Po 30.3.09 19:30 DEKAN Ještěrka Milenium Praha FC   (HL5A)
Po 30.3.09 20:45 DEKAN Merck stars Litrpůl FC   (HL6A)
So 11.4.09 11:15 DEKAN Colo-Colo Sestra Sojka   (HL7I)
So 11.4.09 12:30 DEKAN FC Praha 07 Budějovická   (HL8L)
Po 27.4.09 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Reds FC   (HL5A)
Po 27.4.09 20:45 DEKAN Ratajski démoni Litrpůl FC   (HL6A)

28. 5. 10 17:00 DEKAN Stará garda AG team 9. 1:2 (0:1)
Utkání v neskutečném lijáku, hrané v obrovském tempu. AG Team šťastně začal a pak udržoval náskok. Na začátku druhé půle míč poskakoval po brankové čáře a po upozornění pomezního, že byl celým objemem za čárou, se skóre změnilo na 1:1. Následovalo běsnění AG Teamu a jeho drtivý nápor, který přinesl několik sekund před koncem vítěznou branku. Vojtěch Engelmann
Stará garda AG team
Dušan HoufFrantišek Dražan, Pavel Horáček, Josef Jurásek, Zdeněk Knápek, Jakub Mejzlík, René Roušar, Thomas Šoltys, Petr Turínek vs Luděk Jireček – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Adam Narwa, Marián Poledník, Aleš Sádek, Dominik Šír
34. OG 3. Lukáš Ceé
60. Adam Narwa
25. 6. 09 17:00 DEKAN Stará garda Dynamit Baterie A 11. 3:0 (2:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Václav Tejml
Stará garda Dynamit Baterie A
Dušan Houf – Jan Aubrecht, František Dražan, Martin Dražan, Tomáš Hosnedl, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Jakub Mejzlík, René Roušar, Thomas Šoltys, Petr Turínek vs Pavel Malý – Petr Klempíř, Pavel Krejča, Petr Ošlejšek, Ervín Woller, Jan Zahradník
11. František Dražan
17. Jiří Kesner
41. Josef Jurásek
11. 6. 09 17:00 DEKAN Animals Stará garda 10. 3:5 (2:2)
Mírná převaha na hřišti i na střídačce pomohla k vítězství hostům.
Animals Stará garda
Zdeněk Rožánek – Radek Barták, Yaroslav Dakhniy, Tomáš Dytrych, Josef Smolík, Jindřich Špaček, Martin Varga vs Dušan Houf – Jan Aubrecht, František Dražan, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Jakub Mejzlík, René Roušar, Thomas Šoltys, Petr Turínek
14., 27. Tomáš Dytrych
59. Radek Barták
1. Thomas Šoltys
20., 48. Petr Turínek
43. Jiří Kesner
45. René Roušar
21. 5. 09 17:00 DEKAN Torpédo Hulín FC Stará garda 8. 3:3 (3:1)
Převaha Torpéda z první pol. utkání nakonec nestačila. Stará garda vybojovala nakonec bod. Ke konci mohly oba týmy strhnout výhru na svou stranu.
Torpédo Hulín FC Stará garda
Martin Fujáček – František David, Miroslav Forman, Jan Fujáček, Petr Jahn, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Libor Zeman vs Dušan Houf – Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Jakub Mejzlík, Petr Turínek
20., 24. František David
27. Petr Jahn
28. Tomáš Hosnedl
33. OG
56. Jakub Mejzlík
14. 5. 09 17:00 DEKAN Stará garda Těžká demence 7. 0:2 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání, které ve druhém poločase rozhodla větší produktivita Demence. Martin Šmaus, Libor Foldyna
Stará garda Těžká demence
Dušan Houf – Jan Aubrecht, Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Josef Jurásek, Zdeněk Knápek, René Roušar, Thomas Šoltys, Petr Turínek vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Dominik Benda, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Miloš Peš
34. Jan Bárta
54. Dominik Benda
7. 5. 09 17:00 DEKAN Útlum Stará garda 6. 3:2 (2:2)
Slušně hraný zápas, ve svižném tempu. Garda v první půli inkasovala dva stejné góly, po rohu a náběhu na přední tyč. Po změně stran také vcelku vyrovnané a tak rozhodla jediná přesná střela v závěru. Jan Severa
Útlum Stará garda
Martin Zita – Martin Bernard, Jakub Bodlák, Tomáš Douda, Michal Krupička, Karel Páral, Tomáš Peška, Petr Šichor vs Dušan Houf – Tomáš Geist, Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Jakub Mejzlík, René Roušar, Petr Turínek
19. Tomáš Douda
24. Petr Šichor
55. Martin Bernard
8., 28. Tomáš Hosnedl
30. 4. 09 17:00 DEKAN SquashArena Stará garda 5. 2:2 (1:1)
Utkání velmi dobré úrovně, oba týmy chtěly hrát fotbal. Toto hřiště má minimální rozměry, takže jsou časté souboje o míč. Domácí měli míč častěji pod kontrolou, ale nakonec byli rádi za bod. Miroslav Kouble, Josef Tichý
SquashArena Stará garda
Petr Ruth – Pavel Hrudník, Tomáš Kortus, Martin Lorenc, Martin Piskorík, Daniel Profous, Roman Tůma, Milan Voldřich vs Josef Jurásek – Jan Aubrecht, František Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Petr Turínek
25. Daniel Profous
58. Milan Voldřich
12. Pavel Horáček
55. Tomáš Hosnedl
23. 4. 09 17:00 DEKAN Stará garda Sorry FC 4. 4:2 (2:2)
Domácí prokázali léty danou zkušenost a své mladší soupeře přehráli.
Stará garda Sorry FC
Josef Jurásek – Jan Aubrecht, Tomáš Geist, Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Jakub Mejzlík, Petr Turínek vs Petr Vtípil – Lubor Černohlávek, Marek Dvořák, Michal Hromada, Jiří Kouřimský, Pavel Lebeda, David Rozvald, Pavel Škirda
8., 17., 43., 45. Pavel Horáček 20. Pavel Škirda
23. Michal Hromada
16. 4. 09 17:00 DEKAN Kontis 1.FC Stará garda 3. 7:2 (3:1)
V první půli vyrovnaný zápas, z obou stran vysoké nasazení, trochu fotbalovější byli hosté. Ve druhé půli stejný obrázek s tím rozdílem, že se neskutečně rozstřílel Konečný, který s jistotou trestal okénka v obraně soupeře, který stále více otvíral obranu. Hráno velice slušně z obou stran. Michal Janoška, Tomáš Němec
Kontis 1.FC Stará garda
František Havlíček – Petr Klička, Lubomír Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Vršecký vs Dušan Houf – František Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Josef Jurásek, Zdeněk Knápek, Jakub Mejzlík, Thomas Šoltys, Petr Turínek
9., 29., 45., 50., 56., 57. Lubomír Konečný
18. Jan Vršecký
18., 43. Tomáš Hosnedl
9. 4. 09 17:00 DEKAN Stará garda Jawa Team 2. 4:3 (3:2)
Vyrovnané utkání, v němž hosté prokaučovali i post brankáře... Michal Vodička, Miloslav Anděl
Stará garda Jawa Team
Dušan Houf – Jan Aubrecht, Tomáš Geist, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Thomas Šoltys vs Ludvík Landiga – Jan Gerschon, David Horváth, Martin Mansoor, Jan Mocek, Jan Pokorný, Tomáš Turek, Petr Viesner, Jaroslav Vysoký