Po 20.4.09 17:30 STER2 Speciál Braník VET Rokoska VET B   (VL4A)
Po 20.4.09 18:45 STER2 Arctica Islandica Čech Mejd   (HL5A)
Po 20.4.09 20:00 STER2 Veltěž SC Ratajski démoni   (HL6A)
St 6.5.09 17:30 STER3 Power WCC Prase FC   (HL7C)
St 6.5.09 18:45 STER3 Cormoran FC SUP Nic Moc Boys SUP   (SVL1A)
St 6.5.09 20:00 STER3 Banana Chiquíta Rychlí hroši APK   (HL3A)

26. 5. 10 18:15 zzHAGIB SquashArena Animals 9. 2:1 (0:0)
Vyrovnané velmi slušně hrané utkání, které vyhrál o trochu lepší tým. Martin Tůma, Robert Nykl
SquashArena Animals
Petr Ruth – Roman Dolanský, Pavel Hrudník, Tomáš Kortus, Radoslav Košalko, Martin Piskorík, Milan Voldřich, Martin Vránek vs Zdeněk Rožánek – Radek Barták, Yaroslav Dakhniy, Marek Scheithauer, Jindřich Špaček, Martin Varga
47. Martin Piskorík
52. Tomáš Kortus
53. Yaroslav Dakhniy
25. 6. 09 17:00 zzJUNI1 Těžká demence Animals 11. k. 0:6 k.
Oba týmy včetně rozhodčího se shodly, že hřiště je nezpůsobilé a tak nebyl zápas odehrán. Bohužel pravidla neumožňijí odložit poslední kolo a náhradní termín pro poslední kolo rovněž není možné určit. Výsledkem je tedy oboustranná kontumace, kterou zde uvádíme v předstihu, nicméně po konzultaci s PSMF.
Těžká demence Animals
Adam Bystřický – Jan Bárta, Dominik Benda, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Ondřej Vokurka vs Zdeněk Rožánek – Radek Barták, Marek Scheithauer, Josef Smolík, Jindřich Špaček, Martin Varga
11. 6. 09 17:00 DEKAN Animals Stará garda 10. 3:5 (2:2)
Mírná převaha na hřišti i na střídačce pomohla k vítězství hostům.
Animals Stará garda
Zdeněk Rožánek – Radek Barták, Yaroslav Dakhniy, Tomáš Dytrych, Josef Smolík, Jindřich Špaček, Martin Varga vs Dušan Houf – Jan Aubrecht, František Dražan, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Jakub Mejzlík, René Roušar, Thomas Šoltys, Petr Turínek
14., 27. Tomáš Dytrych
59. Radek Barták
1. Thomas Šoltys
20., 48. Petr Turínek
43. Jiří Kesner
45. René Roušar
21. 5. 09 18:15 zzPANK2 Animals Sorry FC 8. 4:1 (2:1)
Po vyrovnaném utkání nakonec Sorry podlehli o něco lepším Animals. David Jeřábek, Vladimír Moc
Animals Sorry FC
Zdeněk Rožánek – Radek Barták, Yaroslav Dakhniy, Ivan Kravčuk, Marek Scheithauer, Jindřich Špaček, Martin Varga vs Václav Procházka – Lubor Černohlávek, Pavel Lebeda, Michal Mertl, Pavel Škirda, Jakub Sochor, Vilém Svoboda, Petr Vtípil
8., 48. Ivan Kravčuk
25. Marek Scheithauer
45. Radek Barták
3. Jakub Sochor
14. 5. 09 19:30 zzZARUB Kontis 1.FC Animals 7. 1:1 (1:0)
Pohledné utkání od obou mužstev. Gólman 1.FC Kontis zářil a protihráče uváděl do rozpaků. Opravdu kvalitní výkon Michal Veselý, Jiří Raichl
Kontis 1.FC Animals
František Havlíček – Petr Klička, Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Vršecký vs Zdeněk Rožánek – Radek Barták, Yaroslav Dakhniy, Tomáš Dytrych, Jakub Frohna, Ivan Kravčuk, Marek Scheithauer, Jindřich Špaček, Martin Varga
12. Václav Kovařík 53. Martin Varga
7. 5. 09 18:15 zzANG Animals Jawa Team 6. 6:0 (1:1)
V poločase byla provedena konfrontace RP. V mužstvu Jawa team byl odhalen hráč neodpovídající RP.
STDK utkání kontumovala pro kvůli neprokázání totožnosti hráče Jawa teamu, kterému navíc odečetla dva body.
Ivan Moucha, Dušan Bruncko
Animals Jawa Team
Zdeněk Rožánek – Ivan Kravčuk, Marek Scheithauer, Jindřich Špaček, Zdeněk Štádler, Martin Varga vs Petr Viesner – Jan Gerschon, David Horváth, Marek Kolář, Martin Mansoor, Jan Mocek, Jan Pokorný, Jaroslav Vysoký
29. Marek Scheithauer 27. Martin Mansoor
30. 4. 09 19:30 HANSP Indiana Team Animals 5. 4:9 (1:5)
Indiana doplatila na úvod utkání, kdy hrála oslabena. Animals přesilovku dokonale využili a pak jen udržovali náskok. Závěr utkání byl zbytečně nervózní. Miloš Vaněk, Milan Boleček
Indiana Team Animals
Zdeněk Kopecký – Jaroslav Krčílek, Miroslav Pechar, Miroslav Pechar, Pavel Šebek, Martin Volf vs Zdeněk Rožánek – Radek Barták, Tomáš Dytrych, Jakub Frohna, Marek Scheithauer, Jindřich Špaček, Zdeněk Štádler, Martin Varga
18. Martin Volf
42., 42., 52. Miroslav Pechar
40 Miroslav Pechar 7., 14., 33., 60. Jakub Frohna
8., 9., 22. Marek Scheithauer
50., 57. Tomáš Dytrych
40. Tomáš Dytrych
23. 4. 09 18:15 zzZARUB Animals Dynamit Baterie A 4. 3:4 (0:4)
Pěkné utkání, hrané ve vysokém tempu. Dynamit rozhodl o svém vítězství už v prvním poločase. Martin Hajný, František Krejča
Animals Dynamit Baterie A
Zdeněk Rožánek – Radek Barták, Yaroslav Dakhniy, Tomáš Dytrych, Jakub Frohna, Marek Scheithauer, Jindřich Špaček, Martin Varga vs Pavel Malý – Petr Dorazil, Tomáš Gryc, Tomáš Huráb, Michal Kántor, Petr Klempíř, Pavel Krejča, Michal Kropík, Petr Ošlejšek, František Zahálka
34., 55. Jakub Frohna
8 Tomáš Dytrych 11., 29. Michal Kántor
14., 27. Michal Kropík
15. 4. 09 18:15 zzPANK2 Animals Útlum 3. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodly chyby a nevyzrálost domácích. Šance byly na obou stranách, druhý poločas byl z obou stran tvrdší na úkor techniky z půle první. Petr Panocha, Libor Slavata
Animals Útlum
Zdeněk Rožánek – Radek Barták, Tomáš Dytrych, Marek Scheithauer, Vladimír Seidl, Jindřich Špaček, Zdeněk Štádler, Martin Varga vs Martin Zita – Martin Bernard, Tomáš Douda, Milan Jirásko, Michal Krupička, Karel Páral, Petr Šichor
46. Marek Scheithauer 26. Milan Jirásko
45., 47. Martin Bernard
8. 4. 09 18:30 HRAB1 AG team Animals 2. 2:3 (1:3)
Utkání začalo hokejově - ve třetí minutě už byl stav 1:1. Pak byla hra vyrovnaná, trochu s územní převahou domácích, ale paradoxně branky do poločasu stříleli z brejků hráči hostů. Po přestávce už ovládli hru domácí, měli více hráčů na střídání a výbornou hrou se dostávali do šancí, které často likvidoval skvělý gólman Animals.
AG team Animals
Jan Vrabec – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Luděk Jireček, Jan Lučan, Adam Narwa, Štěpán Pilař, Dominik Šír, Jan Vašek vs Zdeněk Rožánek – Radek Barták, Tomáš Dytrych, Jakub Frohna, Marek Scheithauer, Jindřich Špaček
2. Dominik Šír
35. Jan Vašek
3., 29. Jindřich Špaček
18. Marek Scheithauer
31. 3. 09 17:00 KBELY Animals Torpédo Hulín FC 1. 1:1 (1:1)
Pěkný běhavý zápas hraný poměrně čistě. Jedinou škodou bylo, že nepadlo více branek. Po úvodní brance z 10.minuty se povedlo domácím brzy vyrovnat, a to bylo vše, co se na hřišti gólově odehrálo.
Animals Torpédo Hulín FC
Zdeněk Rožánek – Radek Barták, Tomáš Dytrych, Marek Scheithauer, Vladimír Seidl, Jindřich Špaček, Martin Varga vs Martin Fujáček – František David, Daniel Forman, Jan Fujáček, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta