Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 28.5.10 | 19:30 | zzPANK1 | Sorry FC Dynamit Baterie A | 9. | 0:6 k. |
Pá 28.5.10 | 19:30 | HANSP | Kontis 1.FC Indiana Team | 9. | 1:4 |
Pá 28.5.10 | 19:30 | KBELY | Jawa Team Útlum | 9. | 6:3 |
Pá 28.5.10 | 17:00 | DEKAN | Stará garda AG team | 9. | 1:2 |
St 26.5.10 | 18:15 | zzHAGIB | SquashArena Animals | 9. | 2:1 |
Čt 25.6.09 | 18:00 | ZAK | Sorry FC Jawa Team | 11. | 3:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AG team | 11 | 9 | 1 | 1 | 57:28 | 19 |
2. | Dynamit Baterie A | 11 | 6 | 3 | 2 | 36:18 | 15 |
3. | Torpédo Hulín FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 31:31 | 14 |
4. | Útlum | 11 | 5 | 3 | 3 | 30:27 | 13 |
5. | Těžká demence | 11 | 4 | 4 | 3 | 19:23 | 12 |
6. | Animals | 11 | 4 | 2 | 5 | 32:29 | 10 |
7. | Kontis 1.FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 28:25 | 10 |
8. | SquashArena | 11 | 4 | 2 | 5 | 23:21 | 10 |
9. | Stará garda | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:30 | 10 |
10. | Indiana Team | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:50 | 9 |
11. | Sorry FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 15:43 | 0 |
12. | Jawa Team | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:46 | -5 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 29.3.09 | 11:15, 12:30, 13:45, 15:00, 16:15, 17:30 | zzANG | Indiana Team |
Po 30.3.09 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Stará garda |
Pá 3.4.09 | 17:00, 18:15, 19:30 | zzTKSPA | Sorry FC |
Pá 10.4.09 | 17:00, 18:15, 19:30 | zzNOVOB | Těžká demence |
So 11.4.09 | 11:15, 12:30 | DEKAN | Stará garda |
St 15.4.09 | 17:30, 18:45, 20:00 | STER3 | Sorry FC |
Po 20.4.09 | 17:30, 18:45, 20:00 | STER2 | Animals |
St 22.4.09 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Torpédo Hulín FC |
Po 27.4.09 | 17:30, 18:45, 20:00 | STER1 | Jawa Team |
Po 27.4.09 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Stará garda |
Út 28.4.09 | 17:00, 18:15, 19:30 | zzTKSPA | Útlum |
Po 4.5.09 | 17:00, 18:15, 19:30 | STOD | Torpédo Hulín FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Lukáš Ceé | AG team | 13 |
2. | Jaroslav Vysoký | Jawa Team | 13 |
3. | Lubomír Konečný | Kontis 1.FC | 13 |
4. | Dominik Šír | AG team | 13 |
5. | Adam Narwa | AG team | 11 |
6. | Jan Bárta | Samson Bonella A | 10 |
7. | Marek Scheithauer | Animals | 8 |
8. | Antonín Chlum | Indiana Team | 8 |
9. | Jan Vašek | AG team | 8 |
10. | Martin Bernard | Útlum | 7 |
11. | Libor Tůma | Dynamit Baterie A | 7 |
12. | Jan Malý | Kontis 1.FC | 7 |
13. | Jakub Frohna | Inter Lotyšák A | 6 |
14. | Tomáš Hosnedl | Stará garda | 6 |
15. | Libor Brůna | AG team | 6 |
16. | František David | Torpédo Hulín FC | 6 |
17. | Martin Volf | Indiana Team | 6 |
18. | Ervín Woller | Pivovar Moucha FC | 6 |
19. | Jaroslav Krčílek | Indiana Team | 6 |
20. | Miroslav Forman | Torpédo Hulín FC | 5 |