Ne 26.4.09 17:30 zzNOVOB Kikina bar Stýbla Ďáblic   (HL5I)
Ne 26.4.09 18:45 zzNOVOB Jožin z bažin FNQB Erectico TBC   (HL4E)
Ne 26.4.09 20:00 zzNOVOB Bamboocha City Buzuluk Úvaly FC   (HL7L)
Ne 17.5.09 17:30 zzNOVOB A - klub 90 Pražačka   (HL4F)
Ne 17.5.09 18:45 zzNOVOB Kapr tým 86 A Erectico TBC   (HL4E)
Ne 17.5.09 20:00 zzNOVOB Bamboocha City Morna to zařídí FC   (HL7L)

20. 6. 09 12:30 DEKAN Nulová šance Italia 11. 1:4 (1:3)
Hosté působili dojmem, že byli vyrušeni z plážových radovánek, nicméně na soupeře vlétli a zvítězili rozdílem třídy.
Nulová šance Italia
Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Luboš Kopecký, Ladislav Malý, František Sojka, Lukáš Švec vs Roman Savedchuk – Stanislav Havelka, Petr Homonický, Martin Hrstka, Marek Pelikán, Petr Šach, Jiří Vymazal, Hanuš Zvolský
21. David Borovička 54 Leoš Buřval 12. Petr Šach
17. Jiří Vymazal
23. OG
53. Martin Hrstka
6. 6. 09 13:45 P1 Istanbul FC Nulová šance 10. 0:3 (0:1)
Nulová šance byla jasně lepším týmem a v poklidu vyhrála. Nezáživné utkání, které museli domácí dohrát jen v pěti, po zranění Isailoviče.
Istanbul FC Nulová šance
Ilhan Sabanoglu – Dejan Isailovic, Aykut Kosuta, Tamer Özgür, Ismail Turkoglu, Yusufcan Uysal, Ali Yilmaz vs Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, František Sojka, Lukáš Švec
5. Ladislav Malý
43. Lukáš Švec
47. Leoš Buřval
30. 5. 09 13:45 BECH Nulová šance Guláš FC 9. 3:2 (1:1)
Bojovné utkání s dohráváním osobních soubojů. Domácím se podařilo otočit skóre a i přes snížení ze strany hostů své vítězství uhájili. Petr Vejvoda
Nulová šance Guláš FC
Tomáš Axler – David Borovička, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, František Sojka, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Radim Švehla – Petr Beneš, Jan Jiráň, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Lukáš Paulů, Zdeněk Procházka, Mirko Vasič
23. Martin Dvořák
34. Ladislav Malý
40. David Borovička
14. Jan Jiráň
44. Miroslav Korecký
20. Martin Klečka
23. 5. 09 11:15 P3 Integrita Jinonice Nulová šance 8. 5:2 (2:2)
Výše skóre neodpovídá průběhu utkání. Libor Vorel, Jan Baborský
Integrita Jinonice Nulová šance
Jan Kalaš – Jan Beneš, Jaroslav Dejl, Pavel Endršt, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Jan Matějka, Jan Meissner, Dominik Šaržík vs Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, František Sojka, Lukáš Švec
5., 25., 57. Jan Beneš
45. Jan Kotrč
53. Jan Matějka
8. Filip Hartmann
30. David Borovička
10. 5. 09 11:15 P2 Nulová šance 64! FC Kobylisy A 7. 4:3 (2:2)
Během poklidného 1. poločasu padly v rozmezí 3 minut 4branky. Hra obou týmů se ve druhé půli vyostřila a nervózní utkání vyústilo ve dvě červené karty, udělené po střetu Nekoly a Vala. Přes neustálé stížnosti na rozhodčího v závěru utkání, celý mač dospěl přes tlak Kobylis k vítězství Nulové šance. Václav Černohorský
Nulová šance 64! FC Kobylisy A
Filip Hartmann – Tomáš Axler, Leoš Buřval, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Michal Knapp, Pavel Kopta, Jaroslav Luprich, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Marek Valo, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin, Michal Zbořil
8. Marek Valo
3. 5. 09 10:00 zzPANK1 Vozovna Hloubětín B Nulová šance 6. 2:3 (1:0)
Vyrovnaný zápas, vyhrálo štěstí na straně Nulové šance. Petr Hejbal
Vozovna Hloubětín B Nulová šance
Robert Kopřiva – Luděk Adamčík, Pavel Brychta, Martin Filipovič, Filip Hladík, Zdeněk Hladík, Václav Huček, Jakub Jančí, René Pivarník vs František Sojka – David Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, Lukáš Švec, Michal Věchet
12., 37. René Pivarník 42., 50. Ladislav Malý
49. David Borovička
25. 4. 09 12:30 zzZARUB Nulová šance Újezd Calcio 5. 1:2 (0:1)
Celkem vyrovnané utkání vyhrál šťastnější tým hostů. Milan Dvonč, Filip Boubín
Nulová šance Újezd Calcio
Lukáš Švec – Leoš Buřval, Jan Červený, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Michal Věchet vs Petr Chlumák – David Brázda, Václav Čuřík, Martin Dub, Jiří Krátký, Pavel Semerád, Ivan Soukup, Pavel Svoboda, Jan Vejmelka
55. František Sojka 59 David Nekola 27. OG
35. Pavel Svoboda
54. Martin Dub
55. Václav Čuřík
18. 4. 09 12:30 zzZARUB Sloni na Pobřeží A Nulová šance 4. 4:0 (2:0)
Hosté se spíše než hře všnovali nevybíravým zákrokům a skóre tomu odpovídá. Jan Mach
Sloni na Pobřeží A Nulová šance
Marek Brtník – Jakub Adamčík, Filip Hereš, Jan Nádvorník, David Polydor, Matyáš Tittelbach, Adam Trska, Jan Trska vs Leoš Buřval – David Borovička, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Michal Věchet
1. Jan Nádvorník
15. Filip Hereš
34. Adam Trska
57. Jan Trska
29. Filip Hartmann
39. David Nekola
11. 4. 09 15:00 zzZARUB Nulová šance Pivní balet 3. 2:5 (2:1)
Utkání bylo ze začátku vyrovnané. Hosté se ve druhém poločase dokázali po mnoha šancích konečně prosadit a pak i utkání otočit. Jan Špinka, Libor Kupilík
Nulová šance Pivní balet
Tomáš Axler – David Borovička, Martin Dvořák, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Michal Věchet vs David Poláček – Jan Bezvald, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Jan Pilát, Václav Procházka, David Riedl, Martin Šikl, Josef Soukup
3., 7. David Nekola 26., 33. Ludvík Mlch
47. Martin Šikl
54. David Riedl
57. Jan Bezvald
12. David Poláček
4. 4. 09 16:15 HANSP KC. Wallabies Nulová šance 2. 0:6 k.
Vyrovnaný zápas, kde zkušenosti hráčů KC Walabies rozhodly zápas. Bohumil Řežábek, Daniel Šak
KC. Wallabies Nulová šance
Jaroslav Grodecký – Daniel Klust, Filip Kulovaný, Martin Matějíčka, Josef Ruml, Jakub Šindler, Milan Štěpka, Jakub Vondra vs Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Lukáš Hartmann, Ladislav Malý, František Sojka, Michal Věchet
26., 59. Jakub Šindler
29., 31., 43., 50. Milan Štěpka
32. Jakub Vondra
37 Jaroslav Grodecký 2., 4. Ladislav Malý
28. Martin Dvořák
41. František Sojka
28. 3. 09 12:30 zzZARUB Kumpáni Nulová šance 1. 2:2 (1:0)
V prvním poločase byl lepší tým Kumpánů a také se ujal vedení. Po přestávce se hra vyrovnala a utkání skončilo zaslouženou remízou. Ivo Bronec, Pavel Skála
Kumpáni Nulová šance
František Hubr – Jan Hodík, Ondřej Koucký, Josef Morávek, Radek Tesař, Michal Vašek, Petr Zápotocký vs Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Lukáš Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Michal Věchet