11. The Best of England 11 0 0 11 0:66 0

Út 21.4.09 17:00 zzNOVOB Daltonové VET Gente VET   (VL4B)
Út 21.4.09 18:15 zzNOVOB UTS Vršovice J.R.Club A   (HL3B)
St 17.6.09 19:00 METE1 Prapražačka A Desperado VET   (VL2B)
St 17.6.09 20:15 METE1 Sebranka FC A Ekonom WT   (HL3A)

23. 6. 09 19:30 zzTKSPA Pivušky FC Bronx KKK A 11. 4:7 (3:2)
Zápas plný pohledných kombinací. Rozdílovým prvkem byl Dixa, který utkání rozhodl pěti přesnými střelami. Jan Šusta, Martin Mráz
Pivušky FC Bronx KKK A
Richard Novotný – David Bochníček, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Petr Dixa, Jakub Holásek, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek
9., 22. Jindřich Černý
20. Jaroslav Vimer
50. Martin Jaroš
5., 26., 36., 47., 51. Petr Dixa
38. Petr Špánek
56. Jakub Holásek
8. 6. 09 19:30 zzANG Bronx KKK A Viktoria Bítovská 10. 3:0 (2:0)
Utkání výborné úrovně, ve kterém oba týmy předvedly mnoho rychlých kombinací. Domácí se brzy ujali vedení, potom spíše bránili, ale před přestávkou znovu udeřili. Po změně stran se obraz hry nezměnil a v závěru Dixa završil hattrick.
Bronx KKK A Viktoria Bítovská
Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Petr Dixa, Petr Herynek, Jakub Holásek, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Tomáš Zápotocký vs Ivo Kristovič – Jiří Číla, Tomáš Heinitz, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Lukáš Tyburec, Vladan Vachalec, Josef Zitko
9., 26., 58. Petr Dixa
1. 6. 09 18:15 zzTKSPA The Best of England Bronx KKK A 9. 0:6 k.
Tým England nastoupil pouze se čtyřmi hráči v poli. V 10.minutě jsem po zranění hráče č.10 z mužstva England ukončil zápas za stavu 0:2 pro nedostatečný počet hráčů. Jan Kuchařík, Tomáš Bedrna
The Best of England Bronx KKK A
Miroslav Jung – Miloš Frýba, Lukáš Hroník, Vladimír Keleman, Michal Vajčner vs Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Petr Dixa, Petr Herynek, Jakub Holásek, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Tomáš Zápotocký
5. Petr Dixa
8. Tomáš Zápotocký
18. 5. 09 19:30 zzTKSPA Bronx KKK A Praga Calcio CC 8. 6:0 (3:3)
Utkání bylo zbytečně nervózní, hlavně ze strany domácího Bronxu!

STDK utkání kontumovala kvůli neprokázané totožnosti jednoho hráče týmu Praga Calcio.
Petr Šeba, Petr Šmejkal
Bronx KKK A Praga Calcio CC
Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Petr Dixa, Petr Herynek, Jakub Holásek, Lukáš Kencl, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek vs Zdeněk Burian – Radomír Baršč, Tomáš Bárta, Jaroslav Krejčí, Tomáš Kuběna, Stanislav Kukučka, Radek Pálenkáš, Jiří Uher
15., 24., 26. Petr Dixa 10 Petr Herynek 3. OG
13. Stanislav Kukučka
28. Tomáš Bárta
12. 5. 09 17:00 zzTKSPA Kulva PVC Bronx KKK A 7. 1:1 (0:0)
Utkání na úrovni 6.ligy. V prvním poločase převaha Bronxu. Ve druhém poločase jako první skórovali hosté, ale domácí inkasovaný gól nakopl, dokázali srovnat a nebýt výbornývh zákroků gólmana Zemánka vstřelili by více gólů. Michael Řezáč
Kulva PVC Bronx KKK A
Miloš Jerman – Pavel Drozen, Petr Hájek, Ondřej Koubek, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Herynek, Jakub Holásek, Lukáš Kencl, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek
45. Radovan Škor 38. Jakub Holásek
5. 5. 09 19:30 zzTKSPA Bronx KKK A J.R.Club B 6. 7:1 (1:0)
Bojovný zápas s mnoha nepřesnostmi na straně JR clubu. Václav Kadlec, Ladislav Řeháček
Bronx KKK A J.R.Club B
Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Petr Dixa, Petr Herynek, Jakub Holásek, Tomáš Klofát, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Robert Vávra vs Arnošt Havrlant – Filip Malý, David Mička, Marek Pešl, Lukáš Skřivan, Pavel Skřivan, Martin Vejvoda
8., 37., 43., 53. Petr Dixa
32. Jakub Holásek
35. Petr Herynek
57. Václav Bassetto
42. David Mička 14. David Mička
27. 4. 09 17:00 zzTKSPA Klika CFA Bronx KKK A 5. 4:1 (2:0)
Nakopávanou vyhrál o něco techničtější tým, kterému tvořil hru Janík a zakončoval Votruba. Jan Šrepl, Ondřej Vachulka
Klika CFA Bronx KKK A
Josef Kubr – David Baloun, Libor Formánek, Jan Janík, Jan Ježek, Lukáš Karlec, Jan Knobloch, Radek Špaček, Karel Votruba vs Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Petr Herynek, Jakub Holásek, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Michal Radotínský, Petr Špánek, Robert Vávra
5. Jan Janík
9., 38. Karel Votruba
60. David Baloun
36. Petr Dixa
23. 4. 09 17:00 zzZARUB Bronx KKK A Tazy FPC 4. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. O osudu zápasu však rozhodla jediná branka, z úvodu druhé půle. Martin Hajný, František Krejča
Bronx KKK A Tazy FPC
Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Petr Dixa, Petr Herynek, Jakub Holásek, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda vs Jaroslav Šimek – Jan Dopita, Jan Galgonek, Tomáš Kroužek, Pavel Martinec, Daniel Strnad, Michal Zákostelský, Milan Zoulek
32. Petr Herynek 17 Petr Malý
53 Petr Malý
34. Jan Dopita
14. 4. 09 18:15 zzPANK2 Bronx KKK A Žalud United 1.PC 3. 3:3 (2:0)
Zápas bez koplikací. Oba týmy byly vyrovnané, což je vidět i na výsledku.
Bronx KKK A Žalud United 1.PC
Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Herynek, Lukáš Kencl, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Tomáš Zápotocký vs Petr Volf – Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Petr Kucmocht, Roman Neužil, Pavel Řehánek, Filip Šafránek, Miroslav Šafránek, Jan Šobr
6., 18. Lukáš Kencl
44. Petr Herynek
51., 53., 57. Roman Neužil
7. 4. 09 20:30 ZAK Blaženka spiders Bronx KKK A 2. 2:4 (2:2)
Domácí se ujali vedení po výstavní střele Doneva. Skóre otočil během dvou minut Dixa. Těsně před přestávkou vyrovnal po hezké akci kapitán domácích Boch. Ve druhé půli se prosadil dvakrát opět hostující Dixa a rozhodl o vítězství Bronxu. Vít Hujer, Stanislav Mareš
Blaženka spiders Bronx KKK A
Jan Kult – Ivan Blažek, Ladislav Boch, Patrik Donev, Tomáš Donev, Oldřich Henzel, Václav Hlaváček, Marek Jurčík, Roman Kopecký, Lukáš Vavrla vs Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Michael Bonk, Petr Dixa, Petr Herynek, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Tomáš Zápotocký
4. Patrik Donev
28. Ladislav Boch
24., 26., 42., 46. Petr Dixa
30. 3. 09 17:30 STER3 Bronx KKK A Vinohrady FC 1. 0:0 (0:0)
Velmi slabé až nudné utkání. Lubomír Král, Zdeněk Vondrát
Bronx KKK A Vinohrady FC
Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Petr Herynek, Jakub Holásek, Tomáš Klofát, Petr Malý, David Mathouchanh, Michal Radotínský, Vladimír Viklický vs Jiří Řeháček – Jiří Černý, Jaroslav Chott, Ondřej Kuděj, Miloš Macek, Miroslav Pazdera, Karel Velíšek, Jan Zajíc