11. The Best of England 11 0 0 11 0:66 0

Čt 28.5.09 19:30 DEKAN Queens Park Club A.G.Č.V.   (HL3B)
Čt 28.5.09 20:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Queen´s park club VET   (VL2B)
Čt 18.6.09 18:45 STER1 J.R.Club A Betl K.F.K. B   (HL3B)
Čt 18.6.09 20:00 STER1 Vibromax 1985 juniorka Daltonové VET   (VL4B)

23. 6. 09 19:30 KBELY The Best of England Klika CFA 11. 0:6 k.
Domácí Best of England se ani po uplynutí čekací doby k utkání nedostavili. Luděk Koutný
The Best of England Klika CFA
vs Pavel Hošek – David Baloun, Libor Formánek, Jan Janík, Jan Ježek, Lukáš Karlec, Jan Knobloch, Josef Kubr, Radek Špaček, Karel Votruba
11. 6. 09 17:00 zzZARUB Tazy FPC The Best of England 10. 6:0 k.
Rozhodčí se nedostavil a hostující Best of England se nesešli v dostatečném počtu.
Tazy FPC The Best of England
Jaroslav Šimek – Jan Dopita, Jan Galgonek, Tomáš Kroužek, Pavel Martinec, Michal Zákostelský, Milan Zoulek vs
1. 6. 09 18:15 zzTKSPA The Best of England Bronx KKK A 9. 0:6 k.
Tým England nastoupil pouze se čtyřmi hráči v poli. V 10.minutě jsem po zranění hráče č.10 z mužstva England ukončil zápas za stavu 0:2 pro nedostatečný počet hráčů. Jan Kuchařík, Tomáš Bedrna
The Best of England Bronx KKK A
Miroslav Jung – Miloš Frýba, Lukáš Hroník, Vladimír Keleman, Michal Vajčner vs Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Petr Dixa, Petr Herynek, Jakub Holásek, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Tomáš Zápotocký
5. Petr Dixa
8. Tomáš Zápotocký
19. 5. 09 20:30 ZAK Blaženka spiders The Best of England 8. 6:0 k.
Po vyrovnaném průběhu první půle, se po přestávce dostalo utkání zcela pod kontrolu hráčů Blaženky, kteří se prosadili i střelecky. Petr Pohnán, Petr Krbec
Blaženka spiders The Best of England
Ivan Blažek – Ladislav Boch, Patrik Donev, Václav Hlaváček, Marek Jurčík, Roman Kopecký, Martin Müller, Michal Šyc, Lukáš Vavrla vs Miroslav Jung – Miloš Frýba, Lukáš Hroník, Vladimír Keleman, Štefan Kotlár, Miroslav Pešek, Michal Vajčner
13., 49. Martin Müller
30. Ladislav Boch
45., 46., 53. Patrik Donev
8., 23. Michal Vajčner
11. 5. 09 19:30 zzTKSPA The Best of England Vinohrady FC 7. 0:6 k.
Utkání hráno po celou dobu v duchu fair-play. Rozhodla početní převaha hostů, kteří navíc neproměnili několik gólových šancí. Karel Kolman
The Best of England Vinohrady FC
Miroslav Jung – Miloš Frýba, Lukáš Hroník, Vladimír Keleman, Miroslav Pešek, Michal Vajčner vs Jiří Řeháček – Jiří Černý, Jaroslav Chott, Oldřich Horák, Ondřej Kuděj, Miloš Macek, Lukáš Paska, Miroslav Pazdera, Pavel Roudenský, Jan Zajíc
58. Lukáš Hroník 26. Jiří Černý
45. Pavel Roudenský
53. Jaroslav Chott
5. 5. 09 18:15 zzTKSPA Pivušky FC The Best of England 6. 6:0 k.
Hosté nastoupili ve čtyřech hráčích v poli, v 15.minutě se jim navíc zranil hráč, takže utkání bylo předčasně ukončeno pro nízký počet hráčů.
Pivušky FC The Best of England
Richard Novotný – Jindřich Černý, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Miroslav Jung – Milan Bartoš, Lukáš Hroník, Vladimír Keleman, Miroslav Pešek, Michal Vajčner
6., 15. Tomáš Nový
12. Jindřich Černý
27. 4. 09 19:30 zzTKSPA The Best of England Viktoria Bítovská 5. 0:6 k.
Hosté využili vše, na co sáhli. Velice hezký kombinační fotbal a krásné góly ozdobily toto utkání. Libor Petrů, Jan Šrepl
The Best of England Viktoria Bítovská
Miroslav Jung – Miloš Frýba, Lukáš Hroník, Vladimír Keleman, Štefan Kotlár, Miroslav Pešek, Michal Vajčner vs Ivo Kristovič – Jiří Číla, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Lukáš Tyburec, Vladan Vachalec
40. Ivo Kristovič
21. 4. 09 18:15 zzJUNI1 Žalud United 1.PC The Best of England 4. 6:0 k.
Vcelku jednoznačný zápas, v němž hosté hrozili jen z brejků a z kraje utkání se dostali do vedení. Domácí ale do poločasu otočilil a po přestávce navýšili skóre. Petr Lauda, Robert Malík
Žalud United 1.PC The Best of England
Petr Volf – Petr Fulín, David Gumiňski, Adam Horák, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Pavel Řehánek, Filip Šafránek, Miroslav Šafránek, Jan Šobr vs Miroslav Jung – Miloš Frýba, Lukáš Hroník, Vladimír Keleman, Miroslav Pešek, Michal Vajčner
12., 55. Filip Šafránek
27., 32., 57. David Gumiňski
40., 45. Petr Kucmocht
3., 42. Michal Vajčner
14. 4. 09 17:00 zzPANK2 Praga Calcio CC The Best of England 3. 6:0 k.
Zápas proběhl bez komplikací, domácí měli značnou převahu, a proto vyhráli. Jiří Polák
Praga Calcio CC The Best of England
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Petr Kolář, Jaroslav Krejčí, Tomáš Kuběna, Stanislav Kukučka, Jiří Uher vs Lukáš Hroník – Miloš Frýba, Miroslav Jung, Vladimír Keleman, Miroslav Pešek, Michal Vajčner
10., 54. Tomáš Bárta
12. Jaroslav Krejčí
7. 4. 09 19:30 zzTKSPA The Best of England Kulva PVC 2. 0:6 k.
Kvalitní a čistě odehraný zápas. Best of England doplatili na nemožnost střídání. Ve druhé půli nestačili fyzicky a v závěru již rezignovali. utkání bylo o přestávce na 20 minut přerušeno, kvůli závadě rozvodné skříně osvětlení. Kulva měla naštěstí v týmu kromě střelců i elektrikáře, který závadu "ve vlastním zájmu" odstranil. Ondřej Bureš, Michael Heres
The Best of England Kulva PVC
Lukáš Hroník – Miloš Frýba, Miroslav Jung, Vladimír Keleman, Miroslav Pešek, Michal Vajčner vs Jan Polnar – Petr Hájek, Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman
19., 21. Miroslav Jung
39. Miloš Frýba
15., 23., 24., 42., 43., 44. Martin Zajíc
28. Petr Procházka
47. Milan Švík
50., 58. Petr Hájek
31. 3. 09 17:00 zzTKSPA J.R.Club B The Best of England 1. 6:0 k.
Rozhodčí Šťástka se k zápasům zásadně nevyjadřuje... Navíc zapsal střelce čestného úspěchu poražených pouze číslem dresu 33, které se na soupisce nevyskytuje. Doplnění možné na adrese 6B.liga@rbpress.cz