Pá 17.4.09 17:00 zzTKSPA Čelzí Vládci Prahy   (HL6E)
Pá 17.4.09 18:15 zzTKSPA Cvrčci FC Autobazar Duo A   (HL4A)
Pá 17.4.09 19:30 zzTKSPA Seznam.cz FC Růžoví delfínci 97,2   (HL4C)
St 29.4.09 17:00 HANSP FC F*C* VET Bublifuck VET   (VL4A)
St 29.4.09 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Beton bunkers FC   (HL8E)
St 29.4.09 19:30 HANSP Cvrčci FC Pendula Bona AC   (HL4A)

26. 5. 10 17:00 DEKAN VSK MFF UK Praha A Steve 8. 6:0 k.
23. 6. 09 20:15 P1 Palouk SK VSK MFF UK Praha A 11. 1:2 (0:2)
Pohodový fotbal bez faulů. První půle patřila MFF, ve druhém poločase Palouk ožil a málem i vyrovnal. Obdivuhodný výkon podal brankář Palouku, to jsem dlouho neviděl. Zdeněk Genčev, Ludvík Čábela
Palouk SK VSK MFF UK Praha A
Ondřej BalekPavel Brejška, Václav Černohorský, Marek Charouzek, Christopher J. Crawford, Ivan Kosour, Jakub Novotný, Vlastimil Posejpal, Pavel Volf vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Zuzana Vlčková
33. Václav Černohorský 1. Vojtěch Čertík
13. Viktor Bobro
9. 6. 09 19:00 METE1 VSK MFF UK Praha A Tsunami 99 10. 2:2 (1:1)
Oboustraně vyrovnaný fotbal. Početní převaha červených převládala nad fyzickou zdatností Tsunami, kteří ale díky důrazné obraně neinkasovali více než dvakrát. Remíza je zasloužená. Michal Krupička
VSK MFF UK Praha A Tsunami 99
Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek vs Daniel Hejnyš – Jan Beran, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Líska, Ondřej Marušák, Martin Routa, Tomáš Veselý
20. Vratislav Fabián
53. Vojtěch Čertík
8. Martin Routa
45. Jiří Kliner
2. 6. 09 17:00 BECH Lachtánci 1.WC VSK MFF UK Praha A 9. 1:2 (1:1)
Rozhodčí Kovařík delegovaný svazem píše jako prase takže bez komentáře. Nejsme vybaveni na luštění klínového písma. Zdeněk Reich
Lachtánci 1.WC VSK MFF UK Praha A
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, František Hladík, Radek Janouš, Pavel Kučera, Viktor Pecha, Vítězslav Píša, Roman Sýkora, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek
18. Jarmil Vavřina 25., 38. Radek Hanáček
19. 5. 09 18:15 zzPANK1 Kovárna PC VSK MFF UK Praha A 7. 1:1 (1:0)
Utkání s převahou vysokoškoláků. Špatný terén jim ovšem vadil v koncovce a na víc než vyrovnání se nezmohli.
Kovárna PC VSK MFF UK Praha A
Michal Kindl – Libor Adamec, Michal Ernest, Michael Košata, Petr Košata, Martin Machač, Pavel Šenk vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Petr Kos, Tomáš Marek, Petr Šácha
7. Martin Machač 52. Petr Kos
12. 5. 09 19:30 KBELY VSK MFF UK Praha A Spirit bar FC B 6. 1:2 (0:2)
Hráči VŠSK MFF UK "A" neunesli prohru a po skončení utkání rozhodčímu vyčítali, že zkrátil utkání o 2 sekundy. Naprosto ubohá reakce ubrečeného týmu, který se nevyrovnal s důraznou hrou hostů, kteří zvítězili naprosto zaslouženě.
VSK MFF UK Praha A Spirit bar FC B
Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Tomáš Marek vs Martin Koutek – Marek Halaj, Pavel Kadlec, Dušan Kolarevič, Václav Mojžíš, Petr Pěch, Tomáš Zahradníček
55. Václav Bičovský 13. Pavel Kadlec
22. Petr Pěch
7. 5. 09 18:15 zzZARUB Hulla hulla FC VSK MFF UK Praha A 5. 5:5 (2:2)
Pohledné a bojovné utkání se spoustou branek a spravedlivou remízou. Petr Zíka
Hulla hulla FC VSK MFF UK Praha A
Petr Marval – Jakub Fajferlík, Martin Hajný, Lukáš Jasný, Jaroslav Kašpar, František Krejča, Antonín Seidl, Zdeněk Svěrkoš, Jakub Tesarčík, Marek Vojtíšek vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek
8., 35. František Krejča
20., 46., 59. Jaroslav Kašpar
5., 14. Petr Kos
36., 44. Václav Bičovský
50. Radek Hanáček
28. 4. 09 18:15 HANSP VSK MFF UK Praha A Slamník I.USP 4. 4:0 (2:0)
Od počátku zápasu bylo patrné, že půjde o nervózní utkání. Domácí brzy vstřelili branku a tím se uklidnili, do poločasu přidali branku druhou. Ve druhé půli dali další dva góly a zaslouženě zvítězili. Martin Štrébl, Jan Kos
VSK MFF UK Praha A Slamník I.USP
Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek, Petr Šácha vs Jan Dolejš – Václav Bartůšek, Petr Casanova, Martin Chalupa, Martin Felix, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Michael Tereba
54. Martin Chalupa
21. 4. 09 17:00 zzPANK1 Dodo´s kings VSK MFF UK Praha A 3. 2:2 (1:1)
Pohledné vyrovnané utkání na nerovném povrchu, ve kterém se oba týmy na konci snažily strhnout výhru na svou stranu. Michal Chytka, Vojtěch Koželka
Dodo´s kings VSK MFF UK Praha A
Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, Lubomír Dobšovič, Tomáš Herold, Pavel Matoušek, Miroslav Tichý, Marek Walch vs Lumír Žák – Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek, Petr Šácha
7. Pavel Matoušek
44. OG
24. Radek Hanáček
49. Vratislav Fabián
14. 4. 09 19:30 HANSP VSK MFF UK Praha A Six devils 2. 7:2 (0:2)
Oba poločasy byly rozdílné jako den a noc. První půle byla v režii Devils a vypadalo to na vítězství, ale do druhé nastoupil v dresech VŠSK zcela jiný tým, otočil vývoj a nakonec deklasoval Six Devils v poměru 7:2. Pavel Kopečný, Martin Rus
VSK MFF UK Praha A Six devils
Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek vs Oldřich Bradáč – Vladimír Cimpl, Jaroslav Janouch, Radek Janouch, Pavel Lenfeld, Libor Pechoč, Václav Rod, Jan Vondra, Milan Vondra, Petr Zikmunda