.5.09 | 11:15 | P2 | Borussia Dortšpunt A Gumídci Méďové FC | 5. | 2:0 |
So 25.4.09 | 10:00 | P1 | Grinders FC Borussia Dortšpunt A | 4. | 3:5 |
Ne 19.4.09 | 10:00 | TEMPO | Borussia Dortšpunt A Sananim FC A | 3. | 4:3 |
So 4.4.09 | 10:00 | BECH | Notorkros FK Borussia Dortšpunt A | 2. | 1:2 |
So 28.3.09 | 16:15 | BECH | Borussia Dortšpunt A Relax-FC | 1. | 6:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borussia Dortšpunt A | 11 | 8 | 2 | 1 | 38:21 | 18 |
2. | Notorkros FK | 11 | 7 | 2 | 2 | 46:19 | 16 |
3. | Sananim FC A | 11 | 7 | 2 | 2 | 32:18 | 16 |
4. | Gumídci Méďové FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 26:19 | 12 |
5. | Relax-FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 27:25 | 12 |
6. | Kolomajzna TJ | 11 | 5 | 0 | 6 | 30:26 | 10 |
7. | Eukaryota 2.LKW | 11 | 3 | 4 | 4 | 22:20 | 10 |
8. | Ukradený širáci | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:31 | 10 |
9. | Medicína | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:27 | 9 |
10. | Alkohol Tea FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:22 | 9 |
11. | Grinders FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 27:36 | 8 |
12. | Hradní stráž | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 27.4.09 | 17:00 | zzTKSPA | Klika CFA Bronx KKK A (HL6B) |
Po 27.4.09 | 18:15 | zzTKSPA | Prohibice FKK Veltěž SC (HL6A) |
Po 27.4.09 | 19:30 | zzTKSPA | The Best of England Viktoria Bítovská (HL6B) |
Po 22.6.09 | 18:00 | ZAK | Kbelák FC SUP Zelená liška TJ SUP A (SVL1A) |
Po 22.6.09 | 19:15 | ZAK | Městská policie Hertha ZMZ (HL2A) |
Po 22.6.09 | 20:30 | ZAK | Žvahov Old Fernet Cinda SUP (SVL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dlask Zdeněk | 8 | 1 |
Holoubek Karel | 6 | 5 |
Hora Lukáš | 10 | 7 |
Ježek Ladislav | 1 | 1 |
Koudelka Jakub | 7 | 3 |
Kříž Pavel | 8 | 0 |
Petrů Leon | 10 | 0 |
Šrepl Jan | 10 | 6 |
Vachulka Ondřej | 10 | 2 |
Vlnatý David | 9 | 3 |
Vojáček Michal | 1 | 0 |