Ne 5.4.09 11:15 zzZLICH Uličníci FC Drsný šrouby   (HL5H)
Ne 5.4.09 12:30 zzZLICH Samson Žižkov 1.FC Habet Praha FŇ   (HL8Q)
Ne 31.5.09 12:30 zzZARUB Tajfun AC River lejt B   (HL6J)
Ne 31.5.09 13:45 zzZARUB Liboc united Krabí výměšky FC   (HL5G)
Ne 21.6.09 17:30 METE1 Sportbar ZIPO Bum bar PV B   (HL4E)
Ne 21.6.09 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC Beach attack 90210   (HL7J)

20. 6. 09 12:30 zzNOVOB Vozovna Hloubětín B 64! FC Kobylisy A 11. 1:5 (0:2)
Po celý zápas byli lepší hosté a svou převahu korunovali v závěru druhého poločasu a zaslouženě vyhráli. Jan Holý, Oldřich Hottmar
Vozovna Hloubětín B 64! FC Kobylisy A
Robert Kopřiva – Filip Hladík, Zdeněk Hladík, Václav Huček, Jakub Jančí, Jan Kučera, René Pivarník, Jan Přibyl vs Jan Dvořák – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Michal Knapp, Pavel Kopta, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Marek Valo, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
48. Václav Huček 14., 20. Marek Valo
52. Ruslan Lyubachivskyy
54. Dušan Pokorný
58. Michal Zbořil
6. 6. 09 12:30 zzNOVOB 64! FC Kobylisy A Újezd Calcio 10. 2:6 (1:2)
Domácí se prvních deset minut rozkoukávali a byli rádi, že prohrávají jen o gól. Pak ale dvěma tečovanými střelami skóre otočili a ve zbytku zápasu už si výsledek pohlídali. Rozhodl týmovější a kompaktnější výkon Újezda, soupeř z Kobylis příliš spoléhal na individuální schopnosti dvou až tří klíčových hráčů. Tomáš Kresl
64! FC Kobylisy A Újezd Calcio
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Jan Dvořák, Tomáš Hric, Michal Knapp, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Marek Valo, Michal Zbořil vs Petr Chlumák – David Brázda, Václav Čuřík, Martin Dub, Michal Jambor, Jiří Krátký, Ivan Soukup, Pavel Svoboda, Jan Vejmelka
8. Marek Valo
41. Michal Zbořil
11., 54. Jan Vejmelka
13., 35. Ivan Soukup
42., 58. Jiří Krátký
30. 5. 09 13:45 ZAK Sloni na Pobřeží A 64! FC Kobylisy A 9. 5:0 (4:0)
Zbytečně nervózní utkání za jasné převahy domácích. Jan Dohnal, Ladislav Houžvička
Sloni na Pobřeží A 64! FC Kobylisy A
Marek Brtník – Jakub Adamčík, Filip Hereš, Jakub Krása, Jan Nádvorník, David Polydor, Matyáš Tittelbach, Adam Trska, Jan Trska vs Jan Dvořák – Jan Bazika, Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Michal Knapp, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin, Michal Zbořil
5. Filip Hereš
9., 14. Jan Nádvorník
25. Adam Trska
55. Matyáš Tittelbach
23. 5. 09 13:45 ZAK 64! FC Kobylisy A Pivní balet 8. 1:4 (1:0)
V první půli šli do vedení hráči Kobylis a udrželi ho až do přestávky. Do druhého poločasu však nastoupil úplně jiný tým Pivního baletu a během osmi minut otočil vývoj. Balet si už výhru vzít nenechal, naopak ještě dva góly přidal. Petr Jambor, Ladislav Brázda
64! FC Kobylisy A Pivní balet
Jan Binder – Jan Dvořák, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs David Poláček – Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Lukáš Pánka, Jan Pilát, Boris Pristaš, Václav Procházka, David Riedl, Martin Šikl, Josef Soukup
14. Jiří Vaněk 35. Lukáš Pánka
38. OG
40. Josef Soukup
60. Ludvík Mlch
10. 5. 09 11:15 P2 Nulová šance 64! FC Kobylisy A 7. 4:3 (2:2)
Během poklidného 1. poločasu padly v rozmezí 3 minut 4branky. Hra obou týmů se ve druhé půli vyostřila a nervózní utkání vyústilo ve dvě červené karty, udělené po střetu Nekoly a Vala. Přes neustálé stížnosti na rozhodčího v závěru utkání, celý mač dospěl přes tlak Kobylis k vítězství Nulové šance. Václav Černohorský
Nulová šance 64! FC Kobylisy A
Filip Hartmann – Tomáš Axler, Leoš Buřval, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Michal Knapp, Pavel Kopta, Jaroslav Luprich, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Marek Valo, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin, Michal Zbořil
18., 42. Tomáš Belohlávek
3. 5. 09 20:00 zzNOVOB 64! FC Kobylisy A Kumpáni 6. 2:3 (1:2)
Velice fotbalové utkání s mnoha šancemi. V jejich využívání byli lepší Kumpáni. Adam Horák, Roman Neužil
64! FC Kobylisy A Kumpáni
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, David Brenner, Tomáš Hric, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin, Michal Zbořil vs František Hubr – Marek Barda, Jan Hodík, Josef Morávek, Jakub Novák, Martin Pechlát, Michal Vašek, Petr Zápotocký, Robert Zedník
17. Marek Valo
48. Michal Zbořil
12., 21. Michal Vašek
38. Jakub Novák
25. 4. 09 12:30 ZAK Italia 64! FC Kobylisy A 5. 0:6 (0:2)
Na pohled zajímavé utkání rozhodly FC Kobylisy v úvodu dvěma rychlými góly ze 3. a 4. minuty. Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk
Italia 64! FC Kobylisy A
Marek Pelikán – Stanislav Havelka, Roman Kučera, Petr Šach, Roman Savedchuk, Adrian Sofinet, Jiří Vymazal, Jan Zvolský vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, David Brenner, Jan Dvořák, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Marek Valo, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
3., 41. Marek Valo
4., 47. Tomáš Belohlávek
44. Michal Zbořil
46. Dušan Pokorný
18. 4. 09 13:45 P1 64! FC Kobylisy A Istanbul FC 4. 4:1 (2:1)
Slušné utkání dobré úrovně. Jaroslav Hubínek, Zbyněk Staníček
64! FC Kobylisy A Istanbul FC
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, David Brenner, Tomáš Hric, Michal Knapp, Pavel Kopta, Ruslan Lyubachivskyy, Dušan Pokorný, Otakar Šimša, Marek Valo, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Yusufcan Uysal – Dejan Isailovic, Taner Koc, Ilhan Sabanoglu, Halil Yazici, Ali Yilmaz
10. Jiří Vaněk
15. Tomáš Belohlávek
52. Dušan Pokorný
56. Marek Valo
20. Dejan Isailovic
11. 4. 09 13:45 BECH Guláš FC 64! FC Kobylisy A 3. 5:3 (2:2)
Velmi vyrovnané utkání, kde přeci jen hosté nakonec tahali za trošku kratší konec. Radovan Sveykovský, Ladislav Svoboda
Guláš FC 64! FC Kobylisy A
Radim Švehla – Petr Beneš, Jan Jiráň, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, Zdeněk Procházka, Martin Švehla, Mirko Vasič vs Jan Binder – Jan Dvořák, Ruslan Lyubachivskyy, Dušan Pokorný, Marek Valo, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin, Michal Zbořil
7., 57. Jan Jiráň
18. Petr Beneš
47. Mirko Vasič
47. Lukáš Paulů
24., 56. Michal Zbořil
28. Dušan Pokorný
4. 4. 09 08:45 ZAK 64! FC Kobylisy A Integrita Jinonice 2. 0:2 (0:1)
Velmi pěkné utkání. Jinonice se ujaly vedení tečovanou střelou, Kobylisy bojovaly o vyrovnání. Šance měly, ale nevyužíly je. Soupeř hrozil nebezpečně z brejků, ale dát gól také nešlo... Až v 59. min. přišly překrásné nůžky a míč zapadl do branky. Krásný moment... Petr Mládek
64! FC Kobylisy A Integrita Jinonice
Tomáš Viktorin – Jan Binder, Tomáš Hric, Michal Knapp, Ruslan Lyubachivskyy, Marek Valo vs Jan Kalaš – Jaroslav Dejl, Pavel Endršt, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Pavel Kovařík, Josef Kutil, Jiří Lízner, Jiří Novák
12. Jan Hrabě
59. Pavel Endršt
28. 3. 09 16:15 HANSP 64! FC Kobylisy A KC. Wallabies 1. 6:0 k.
Walabies byli v první půli aktivnější a zaslouženě vedli. Druhý poločas však patřil Kobylisům, které otočili skóre ve svůj prospěch. Pěkný zápas z obou stran.
64! FC Kobylisy A KC. Wallabies
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, David Brenner, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin, Michal Zbořil vs Jaroslav Grodecký – Ondřej Kadlec, Daniel Klust, Jiří Klust, Filip Kulovaný, Martin Matějíčka, Josef Ruml, Jakub Šindler, Milan Štěpka, Jakub Vondra