7. STS Chvojkovice - Brod 11 4 3 4 32:31 11

Út 7.4.09 17:00 zzBALK Torpédo Hulín FC Dynamit Baterie A   (HL5D)
Út 7.4.09 18:15 zzBALK J.R.Club A Gambrinus VH   (HL3B)
St 10.6.09 18:30 HRAB1 Anton aus Tirol Queen´s park club VET   (VL2B)
St 10.6.09 19:45 HRAB1 B.E.I. - Eurolines Stará dáma   (HL3A)

17. 6. 09 18:15 BECH Pašáci Limita 11. 1:5 (1:3)
Pohledné, rychlé, technické a ohleduplné utkání. Rozhodla možnost střídání na straně Limity, což bylo ve vedru důležité a hlavně proměňování šancí. Lubomír Štorek, Ján Valkovič
Pašáci Limita
Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Ondřej Jedlička, Jakub Mudra, Radek Novotný, Jan Trpišovský vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Lukáš Havlíček, Ladislav Kovács, Martin Prokop, Jan Veselý, Petr Žižka
6. Petr Geisler 2., 13., 45. Ladislav Kovács
10. Jan Veselý
59. Martin Prokop
3. 6. 09 18:30 HRAB2 Limita Paseka FC 10. 8:2 (3:0)
V 1. poločase se hrál vyrovnaný zápas, kde PAseka doplácela na totální nesehranost. Její hráči jsou fotbalově vyspělí, ale hrají moc individuálně. Limita přesně kombinovala a do rozbourané obrany vstřelila 3 góly. Do druhé půle nastoupila Paseka již jen se čtyřmi hráči a paradoxně se její hra velmi zlepšila a dokázala vsítit dva góly. V zavěru zápasu došly Pasece síly a skore ještě výrazně narostlo.
Limita Paseka FC
Radek Matoušek – Lukáš Havlíček, Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Roman Šilhánek, Jan Veselý, Michael Zdrubecký, Petr Žižka vs Libor Beneš – Jan Hýbek, Petr Kadeřábek, Tomáš Panenka, František Presl, Vladislav Sysel
10., 20. Petr Žižka
28., 51. Lukáš Havlíček
39., 52., 54. Ladislav Kovács
58. Michael Zdrubecký
41., 43. Tomáš Panenka
27. 5. 09 17:00 BECH Limita Veget FC 9. 1:5 (1:2)
První poločas byl vyrovnaný, ve druhém hosté proměnili více gólových šancí. René Hartman, Robert Stehlík
Limita Veget FC
Radek Matoušek – Alan Fiedler, Lukáš Havlíček, Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Roman Šilhánek, Petr Žižka vs Jan Novák – Zdeněk Dítě, Petr Fišer, Jan Látal, Pavel Piechula, Štěpán Podaný, Zdeněk Štichauer
3. Petr Žižka 8., 39. Jan Látal
26. Štěpán Podaný
41. Zdeněk Dítě
53. Zdeněk Štichauer
20. 5. 09 17:00 BECH Kareto-Reco Limita 8. 3:3 (2:1)
Utkání hrané ve vysokém tempu, i přes velké horko. Týmy se ve vedení střídaly a nakonec se rozešly smírně. Kareto navíc neproměnilo penaltu. I když se nehrál příliš otevřený fotbal, na obou stranách bylo hodně neproměněných šancí.
Kareto-Reco Limita
Tomáš RejmanTomáš Bubeník, Tomáš Kamler, Jan Novotný, Jindřich Volf, Tomáš Vyhnal vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Lukáš Havlíček, Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Martin Prokop, Daniel Rous, Petr Žižka
13. Jan Novotný
24. Tomáš Kamler
45. Jindřich Volf
19. Lukáš Havlíček
33., 44. Ladislav Kovács
13. 5. 09 18:15 zzTKSPA Limita Exact FC A 7. 1:6 (1:2)
Zasloužené vítězství fotbalovějšího Exactu, který byl zejména ve druhé půli jasně lepší. Nejlepším hercem a kecálistou byl Rous. Dalibor Tomek, Karel Kopecký
Limita Exact FC A
Radek Matoušek – Alan Fiedler, Lukáš Havlíček, Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Daniel Rous, Roman Šilhánek, Jan Veselý, Petr Žižka vs Lukáš Kubásek – Roman Fuzzi, Miloslav Hartman, Tomáš Hrdlička, Petr Lojek, Petr Matuška, David Müller, Michael Rapp, Milan Trýb, Šimon Trýb
2. Václav Jelínek 24 Daniel Rous 8., 41. Tomáš Hrdlička
20. David Müller
35. Roman Fuzzi
51. Miloslav Hartman
55. Šimon Trýb
6. 5. 09 17:00 DEKAN Blesk VK A Limita 6. 3:6 (1:2)
Blesk vytěžil maximum co mohl, doplatil zejména na to, že neměl nikoho na střídání. Limita měla zápas od začátku pod kontrolou. Tomáš Nosek, Radek Malý
Blesk VK A Limita
Pavel Musílek – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Lukáš Havlíček, Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Roman Šilhánek, Jan Veselý, Petr Žižka
23., 58., 59. Vladimír Fuka 7., 53., 54. Václav Jelínek
26. Jan Veselý
43., 59. Ladislav Kovács
29. 4. 09 17:30 STER1 Limita 1.W.C. 5. 1:2 (0:1)
Utkání nevalné úrovně, zbytečně vyhrocené z obou stran. Domácí sice dokázali před koncem vyrovnat, ale v poslední minutě o bod přišli.
Limita 1.W.C.
Radek Matoušek – Alan Fiedler, Lukáš Havlíček, Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Roman Šilhánek, Jan Veselý, Petr Žižka vs Jaroslav Vaníček – Tomáš Klejna, Petr Koloničný, Jan Růžek, Václav Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka
55. Roman Šilhánek 5. Petr Koloničný
60. Petr Zíka
22. 4. 09 20:00 STER2 STS Chvojkovice - Brod Limita 4. 2:2 (1:2)
Ve vysokém tempu hraný zápas, plný nasazení, důrazu a fotbalových nápadů. Nikdy však za hranicí fair-play. Druhý poločas ovlivněn intenzivním deštěm, ale přesto krásný fotbal. Zasloužená remíza.
STS Chvojkovice - Brod Limita
Ludvík Kopáč – Zdeněk Chuchel, Martin Dlouhý, Jan Holouš, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Jiří Siarka, Lukáš Trš, Jan Váňa vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Lukáš Havlíček, Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Martin Prokop, Roman Šilhánek, Jan Veselý, Petr Žižka
5. Martin Dlouhý
32. Jan Holouš
26. Lukáš Havlíček
28. Alan Fiedler
15. 4. 09 17:00 zzTKSPA Limita Sargas FC 3. 2:2 (0:0)
V první půli se hrál podprůměrný fotbal s minimem šancí. Ve druhé půli zlepšila Limita pohyb a z převahy v poli dala dva rychlé góly. Potom však nesmyslně polevila a nedůsledností v obraně dovolila hostům vyrovnat. Hráno velmi slušně a čistě.
Limita Sargas FC
Radek Matoušek – Alan Fiedler, Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Martin Prokop, Roman Šilhánek, Jan Veselý, Petr Žižka vs Jan Navrátil – Miroslav Čáslavka, Daniel Hylas, David Hylas, Milan Kříž, Tomáš Ouřada, František Synovec
35. Ladislav Kovács
40. Radomír Martínek
46. Tomáš Ouřada
51. František Synovec
8. 4. 09 17:00 DEKAN Paradentol 1.FC Limita 2. 2:4 (1:1)
Óda na fotbal v podání obou soupeřů. Daniel Smrčka, Karel Hrubeš
Paradentol 1.FC Limita
Tomáš Zdeněk – Martin Bursík, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Krejčík, Josef Petrásek, Josef Šourek vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Lukáš Havlíček, Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Daniel Rous, Roman Šilhánek, Jan Veselý, Petr Žižka
26., 58. Jiří Krejčík 13., 54. Lukáš Havlíček
42., 53. Radomír Martínek
1. 4. 09 19:00 P2 Limita Saens 1.FC A 1. 2:6 (1:4)
Průběh utkání byl jednoznačný. Radek Balog, Miloslav Lev
Limita Saens 1.FC A
Radek Matoušek – Lukáš Havlíček, Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Martin Prokop, Daniel Rous, Jan Veselý, Michael Zdrubecký, Petr Žižka vs Evžen Trexler – Jan Chaloupka, Jaroslav Halama, Antonín Jandus, Miloslav Jonáš, Jan Kropáček, Jan Kropáček, Jiří Sedláček, Miroslav Weiner