10. Neúspěch Strouhalák 11 4 1 6 36:57 8

Ne 19.4.09 17:30 P3 Parta AC Old Mosquitos   (HL7J)
Ne 19.4.09 18:45 P3 Kumpáni VET Manchester United V   (VL3B)
Ne 19.4.09 20:00 P3 Pradox 1.FC Huntrs   (HL7E)
Ne 3.5.09 13:45 zzTKSPA Tutto bene A Bandidoz   (HL6K)
Ne 3.5.09 15:00 zzTKSPA Améby AFC B FŇ AC   (HL8O)
Ne 3.5.09 16:15 zzTKSPA Xichties FC Motorclub   (HL8M)

20. 6. 09 13:45 P3 Torpedo Praclub Balbín FC 11. 8:0 (2:0)
V první půli vyrovnané utkání strhlo Torpédo na svou stranu v průběhu poločasu druhého. Závěr utkání už byla exhibiční záležitost. Pavel Jonáš, Vladimír Fišar
Torpedo Praclub Balbín FC
Jiří Tomášek – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Jiří Gál, Viktor Kala, Michal Kaplan, Michal Malý, Jaroslav Neuwirt vs Zdeněk Klíma – Ondřej Balcar, Martin Boháč, Tomáš Horník, Petr Lichtenberg, Jan Linhart, Pavel Říha, Pavel Stehlík, Milan Trojan
11., 29., 57. Michal Malý
35., 53. Martin Dlouhý
48., 55. Viktor Kala
51. Jan Černohaus
6. 6. 09 11:15 P2 Balbín FC Šnek FC A 10. 1:5 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hostující Šnek projevil větší vůli po vítězství a v posledních deseti minutách si pěkně zastřílel. Jiří Šindela, Martin Netrefa
Balbín FC Šnek FC A
Zdeněk Klíma – Ondřej Balcar, Martin Boháč, Tomáš Horník, Petr Lichtenberg, Jan Linhart, Petr Palkoska, Pavel Říha, Pavel Stehlík, Milan Trojan vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Jakub Honka, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář
15. Ondřej Balcar 21. Michal Ejem
49. Jakub Honka
54. Petr Trella
56. Tomáš Ejem
58. Ondřej Borovička
30. 5. 09 13:45 TEMPO Strážci Pomeranče Balbín FC 9. 13:4 (5:0)
Velmi povedený zápas Strážců, kteří svého soupeře naprosto přehráli ve všech směrech - přesnosti nahrávek, rychlosti, důrazu a střelecké úspěšnosti. V závěru zápasu již ztratili koncentraci a dovolili Balbínu mírně zkorigovat skóre. Petr Volf, Přemysl Sůva
Strážci Pomeranče Balbín FC
Marek Mikšovský – Harry Löwit, Ondřej Procházka, Radek Urban, Šimon Větrovský, Zdeněk Vondra, Michal Zelba vs Zdeněk Klíma – Ondřej Balcar, Martin Boháč, Petr Lichtenberg, Jan Linhart, Petr Palkoska, Pavel Říha, Pavel Stehlík, Milan Trojan
50. Martin Boháč
23. 5. 09 12:30 BECH Balbín FC Sparta Pivaři AC 8. 3:5 (2:3)
Po rychlém úvodu, kdy byl už ve druhé minutě stav 1:1, nakonec vyhráli zaslouženě Pivaři, i když Balbín statečně bojoval.
Balbín FC Sparta Pivaři AC
Zdeněk Klíma – Ondřej Balcar, Martin Boháč, Tomáš Horník, Petr Lichtenberg, Jan Linhart, Pavel Říha, Pavel Stehlík, Milan Trojan vs Martin Moravec – Petr Jandourek, Ján Jeglík, Lukáš Klinka, Jiří Kostraba, Martin Matějka, Martin Sloup, Václav Svoboda
2., 16., 37. Ondřej Balcar 1., 6., 14. Václav Svoboda
44., 48. Jiří Kostraba
16. 5. 09 13:45 TEMPO Praetorians FC A Balbín FC 7. 2:5 (1:2)
Zpočátku herně lepší domácí nedokázali proměnit svoje šance, a proto po první půli prohrávali. Po změně stran vyrovnali a bylo otázkou času, kdy se dostanou do vedení. Avšak proti tomu byl kanonýr Balcar, který využil otevřené obrany a třemi góly z brejků rozhodl. Petr Jelínek
Praetorians FC A Balbín FC
Michal Provazník – Nikola Dočekal, Jan Kletečka, Nicola Malaguti, Martin Provazník, Daniel Sander, Pavel Vrtiška vs Zdeněk Klíma – Ondřej Balcar, Martin Boháč, Tomáš Horník, Petr Lichtenberg, Jan Linhart, Pavel Říha, Pavel Stehlík, Milan Trojan
9., 40. Martin Provazník 11. Milan Trojan
26., 43., 52., 54. Ondřej Balcar
8. 5. 09 12:30 zzNOVOB Balbín FC Plameňáci 1.FC A 6. 1:2 (0:0)
Utkání hrané v rychlém tempu. Balbín se dostal do vedení po krásné šibenici Stehlíka, ale Plameňáci v závěru přidali a díky dvěma brankám Neužila zápas otočili. Jan Ondruš
Balbín FC Plameňáci 1.FC A
Petr Palkoska – Ondřej Balcar, Martin Boháč, Petr Lichtenberg, Jan Linhart, Pavel Říha, Pavel Stehlík, Milan Trojan vs Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Milan Syrový
50. Pavel Stehlík 53., 56. Tomáš Neužil 48. Josef Pospíšil
25. 4. 09 12:30 HANSP Noční dravci Balbín FC 5. 5:3 (3:0)
Utkání s převahou Dravců, kteří byli ve všech směrech lepší a zaslouženě vyhráli první půli. Ve druhé to vypadalo na drama, když hosté dokázali snížit na rozdíl jedinéhp gólu, ale domácí žádné drama nepřipustili a přidali další branky. Vojtěch Kišš, Oldřich Šára
Noční dravci Balbín FC
Pavel Valášek – Marek Benda, Libor Petrák, Martin Plecháček, Marek Sakař, Petr Satýnek, Filip Uhlíř vs Zdeněk Klíma – Ondřej Balcar, Martin Boháč, Petr Lichtenberg, Jan Linhart, Pavel Říha, Pavel Stehlík, Milan Trojan
12., 45. Libor Petrák
18. Filip Uhlíř
29. Martin Plecháček
56. Marek Benda
32., 38. Petr Lichtenberg
59. Ondřej Balcar
18. 4. 09 15:00 DEKAN Balbín FC Neúspěch Strouhalák 4. 0:9 (0:3)
Zápas se nesl ve znětlivé atmosféře. Hráči nedrželi své poznámky na uzdě. Hosté vyhráli zaslouženě, neboť byli lepší ve všech směrech. Balbínu evidentně chybí týmový duch. Michael Jiroušek, David Sádlík
Balbín FC Neúspěch Strouhalák
Zdeněk Klíma – Ondřej Balcar, Martin Boháč, Petr Lichtenberg, Jan Linhart, Petr Palkoska, Pavel Říha, Pavel Stehlík vs Zdeněk Ševčík st. – Čestmír Brousil, Richard Feuereisel, Václav Krampera, Josef Květenský, Petr Lacina, Jan Mačejovský, David Sabuka, Lukáš Zahrádka
42 Jan Linhart 12., 23., 41. Petr Lacina
28., 48. Čestmír Brousil
32. Josef Květenský
37., 46., 56. David Sabuka
42. Petr Lacina
11. 4. 09 11:15 P1 Kalich club Žižkov Balbín FC 3. 2:5 (1:3)
Vyhrál lepší a techničtější tým. František Konečný, Lukáš Malina
Kalich club Žižkov Balbín FC
Jiří Ekrt – Boris Damjanov, Gustav Duras, Tomáš Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný vs Zdeněk KlímaOndřej Balcar, Martin Boháč, Petr Lichtenberg, Jan Linhart, Petr Palkoska, Pavel Říha, Pavel Stehlík, Milan Trojan
26. Petr Novotný
48. Martin Grůša
4. Pavel Říha
10., 20., 56. Ondřej Balcar
33. Milan Trojan
4. 4. 09 15:00 P3 Balbín FC Hell Avalanche 2. 4:6 (1:5)
Zdánlivě rozhodnutý zápas dokázali domácí ještě zdramatizovat a z 1:6 snížili na 4:6. Petr Kvapil
Balbín FC Hell Avalanche
Zdeněk Klíma – Ondřej Balcar, Martin Boháč, Milan Drábek, Petr Lichtenberg, Jan Linhart, Petr Palkoska, Pavel Stehlík, Milan Trojan vs Richard Šťastný – Ondřej Fabián, Petr Hozman, Robert Jungmann, Ondřej Tejnor, Martin Vostárek
12., 38., 39., 41. Ondřej Balcar 9. Ondřej Tejnor
14. OG
16., 23. Martin Vostárek
27. Petr Hozman
36. Ondřej Fabián
28. 3. 09 15:00 P2 Balbín FC Vozovna Hloubětín A 1. 0:4 (0:3)
Více méně jasná záležitost. Balbín se nedostal ani k vážnějšímu ohrožení soupeřovy branky. Vozovna v první půli vstřelila tři góly a utkání vlastně rozhodla. Po změně stran se hra trochu vyrovnala, ale jedné branky přeci jen ještě bylo dosaženo. Petr Holý
Balbín FC Vozovna Hloubětín A
Zdeněk Klíma – Ondřej Balcar, Martin Boháč, Milan Drábek, Petr Lichtenberg, Jan Linhart, Pavel Stehlík vs Vratislav Feigel – Martin Adamus, Hamid Fatourechi, Zbyněk Kubelka, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Jakub Pobiš, Petr Shíbal