So 13.6.09 10:00 DEKAN Sebulba Utd. Tycho de Brahe FC B   (HL7F)
So 13.6.09 11:15 DEKAN GoGo 1.NC Mystique Dynamo CF   (HL6F)

20. 6. 09 10:00 DEKAN Polnohospodár Praha Alej FK B 11. 4:1 (2:1)
Polnohospodár byl lepším týmem. Závěr utkání byl dohráván z povinnosti.
Petr Pek – Jan Carda, Jan Cerha, Jiří Havle, David Jarrett, Josef Patrovský, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába vs Ivan Horký – Filip Chadraba, Petr Chadraba, Petr Hanzalius, Ivan Karhan, Tomáš Kopřiva, Pavel Krůta, Petr Majer, Jan Slameň
32. David Jarrett
47. Jan Cerha
18. Pavel Krůta
6. 6. 09 10:00 zzALBRE Alej FK B New Jersey Devils B 10. 2:4 (1:3)
V utkání měli celou dobu převahu New Jersey, kteří zaslouženě zvítězili. Ke konci polevili v koncentraci v obraně a umožnili Aleji snížit. Marek Demo, Petr Janovský
Alej FK B New Jersey Devils B
Ondřej Štafl – Filip Chadraba, Petr Chadraba, Petr Hanzalius, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Petr Majer, Jan Slameň, Ilen Šundrica vs Luboš Horníček – Pavel Hulička, Ladislav Korn, Petr Kučera, Jakub Menc, Jiří Niedoba, Jiří Pelich, Václav Perlík
11. Petr Hanzalius
59. Petr Chadraba
4., 9., 46. Jiří Pelich
22. Ladislav Korn
58. Jakub Menc
30. 5. 09 08:45 DEKAN FC 1869 Alej FK B 9. 3:1 (1:0)
Jednoznačné utkání s převahou domácích. Lukáš Bačinský, Vladimír Červenka
FC 1869 Alej FK B
Václav Jirkovský – Jakub Čečák, Lukáš Doležal, Alexandr Jakobe, Jakub Kotrč, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Petr Pavlíček, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška vs Ivan Horký – Petr Hanzalius, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Tomáš Kopřiva, Tomáš Pořízek, Jan Slameň, Jan Svátek
10., 50., 57. Lukáš Novák 51. Petr Hanzalius 12. Petr Kopřiva
15. Tomáš Pořízek
20. Jan Svátek
20. Tomáš Pořízek
16. 5. 09 08:45 DEKAN Alej FK B Blue flame 8. 0:1 (0:1)
Zápas probíhal v klidném tempu, o výsledku rozhodla jedna z mála šancí. Petr Zeman, Petr Pudil
Alej FK B Blue flame
Tomáš Kopřiva – Filip Chadraba, Petr Chadraba, Petr Hanzalius, Ivan Horký, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Tomáš Pořízek vs Josef Janota – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Antonín Paseka, Martin Soukup, Miloslav Vejvoda
28. Miloslav Vejvoda
8. 5. 09 08:45 DEKAN ALT 1.AK Alej FK B 7. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání. Na začátku zápasu domácí zaskočili Alej rychlou brankou, ale ta dokázala ještě před přestávku vyrovnat. Ve druhé půli byli hosté aktivnější, ale gól už nepadl. Na konci zápasu se snažila obě mužstva neprohrát. Jiří Štechmüller, Petr Vorm
ALT 1.AK Alej FK B
Michal Vítek – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, David Kašpar, Michal Peikert, Oldřich Štecha vs Ivan Horký – Petr Hanzalius, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Tomáš Kopřiva, Petr Majer, Tomáš Pořízek, Jan Slameň, Ilen Šundrica, Josef Zeman
5. Oldřich Štecha 28. Petr Hanzalius
1. 5. 09 11:15 zzNOVOB Alej FK B Beruška Prosek 6. 0:4 (0:1)
Pěkné technické utkání. Berušky létaly po hřišti o něco rychleji než Alej. Jiří Vácha, Michal Vácha
Alej FK B Beruška Prosek
Ivan Horký – Petr Hanzalius, Ivan Karhan, Pavel Krůta, Petr Majer, Jan Slameň, Ondřej Štafl, Ilen Šundrica vs Jan Boháč – Radek Benda, Daniel Čermák, Martin Djakov, Michal Klimeš, Jan Lepič, Petr Michetschläger, Michal Otta, Jaroslav Ptáčník, Tomáš Sucharda
26. Radek Benda
32., 45. Petr Michetschläger
50. Martin Djakov
25. 4. 09 15:00 DEKAN Ramutant CF Alej FK B 5. 4:1 (1:0)
Ramutanti měli po celou dobu mírnou převahu, kterou dokázali produktivně využít. Břetislav Klápště, Jiří Tlamsa
Ramutant CF Alej FK B
Jiří Klečka – František Klečka, Václav Král, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Jiří Štětina, Michal Vávra vs Jan Svátek – Petr Chadraba, Petr Hanzalius, Ivan Karhan, Petr Majer, Tomáš Pořízek, Josef Zeman
19. Michal Vávra
36., 50. Jiří Štětina
42. Václav Král
53. Petr Chadraba
18. 4. 09 08:45 DEKAN Alej FK B Pajzovna FC 4. 3:4 (3:2)
Ve velice bojovném zápase zvítězili hosté hlavně díky zlepšené hře ve druhém poločase. Jan Mička
Alej FK B Pajzovna FC
Jan Svátek – Petr Hanzalius, Ivan Horký, Martin Kačena, Ivan Karhan, Tomáš Kopřiva, Petr Majer, Tomáš Pořízek, Jan Slameň vs Martin Blažek – Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Kamarýt, Filip Konětopský, David Světlík, Michal Valent, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík
7. Ivan Karhan
24. Tomáš Pořízek
26. Petr Hanzalius
15., 23., 44. Jan Jirec
50. Filip Konětopský
11. 4. 09 08:45 DEKAN Alej FK B S.T.R.U.P. 3. 2:2 (0:1)
Čistě hrané utkání, ve kterém byli o trochu fotbalovější hosté. Jan Vacek, Tomáš Goldbach
Alej FK B S.T.R.U.P.
Ilen Šundrica – Petr Hanzalius, Jan Herold, Ivan Karhan, Tomáš Kopřiva, Pavel Krůta, Petr Majer, Tomáš Pořízek, Jan Slameň, Jan Svátek vs Jan Melichar – Pavel Bouda, Petr Lustig, Filip Ondruš, Petr Padevět, Michal Stárek, Michal Strnad, Tomáš Veverka
47., 58. Petr Hanzalius 24. Filip Ondruš
50. Pavel Bouda
4. 4. 09 15:00 TEMPO Hustlaz Pimpz Alej FK B 2. 4:2 (0:2)
Velmi kvalitní utkání v němž se v prvním poločase dvakrát prosadila Alej, ale v druém poločase se prosadila kvalita a fyzická kondice hráčů Hustlaz. Tomáš Reiter, Norman David
Hustlaz Pimpz Alej FK B
Pavel Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Libor Komárek, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Karel Šíp, Jiří Smitka, Petr Yilma vs Martin Kačena – Filip Chadraba, Petr Chadraba, Petr Hanzalius, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Tomáš Kopřiva, Pavel Krůta, Petr Majer, Tomáš Pořízek, Jan Slameň, Ilen Šundrica
34., 50. Radek Neveršil
39. Karel Šíp
47. Pavel Kaše
8. Jan Slameň
17. Tomáš Kopřiva
28. 3. 09 08:45 DEKAN Alej FK B Ivánkovy děti 1. 3:1 (3:1)
Na začátek sezony pěkné utkání. V první půli padly branky po standartních situacích.Z obou stran dobrý výkon. Zápas rozhodl dvěma góly Herold.
Alej FK B Ivánkovy děti
Martin Kačena – Petr Hanzalius, Jan Herold, Ivan Karhan, Pavel Krůta, Tomáš Pořízek, Jan Slameň vs Daniel Karas – Ivan Bareš, Jakub Dufek, Patrik Hadrbolec, Radek Krupa, Libor Marek, Ondrej Valent