Po 22.6.09 19:15 ZAK Městská policie Hertha ZMZ   (HL2A)
Po 22.6.09 20:30 ZAK Žvahov Old Fernet Cinda SUP   (SVL2A)

20. 6. 09 08:45 zzTKSPA Medicína Borussia Dortšpunt A 11. 7:3 (4:2)
Roman Prokeš – Martin Kočiščák, Martin Kotlár, Josef Kukelka, Martin Macko, Rastislav Macko vs Ondřej Vachulka – Zdeněk Dlask, Lukáš Hora, Jakub Koudelka, Pavel Kříž, Leon Petrů, Jan Šrepl, David Vlnatý
25., 50. Josef Kukelka
9. Jakub Koudelka
11., 32. Lukáš Hora
7. 6. 09 16:15 zzANG Borussia Dortšpunt A Kolomajzna TJ 10. 4:2 (4:2)
Nervózní domácí, místo aby hráli, vytvářeli tlak na sudího a zřejmě kvůli tomu prohráli, ikdyž měli na víc. Tomáš Žaloudek, Miroslav Pohunek
Borussia Dortšpunt A Kolomajzna TJ
Pavel Kříž – Zdeněk Dlask, Lukáš Hora, Jakub Koudelka, Leon Petrů, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, David Vlnatý vs Václav Jonák – Radoslav Čepák, Radovan Főldeši, Martin Horák, Karel Klíma, Ondřej Malíček, Jiří Philipp, Martin Philipp, Aleš Pražák, Lukáš Pytlíček
8., 24. Lukáš Hora
13. Zdeněk Dlask
29. Jakub Koudelka
17. Ondřej Malíček
19. Radovan Főldeši
30. 5. 09 10:00 P1 Hradní stráž Borussia Dortšpunt A 9. 0:6 k.
23. 5. 09 10:00 zzZARUB Borussia Dortšpunt A Eukaryota 2.LKW 8. 1:1 (0:1)
Velmi pěkné a líbivé utkání, které bylo hodně vyrovnané. O něco aktivnější hráči Eukaryoty se dostali v závěru poločasu do vedení z penalty. Ve druhé půli se začal hrát fotbal nahoru-dolů a oběma brankářům vstávaly vlasy hrůzou, jak byly obrany průchozí. Závěr zápasu probíhal v režii Borussie, která vyrovnala a v posledních minutách mohla i zvítězit. Remíza je však spravedlivá. Jiří Fiala
Borussia Dortšpunt A Eukaryota 2.LKW
Zdeněk Dlask – Karel Holoubek, Lukáš Hora, Jakub Koudelka, Leon Petrů, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, David Vlnatý vs Milan Pick – Miroslav Jančok, Jiří Kawalec, Petr Konůpka, Michal Pešek, Michal Příbaň, Filip Vodička, Martin Vrbovský
42. David Vlnatý 22. Michal Příbaň
16. 5. 09 08:45 zzALBRE Borussia Dortšpunt A Ukradený širáci 7. 2:2 (0:1)
Kvalitní utkání se zaslouženou dělbou bodů. Domácí v koncovce utkání nedokázali rozbít "širácký beton". Tomáš Roubíček, Lukáš Borek
Borussia Dortšpunt A Ukradený širáci
Pavel Kříž – Karel Holoubek, Lukáš Hora, Jakub Koudelka, Leon Petrů, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, David Vlnatý vs Jiří Smolík – Ondřej Beneš, Petr Freiman, Miroslav Havlík, Tomáš Hazlbauer, Petr Kučera, Ondřej Pecha, Miloslav Pokorný
42. Jan Šrepl
58. David Vlnatý
22 David Vlnatý 10. Tomáš Hazlbauer
41. Miloslav Pokorný
44. Miloslav Pokorný
10. 5. 09 18:45 zzZARUB Alkohol Tea FC Borussia Dortšpunt A 6. 2:3 (2:2)
Utkání dobré kvality, ve kterém zvítězilo mužstvo s větším počtem hráčů na hřišti. Václav Huček, Filip Hladík
Alkohol Tea FC Borussia Dortšpunt A
Martin Soška – Martin Kříž, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný vs Pavel Kříž – Zdeněk Dlask, Karel Holoubek, Lukáš Hora, Jakub Koudelka, Leon Petrů, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka
8. Martin Kříž
24. Kamil Nezval
7. Ondřej Vachulka
30. Karel Holoubek
54. Lukáš Hora
3. 5. 09 11:15 P2 Borussia Dortšpunt A Gumídci Méďové FC 5. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém měli mírnou herní převahu Gumídci, ale více gólových šancí si vypracoval Dortšpunt a dvě z nich využil. Pavel Hradílek, Jan Machynka
Borussia Dortšpunt A Gumídci Méďové FC
Pavel Kříž – Zdeněk Dlask, Lukáš Hora, Jakub Koudelka, Leon Petrů, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, David Vlnatý vs Michal Šebek – Filip Cihelka, Matěj Cihelka, Tomáš Cipra, Filip Fiala, Jiří Jeřábek, Vladimír Kodytek, Jiří Kročák, Lukáš Zahradníček
35. Ondřej Vachulka
60. David Vlnatý
50 Lukáš Hora 22. Vladimír Kodytek
29. Lukáš Zahradníček
25. 4. 09 10:00 P1 Grinders FC Borussia Dortšpunt A 4. 3:5 (1:4)
Utkání výborné úrovně, plné rychlých akcí a pěkných gólů. Hosté získali výrazný náskok, soupeř se však nevzdal, dotahoval a bojoval až do konce.
Grinders FC Borussia Dortšpunt A
Radim Dvořák – Petr Bureš, Miroslav Dvořák, Roman Lechner, Jan Pospíšil, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter, Miroslav Žáček vs Zdeněk Dlask – Karel Holoubek, Lukáš Hora, Jakub Koudelka, Leon Petrů, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, David Vlnatý
5., 36. Miroslav Dvořák
46. OG
2., 19. Jan Šrepl
4. Jakub Koudelka
17. Karel Holoubek
35. Lukáš Hora
19. 4. 09 10:00 TEMPO Borussia Dortšpunt A Sananim FC A 3. 4:3 (1:1)
Utkání plné osobních soubojů mělo dramatický průběh až do konce. Vyhrálo mužstvo, které si vytvořilo více šancí a také jich více proměnilo. Marek Ždánský, Petr Brothánek
Borussia Dortšpunt A Sananim FC A
Pavel Kříž – Zdeněk Dlask, Karel Holoubek, Lukáš Hora, Leon Petrů, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, David Vlnatý vs Marek Sucharda – Tomáš Dojava, Petr Karel, Jan Kočí, David Pechar, Miroslav Steiger, Jiří Urban, Jiří Vildman
29., 47. Karel Holoubek
32. Jan Šrepl
42. Lukáš Hora
12., 45. Jan Kočí
59. Miroslav Steiger
4. 4. 09 10:00 BECH Notorkros FK Borussia Dortšpunt A 2. 1:2 (1:0)
Velmi nervózní utkání, ze strany hráčů Notorkrosu, kterým patřil zejména první poločas. Jaromír Rajský, Petr Vítek
Notorkros FK Borussia Dortšpunt A
Martin Ferčák – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Jan Soročin vs Pavel Kříž – Lukáš Hora, Ladislav Ježek, Leon Petrů, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, David Vlnatý, Michal Vojáček