Po 11.5.09 17:00 STOD Střelci 1.FC Ši Kyo   (HL8B)
Po 11.5.09 18:15 STOD Notorlet Stodůlky Tatran Válec   (HL5A)
Po 11.5.09 19:30 STOD Ruzyně 1995 AC Bába FC   (HL4A)
St 20.5.09 17:00 HANSP Bublifuck VET Rokoska VET B   (VL4A)
St 20.5.09 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Kamberský pípy   (HL8E)
St 20.5.09 19:30 HANSP Sklenářka FC Pendula Bona AC   (HL4A)

16. 6. 09 18:15 HANSP Dodo´s kings Six devils 8. 5:1 (1:1)
První půle byla vyrovnaná, ve druhé měli jasně navrch domácí. Hosté výsledek těžce nesli, znervózněli a toho domácí využili. Karel Semirád, Lukáš Semirád
Dodo´s kings Six devils
Michal Kobliha – Tomáš Herold, Karel Kott, Pavel Matoušek, Radek Mičker, Václav Paroubek, David Pos, Petr Strazzer vs Václav Rod – Jaroslav Janouch, Radek Janouch, Pavel Lenfeld, Libor Pechoč, Petr Pokorný, Jan Vondra, Milan Vondra, Petr Zikmunda
6. Pavel Matoušek
37. Václav Paroubek
40. Petr Strazzer
41. Tomáš Herold
58. David Pos
15. Pavel Lenfeld 4. Václav Rod
8. 6. 09 17:00 BECH Dodo´s kings Spirit bar FC B 10. 2:1 (2:0)
Dodo's kings začali velmi dobře a hned z první šance otevřeli skóre. Spiritu se zpočátku moc nedařilo a Dodo's toho využili k dvoubrankovému vedení. Po druhé brance se Spirit probral a začal kontrolovat hru, nicméně bez gólového efektu. I po změně stran byl o něco lepší Spirit bar, ale jeho gólové šance zůstaly příliš dlouho neproměněné, i díky výkonu brankáře Kings. Ten pustil první(a poslední) míč za svá záda až v 58.minutě. Michal Floch, Tomáš Kvapil
Dodo´s kings Spirit bar FC B
Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, Lubomír Dobšovič, Tomáš Herold, Karel Kott, Václav Paroubek, David Pos, Miroslav Tichý, Marek Walch vs Martin Koutek – Pavel Kadlec, Dušan Kolarevič, Vidan Kolarevič, Petr Pěch, Rostislav Šefraný, David Soucha, Tomáš Zahradníček
2. Karel Kott
14. Tomáš Herold
58. Vidan Kolarevič
2. 6. 09 18:15 HANSP Slamník I.USP Dodo´s kings 9. 1:3 (0:0)
První poločas měli mírnou převahu hráči Slamníku, ve druhé půli se hra vyrovnala. Vypadalo to na remízu 1:1, ale v závěru Slamník zapomněl bránit a tým Dodo's to dvěma rychlými góly potrestal a zvrátil tak vítězství na svoji stranu.
Slamník I.USP Dodo´s kings
Jan Dolejš – Václav Bartůšek, Petr Casanova, Petr Čepelák, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Michael Tereba vs Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, Lubomír Dobšovič, Tomáš Herold, Karel Kott, Radek Mičker, Václav Paroubek, David Pos, Marek Walch
35. Petr Čepelák 40 Michael Tereba 35. Marek Walch
56. David Pos
58. Radek Mičker
40. David Pos
19. 5. 09 20:15 P2 Palouk SK Dodo´s kings 7. 2:3 (2:0)
Velmi dobré, rychlé utkání. Palouk prohrál utkání svými chybami a nepokrytím hráče Matouška. Eduard Unger, Michal Unger
Palouk SK Dodo´s kings
Ondřej Balek – Pavel Brejška, Václav Černohorský, Marek Charouzek, Jiří Malý, Jakub Novotný, Vlastimil Posejpal, Milan Valenta, Pavel Volf vs Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, Lubomír Dobšovič, Karel Kott, Pavel Matoušek, Václav Paroubek, Marek Walch
5. Vlastimil Posejpal
24. Pavel Brejška
33., 43. Pavel Matoušek
39. Václav Paroubek
12. 5. 09 17:00 BECH Dodo´s kings Lachtánci 1.WC 6. 1:4 (0:1)
Dobré utkání, ve kterém domácí nic nevymysleli. Hosté se pořád tlačili dopředu, nejhezčí gól padl ve 33.minutě, kdy se hráč trefil z půlky do šibenice. Zdeněk Reich
Dodo´s kings Lachtánci 1.WC
Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, Tomáš Herold, Karel Kott, Radek Mičker, Václav Paroubek, David Pos, Petr Strazzer, Marek Walch vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, František Hladík, Radek Janouš, Roman Sýkora, Jan Tyburec, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek
54. Václav Paroubek 18., 59. Roman Sýkora
33. Radek Janouš
54. Jarmil Vavřina
4. 5. 09 18:15 zzPANK1 Kovárna PC Dodo´s kings 5. 4:3 (2:1)
Utkání nabídlo řadu pěkných akcí, ale i defenzivních zaváhání. O jednu chybu méně v obrané fázi udělali domácí, a proto vyhráli. Michal Beran
Kovárna PC Dodo´s kings
Michal Kindl – Libor Adamec, Michal Ernest, Jan Kašpárek, Michael Košata, Petr Košata, Martin Machač, Patrik Pleštil, Pavel Šenk vs Michal Kobliha – Tomáš Herold, Karel Kott, Radek Mičker, Václav Paroubek, David Pos, Zbyněk Šmerda, Marek Walch
24., 27. Pavel Šenk
34. Patrik Pleštil
53. Martin Machač
28. Marek Walch
38., 50. Zbyněk Šmerda
30. 4. 09 18:15 zzZARUB Dodo´s kings Hulla hulla FC 4. 1:1 (0:1)
V průměrném utkání dvou rozdílných poločasů došlo ke spravedlivé dělbě bodů. Hostům v závěru citelně docházely síly, domácí zaslouží uznání za zarputilost, s jakou šli za vyrovnáním. Josef Glaser, Roman Werner
Dodo´s kings Hulla hulla FC
Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, Tomáš Herold, Karel Kott, Radek Mičker, Václav Paroubek, Petr Strazzer, Miroslav Tichý, Marek Walch vs Petr Marval – Martin Hajný, Antonín Seidl, Zdeněk Svěrkoš, Jakub Tesarčík, Marek Vojtíšek
48. Radek Mičker 20. Zdeněk Svěrkoš
21. 4. 09 17:00 zzPANK1 Dodo´s kings VSK MFF UK Praha A 3. 2:2 (1:1)
Pohledné vyrovnané utkání na nerovném povrchu, ve kterém se oba týmy na konci snažily strhnout výhru na svou stranu. Michal Chytka, Vojtěch Koželka
Dodo´s kings VSK MFF UK Praha A
Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, Lubomír Dobšovič, Tomáš Herold, Pavel Matoušek, Miroslav Tichý, Marek Walch vs Lumír Žák – Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek, Petr Šácha
7. Pavel Matoušek
44. OG
24. Radek Hanáček
49. Vratislav Fabián
14. 4. 09 19:30 ARIT Bublifuck Dodo´s kings 2. 2:4 (0:2)
Velice pohledné utkání, kde prvnímu poločasu dominovali hosté. Nejenže šli do dvoubrankového vedení, ale ještě třikrát nastřelili tyč. Druhá půle už nabídla vyrovnanou partii, v níž byli prozměnu domácí o chlup aktivnější, leč na vyrovnání, nebo dokonce obrat nezbyl čas ani síly. Ivan Skoumal, Radomil Žďárský
Bublifuck Dodo´s kings
Martin Zíka – Vladimír Černý, Jan Herget, Pavel Lukavský, Tomáš Majdl, Petr Šimsa, Petr Socha, Pavel Strunz vs Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, Pavel Matoušek, Václav Paroubek, David Pos, Zbyněk Šmerda, Marek Walch
39., 45. Petr Šimsa 17. Václav Paroubek
25. Pavel Matoušek
42., 56. Marek Walch
7. 4. 09 19:00 METE1 Dodo´s kings Tsunami 99 1. 0:4 (0:2)
Vyrovnané utkání, které rozhodlo výrazně lepší řešení brankových situací, hráči Tsunami 99. Ladislav Němec, Petr Materna
Dodo´s kings Tsunami 99
Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, Lubomír Dobšovič, Tomáš Herold, Václav Paroubek, David Pos, Petr Strazzer, Marek Walch vs Daniel Hejnyš – Jan Beran, David Burian, Vojtěch Donát, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Líska, Ondřej Marušák, Martin Routa, Miloš Tipek, Tomáš Veselý