10. New Jersey Devils B 11 4 0 7 22:41 8

Ne 21.6.09 10:00 TEMPO Judo club Jenis S.F.O.T.   (HL6I)
Ne 21.6.09 11:15 TEMPO Karcinogenní Atomovej brouk B   (HL5G)
Ne 21.6.09 12:30 TEMPO Tutto bene A Junior Motol   (HL6K)
Ne 21.6.09 13:45 TEMPO Real Kamýk Maverick   (HL6L)
Ne 21.6.09 15:00 TEMPO Uličníci FC Budvarka B   (HL5H)
Ne 21.6.09 16:15 TEMPO Rokoko - Travel HCZ Albuquerque tuplaks   (HL8S)

20. 6. 09 10:00 zzZARUB Ivánkovy děti Hustlaz Pimpz 11. 1:6 (1:2)
Utkání průměrné úrovně a dvou rozdílných poločasů. První měl ještě vyrovnaný průběh, ale po změně stran už to byla jednoznačná záležitost v podání Hustlaz Pimpz. David Hora
Ivánkovy děti Hustlaz Pimpz
Benjamín Raich – Ivan Bareš, Martin Čížek, Jakub Dufek, Patrik Hadrbolec, Radovan Najman, Jan Šlapal, Ondrej Valent vs Pavel Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Martin Kodera, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Karel Šíp, Jiří Smitka, Petr Yilma
27. Patrik Hadrbolec 20., 35. Karel Šíp
29., 58. Radek Neveršil
41., 56. Martin Kodera
6. 6. 09 12:30 TEMPO Hustlaz Pimpz Polnohospodár Praha 10. 6:2 (2:0)
Velmi pěkný fotbálek. Krásný první gól - lob přes zeď i brankáře... V první půli podržely zákroky domácího gólmana vedení a klid na kopačkách Hustlaz. Druhá půle přinesla pěkné akce na obou stranách, ale kvalitou Polnohospodár za vítězem zaostával. Jaroslav Marek
Hustlaz Pimpz Polnohospodár Praha
Pavel Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Roman Rébl, Karel Šíp, Jiří Smitka, Petr Yilma vs Petr Pek – Jan Carda, Jiří Havle, David Jarrett, Vít Kocman, Jan Molnár, Josef Patrovský, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába
12., 17., 48. Radek Neveršil
39. Richard Mokráš
51. Karel Šíp
54. Petr Brejcha
40. David Jarrett
60. Josef Patrovský
30. 5. 09 10:00 zzALBRE New Jersey Devils B Hustlaz Pimpz 9. 2:10 (0:3)
Až příliš krutý výsledek pro New Jersey. Petr Dvořák, Jiří Kasal
New Jersey Devils B Hustlaz Pimpz
Jiří Niedoba – Pavel Hulička, Ladislav Korn, Petr Kučera, Jan Lukeš, Jakub Menc, Jiří Pelich, Václav Perlík vs Pavel Smitka – Martin Fuka, Martin Kodera, Radek Neveršil, Roman Rébl, Jiří Smitka, Petr Yilma
36. Václav Perlík
51. Jiří Pelich
21 Jiří Pelich 9., 22., 41., 53. Radek Neveršil
25., 43., 58. Martin Fuka
39., 52. Martin Kodera
57. Roman Rébl
16. 5. 09 15:00 TEMPO Hustlaz Pimpz FC 1869 8. 11:0 (4:0)
Již od samého počátku bylo zřejmé, kdo bude udávat směr utkání. Ve druhé polovině už šlo o exhibici domácích. Petr Jelínek
Hustlaz Pimpz FC 1869
Pavel Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Martin Kodera, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Roman Rébl, Karel Šíp, Petr Yilma vs Lukáš Doležal – Jakub Kotrč, Jan Krátký, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Petr Pavlíček, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška
55. Richard Mokráš
8. 5. 09 10:00 zzZARUB Blue flame Hustlaz Pimpz 7. 1:3 (1:1)
Nádherný a nadprůměrný zápas. Pěknou kombinaci střídala ještě krásnější, výborné zákroky brankářů, krásné střely. Utkání nic nechybělo. Na úvodní branku hostí domácí do poločasu odpověděli. Zaslouženou remízu odmítl kapitán hostí tvrdou a přesnou ranou. Jindřich Ludmila
Blue flame Hustlaz Pimpz
Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Antonín Paseka, Martin Soukup, Miloslav Vejvoda vs Pavel Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Karel Šíp, Petr Yilma
25. Miloslav Gaube 11., 57. Pavel Smitka
52. Richard Mokráš
1. 5. 09 15:00 TEMPO Hustlaz Pimpz ALT 1.AK 6. 4:0 (2:0)
Jednoznačné utkání, které neskončilo vyšším rozdílem zejména proto, že Hustlaz hlavně ve druhé půli hráli spíš na krásu, než na skóre. Navíc asi šestkrát nastřelili tyč, většinou prázdné branky. Štěpán Honzík, Robert Karban
Hustlaz Pimpz ALT 1.AK
Pavel Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Radek Neveršil, Karel Šíp, Jiří Smitka, Petr Yilma vs Michal Vítek – Martin Bauer, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Jiří Fábera, David Kašpar, Michal Peikert, Oldřich Štecha
8., 15., 32. Radek Neveršil
50. Karel Šíp
43 Pavel Smitka 25. David Kašpar
25. 4. 09 15:00 TEMPO Beruška Prosek Hustlaz Pimpz 5. 4:5 (2:1)
Parádní utkání plné bojovnosti, někdy až moc... Domácí se nechali ukolébat tříbrankovým náskokem a pečetící gól Mokráše už byl jen labutí písní.
Beruška Prosek Hustlaz Pimpz
Jan Boháč – Radek Benda, Daniel Čermák, Radomír Jungbauer, Jaromír Klimeš, Jan Lepič, Petr Michetschläger, Michal Otta, Richard Vávra vs Pavel Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Roman Rébl, Karel Šíp, Petr Yilma
60. Richard Mokráš
18. 4. 09 15:00 TEMPO Hustlaz Pimpz Ramutant CF 4. 2:3 (1:1)
Velmi pěkné utkání. Hosté hrající bez střídání se převážně bránili a podnikali pouze protiútoky. Ale střelecky se jim dařilo víc než domácím, kteří své šance spalovali a když už se jim podařilo vyrovnat, tak si v poslední minutě nechali díru ve zdi a Ramutant zvítězil. Petr Liška
Hustlaz Pimpz Ramutant CF
Jiří Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Roman Rébl, Karel Šíp, Petr Yilma vs Jiří Klečka – František Klečka, Michal Opava, Petr Petřina, Jiří Štětina, Michal Vávra
18., 59. Roman Rébl 15., 45. Michal Vávra
60. Michal Opava
11. 4. 09 15:00 TEMPO Pajzovna FC Hustlaz Pimpz 3. 3:0 (0:0)
V první půlce se střídaly šance na obou stranách. Ve druhé půli ovšem domácí využili své šance a díky lepší fyzičce vyhráli.
Pajzovna FC Hustlaz Pimpz
Martin Blažek – Marek Jelínek, Jan Jirec, David Světlík, Michal Valent, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík vs Pavel Smitka – Martin Fuka, Pavel Kaše, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Karel Šíp, Jiří Smitka, Petr Yilma
33., 35. Jan Jirec
45. David Světlík
43. Martin Fuka
4. 4. 09 15:00 TEMPO Hustlaz Pimpz Alej FK B 2. 4:2 (0:2)
Velmi kvalitní utkání v němž se v prvním poločase dvakrát prosadila Alej, ale v druém poločase se prosadila kvalita a fyzická kondice hráčů Hustlaz. Tomáš Reiter, Norman David
Hustlaz Pimpz Alej FK B
Pavel Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Libor Komárek, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Karel Šíp, Jiří Smitka, Petr Yilma vs Martin Kačena – Filip Chadraba, Petr Chadraba, Petr Hanzalius, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Tomáš Kopřiva, Pavel Krůta, Petr Majer, Tomáš Pořízek, Jan Slameň, Ilen Šundrica
34., 50. Radek Neveršil
39. Karel Šíp
47. Pavel Kaše
8. Jan Slameň
17. Tomáš Kopřiva
28. 3. 09 15:00 TEMPO Hustlaz Pimpz S.T.R.U.P. 1. 3:2 (2:1)
Nádherný zápas plný šancí, rozhodla větší vůle na straně Hustlaz. Michael Melena, Jiří Kytka