10. Neúspěch Strouhalák 11 4 1 6 36:57 8

Ne 31.5.09 13:45 BECH Prokaryota FZ Rohožník United FC A   (HL6L)
Ne 31.5.09 15:00 BECH Sme moc Suchdol sabres B   (HL6H)
Ne 31.5.09 16:15 BECH Athletico Spořilov Pražská hovada   (HL7L)
Ne 14.6.09 13:45 BECH Fernet team Říčany Kenguru FC   (HL8M)
Ne 14.6.09 15:00 BECH Athletico Spořilov GoHosp PK   (HL7L)
Ne 14.6.09 16:15 BECH Buzuluk Úvaly FC Pražská hovada   (HL7L)

20. 6. 09 13:45 P1 Strážci Pomeranče Kalich club Žižkov 11. 3:5 (2:5)
Zápas vyhráli hosté i díky tomu, že mohli na rozdíl od domácích střídat. Navíc se jim povedl vstup do zápasu, kdy dali tři góly. Otakar Mráz, Martin Mráz
Strážci Pomeranče Kalich club Žižkov
Radek Urban – Jakub Matuška, Marek Mikšovský, Šimon Větrovský, Zdeněk Vondra, Michal Zelba vs Ondřej Bechynský – Boris Damjanov, Jiří Ekrt, Tomáš Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Antonín Měchura
22. Antonín Měchura
6. 6. 09 13:45 P2 Hell Avalanche Strážci Pomeranče 10. 3:6 (2:3)
Do poločasu vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách.Ve druhé půli převzali otěže zápasu hosté a v závěru rozhodli utkání ve svůj prospěch. Jiří Šindela, Martin Netrefa
Hell Avalanche Strážci Pomeranče
Tomáš Vinický – Petr Hozman, Robert Jungmann, Tomáš Špaček, Ondřej Tejnor, Martin Vostárek vs Harry Löwit – Aleš Formánek, Jakub Matuška, Marek Mikšovský, Ondřej Procházka, Radek Urban, Zdeněk Vondra, Michal Zelba
17., 19. Petr Hozman
33. Robert Jungmann
59 Ondřej Tejnor 15., 28. Radek Urban
20. Aleš Formánek
43., 50. Jakub Matuška
59. Ondřej Procházka
30. 5. 09 13:45 TEMPO Strážci Pomeranče Balbín FC 9. 13:4 (5:0)
Velmi povedený zápas Strážců, kteří svého soupeře naprosto přehráli ve všech směrech - přesnosti nahrávek, rychlosti, důrazu a střelecké úspěšnosti. V závěru zápasu již ztratili koncentraci a dovolili Balbínu mírně zkorigovat skóre. Petr Volf, Přemysl Sůva
Strážci Pomeranče Balbín FC
Marek Mikšovský – Harry Löwit, Ondřej Procházka, Radek Urban, Šimon Větrovský, Zdeněk Vondra, Michal Zelba vs Zdeněk Klíma – Ondřej Balcar, Martin Boháč, Petr Lichtenberg, Jan Linhart, Petr Palkoska, Pavel Říha, Pavel Stehlík, Milan Trojan
50. Martin Boháč
23. 5. 09 12:30 zzZARUB Torpedo Praclub Strážci Pomeranče 8. 1:7 (0:3)
Zápas měli od začátku do konce pevně v rukou hráči hostů, kteří jasně a přesvědčivě deklasovali Torpedo. Jediný zklamaný z týmu Strážců může být gólman, jemuž spoluhráči nepomohli udržet čisté konto, o které přišel čtyři minuty před koncem. Robert Hlubuček
Torpedo Praclub Strážci Pomeranče
Jiří Gál – Jan Černohaus, Jan Chrpa, Martin Dlouhý, Josef Gál, Viktor Kala, Michal Kaplan, Jiří Kubíček, Michal Malý, Jaroslav Neuwirt, Jiří Tomášek vs Marek Mikšovský – Harry Löwit, Ondřej Procházka, Radek Urban, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra, Michal Zelba
56. Viktor Kala 2., 18., 25. Michal Zelba
41., 51. Radek Urban
41., 48. Harry Löwit
16. 5. 09 12:30 zzZARUB Strážci Pomeranče Šnek FC A 7. 2:1 (0:1)
I přes větší kvalitu i fotbalovost prohrávali dlouho domácí. Ale ve druhé půli zabrali a dvěma góly skóre otočili.
Strážci Pomeranče Šnek FC A
Marek Mikšovský – Aleš Formánek, Ondřej Procházka, Slavomír Stárek, Radek Urban, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Michal Zelba vs Jan Šmíd – Michal Ejem, Tomáš Ejem, Jakub Honka, Ondřej Lorenc, Petr Pivoňka, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář
44., 54. Michal Zelba 7. Tomáš Ejem
10. 5. 09 10:00 KBELY Vozovna Hloubětín A Strážci Pomeranče 6. 2:11 (2:4)
Jednoznačné vítězství pomeranče. Rozhodla lepší kombinační hra hostí. Petr Dufek, Lukáš Kubelka
Vozovna Hloubětín A Strážci Pomeranče
Vratislav FeigelMartin Adamus, Zbyněk Kubelka, Rudolf Pilař, Jakub Pobiš, Petr Shíbal vs Harry Löwit – Marek Mikšovský, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra, Michal Zelba
7. Zbyněk Kubelka
10. Rudolf Pilař
8. Milan Vondra
10., 23., 33., 45., 49., 51., 53. Šimon Větrovský
17., 59. Marek Mikšovský
52. Michal Zelba
25. 4. 09 12:30 BECH Sparta Pivaři AC Strážci Pomeranče 5. 5:2 (3:1)
Průměrné utkání, ve kterém rozhodla lepší produktivita Pivařů. Ladislav Brázda, Jaroslav Kalabus
Sparta Pivaři AC Strážci Pomeranče
Tomáš Bartoš – Lukáš Horár, Ján Jeglík, Zdeněk Klein, Jiří Kostraba, Martin Matějka, Martin Sloup, Robert Stehlík vs Marek Mikšovský – Harry Löwit, Jakub Matuška, Ondřej Procházka, Zdeněk Vondra, Michal Zelba
15. Zdeněk Klein
19., 46. Robert Stehlík
24., 40. Jiří Kostraba
22. Michal Zelba
38. Harry Löwit
18. 4. 09 15:00 zzZARUB Strážci Pomeranče Praetorians FC A 4. 4:1 (2:0)
Domácí byli od začátku lepším týmem a po překvapivém snížení znovu odskočili na dostatečný náskok. Jan Mach
Strážci Pomeranče Praetorians FC A
Harry Löwit – Aleš Formánek, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra, Michal Zelba vs Michal Provazník – Nikola Dočekal, Lukáš Houška, Jan Kletečka, Nicola Malaguti, Martin Provazník, Daniel Sander
4. Šimon Větrovský
22., 57. Michal Zelba
43. Zdeněk Vondra
33. Lukáš Houška
11. 4. 09 12:30 zzNOVOB Plameňáci 1.FC A Strážci Pomeranče 3. 6:2 (6:1)
Rozhodčí se k utkání nedostavil!
Plameňáci 1.FC A Strážci Pomeranče
Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil vs Marek Mikšovský – Ondřej Procházka, Radek Urban, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra, Michal Zelba