8. Sen Černý Most II PG 11 3 1 7 28:31 7

Ne 21.6.09 10:00 BECH No madam ! A Angmar A   (HL7H)
Ne 21.6.09 11:15 BECH Metro AFK Alvarez D.C.   (HL8N)
Ne 21.6.09 12:30 BECH Yamato Day 02 Jabadabadoo Prosek   (HL6J)
Ne 21.6.09 13:45 BECH Rohožník United FC A Bílá pohroma   (HL6L)
Ne 21.6.09 15:00 BECH Pražská hovada Dropa FC A   (HL7L)
Ne 21.6.09 16:15 BECH The Penguins 6:5 B 1.FP Praha   (HL5I)

20. 6. 09 11:15 TEMPO Morová rána 1.FC Prague United 11. 5:1 (2:0)
Průměrné utkání, ve kterém byli mírně lepší a hlavně přesnější hráči domácího týmu a po zásluze zasadili hostům pět "morových ran". Martin Pokorný, Jaroslav Burda
Morová rána 1.FC Prague United
Petr Volek – Martin Čermák, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Ivan Monev, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný, David Volf vs Martin Steiner – Tomáš Hájek, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Roman Jireš, Jan Makal, Radim Tichý, Petr Uchytil
7., 52. David Volf
9. Ondřej Gros
33. Martin Čermák
59. Tomáš Růžek
43. Jan Makal
13. 6. 09 08:45 TEMPO Prague United Kapr tým 86 B 10. 1:3 (1:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání. Ve druhé půli domácím došly síly a hosté povedenými trefami Mikolandy zápas otočili. Michael Melena, Daniel Truneček
Prague United Kapr tým 86 B
Martin Steiner – Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Jan Jaroš, Roman Jireš, Jan Lukeš, Petr Uchytil vs Tomáš Plevka – Jiří Bašus, Martin Budín, Martin Hyža, Matouš Kohout, Tomáš Mihal, Petr Mikolanda, Jakub Pavlík, Milan Švarc
21. Jaroslav Hudec 31., 39., 59. Petr Mikolanda
6. 6. 09 08:45 TEMPO Prague United Senioři Praha A 9. 7:1 (3:0)
Kdyby se hostům podařilo uhlídat Tichého, tak by zápas nebyl tak jednoznačný. Lukáš Pytlíček, Jiří Philipp
Prague United Senioři Praha A
Jan Makal – Tomáš Hájek, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Jan Jaroš, Jan Lukeš, Radim Tichý vs Karel Koschin – Lukáš Holubec, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Jan Legát, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Milan Plánička, Břetislav Svoboda
13., 17., 20., 57., 59. Radim Tichý
48. Jan Lukeš
53. Jan Jaroš
36. Milan Plánička
30. 5. 09 08:45 TEMPO Prague United 1.FC Košíře 5. 2:2 (0:1)
Technicky hraný zápas, ve kterém dominovali hosté. Ale neproměnili vyložené šance a tím se úřipravili o plný bodový zisk. Petr Volf, Vladimír Lihne
Prague United 1.FC Košíře
Martin Steiner – Tomáš Hájek, Jaroslav Hudec, Jan Jaroš, Roman Jireš, Jan Makal, Radim Tichý vs Lukáš Kozák – David Bareš, Petr Dvořák, Josef Hampl, Josef Mecel, Jiří Müller, Petr Sládek, Alexander Tolstikov, Jan Zedníček
44. Jaroslav Hudec
57. Jan Makal
4. David Bareš
52. Jiří Müller
23. 5. 09 11:15 BECH Hoptajch team Prague United 8. 2:4 (0:2)
Po prvním poločase vedli Prague Utd. už o dvě branky, ale nástup do druhé půle zaspali a Hoptajch snížil a před koncem i vyrovnal. V samém závěru ale strhli hráči United vítězství zpět na svou stranu.
Hoptajch team Prague United
Michal Hrubý – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Piotr Golebiewski, Miroslav Janeček, Václav Kopecký, Marek Růžička, Michal Sommer, Martin Vacka vs Roman Jireš – Tomáš Hájek, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Jan Jaroš, Radim Tichý
32., 54. Václav Kopecký 13., 17., 60. Jaroslav Hudec
57. Radim Tichý
16. 5. 09 08:45 TEMPO Prague United GoGo 1.NC 7. 3:4 (3:3)
Úvodní půle byla hraná v rychlém tempu a zároveň byla bohatá na branky. Po změně stran v závěru zápasu toto vyrovnané utkání rozhodl důrazný Moudřík. Petr Jelínek
Prague United GoGo 1.NC
Jan Makal – Pavel Baroch, Tomáš Hájek, Jaroslav Hudec, Jan Jaroš, Jan Lukeš, Radim Tichý vs Martin Nebesář – Michal Drga, Pavel Kolář, Daniel Kopic, Radovan Král, Martin Moudřík, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal
29., 59. Martin Moudřík
8. 5. 09 08:45 TEMPO Gladiators Beroun Prague United 6. 9:6 (6:2)
Utkání, bohaté na góly, rozhodl osmi góly gladiátor Vlček. Stanislav Hubený, Jiří Šíp
Gladiators Beroun Prague United
Vojtěch Marcín – Radek Beneda, Milan Březina, Otmar Ondra, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, David Tregler, Michal Vlček vs Martin Šusta – Pavel Baroch, Tomáš Hájek, Jaroslav Hudec, Jan Jaroš, Roman Jireš, Jan Lukeš, Jan Makal, Martin Steiner, Radim Tichý, Petr Uchytil
52. OG
25. 4. 09 08:45 TEMPO Sen Černý Most II PG Prague United 4. 3:2 (3:1)
Pohledný fotbal obou mužstev. Domácí byli lepší v koncovce.
Sen Černý Most II PG Prague United
Rudolf Bobek – František Hamouz, František Hamouz, Tomáš Kebísek, Zdeněk Kolář, Miroslav Vachta, Petr Zeman vs Martin Steiner – Pavel Baroch, Tomáš Hájek, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Roman Jireš, Jan Lukeš, Radim Tichý
2. František Hamouz
3., 29. Zdeněk Kolář
19. Pavel Baroch
33. Jaroslav Hudec
18. 4. 09 11:15 ZAK Prague United Ross Crock 3. 0:6 (0:1)
V 9.minutě byl zápas předčasně ukončen pro fyzické napadení rozhodčího hráčem domácích (Papežem). Luboš Koucký, Jan Pátek
Prague United Ross Crock
Martin Steiner – Tomáš Hájek, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Jan Jaroš, Roman Jireš, Jan Lukeš, Michal Papež vs Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Ladislav Hašlar, Daniel Kraft, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Jan Sočava
4 Jan Lukeš
8 Michal Papež
3. Adam Podroužek
4. 4. 09 08:45 TEMPO Partizan Praha Prague United 2. 0:2 (0:2)
Vyrovnané a pohledné utkání rozhodli hráči hostů již v prvním poločase, díky jejich produktivitě. Na tyče skončil zápas 2:1 pro Partizan, ale štěstí se od nich odklonilo. Norman David, Jiří Sova
Partizan Praha Prague United
Tomáš Žaloudek – Vladimír Dubský, Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík, Jakub Kuneš, Adam Kůrka, Milan Rada, Dušan Škrabánek, Michal Sládek, Tomáš Turek vs Martin Steiner – Pavel Baroch, Tomáš Hájek, Martin Hašek, Petr Holuša, Jaroslav Hudec, Roman Jireš, Jan Lukeš, Jan Makal, Michal Papež
9., 26. Michal Papež
28. 3. 09 10:00 zzZARUB Prague United Mystique Dynamo CF 1. 0:8 (0:2)
Technicky hrané utkání, které až na jeden sporný moment, probíhalo v duchu fair-play. Brankový rozdíl neodpovídá skutečným kvalitám obou týmů. Ivo Bronec, Pavel Skála