Čt 16.4.09 17:00, 18:15 zzHAGI3 Klamovská skvadra
Po 20.4.09 17:00, 18:15 zzHAGIB OrangeBoom
Út 21.4.09 17:00, 18:15 zzPANK2 Husinecká Šlechta
Po 27.4.09 17:00, 18:15 zzHAGIB Marami 1.FC
Út 28.4.09 17:00, 18:15, 19:30 HANSP Vozovna Motol FC
St 29.4.09 17:00, 18:15 zzHAGI2 Klamovská skvadra
Čt 30.4.09 17:00, 18:15 zzPANK2 Husinecká Šlechta
Po 4.5.09 18:30, 19:45 HRAB1 JUDr. Brouk Pytlík
Út 5.5.09 20:45 BECH Marami 1.FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

23. 6. 09 17:00 ARIT Vozovna Motol FC DTS Praha 11. 2:3 (2:0)
V první půli slavil úspěch profesorský styl Vozovny a klid v zakončení. Po změně stran se prosadilo mládí a dravost v podání DTS, kteří otočili vývoj zápasu. Robert Rameš, Petr Köppel
Vozovna Motol FC DTS Praha
Vít Chlup – Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Michal Hlaváček, Jan Karhan, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Tomáš Luptovský, Pavel Poustecký, Martin Štrébl vs Jan Heler – Jan Hlucháň, Marek Holoubek, Tomáš Marvan, Ondřej Pavlíček, Jakub Poukar, Michal Řeřicha, Filip Staněk, Jakub Vidman, Tomáš Zitta
2. Tomáš Luptovský
20. OG
36., 37. Jan Heler
48. Tomáš Zitta
23. 6. 09 17:00 HANSP SK Elet Husinecká Šlechta 11. 2:2 (0:0)
Pohledné utkání s množstvím šancí. Elet měl po většinu zápasu převahu, ale nesoustředěnost na konci utkání dala příležitost soupeři, který v samém závěru dvěma pěknými góly vyrovnal. Ladislav Skalský, Vladimír Moudrý
SK Elet Husinecká Šlechta
Lukáš Bílek – Petr Bartík, Jan Hodek, Martin Musil, František Rada, Antonín Rzounek, František Šíma, Jiří Stockmann vs Jakub Strnad – Jiří Brzybohatý, Zbyněk Johanis, Jan Křikava, Jiří Kulich, Jiří Neužil, Adam Pešek, Petr Šoukal, Petr Štirand, Milan Závěta
38. Jan Hodek
49. František Rada
59. Jan Křikava
60. Petr Šoukal
23. 6. 09 17:00 DEKAN Torzoo JUDr. Brouk Pytlík 11. 1:6 (0:2)
Velmi kvalitní a čistě hrané utkání. "Právník" Pytlík vyhrál zaslouženě, ale skóre neodpovídá průběhu hry. Torzoo bylo docela vyrovnaným soupeřem, ale nedařilo se mu dostat míč za Mindžakova záda. Ondřej Matějka, Petr Strnad
Torzoo JUDr. Brouk Pytlík
Jiří Dragon – Lumír Honzek, Václav Jílek, Boris Kopečný, Petr Novák, Ľubomír Prokop, Jan Šmíd vs Pavel Mindžak – Radek Budil, Jiří Kácovský, Vladimír Oliberius, Richard Peša, Josef Vejšický
49. Boris Kopečný 15., 26., 53. Jiří Kácovský
32., 40. Vladimír Oliberius
33. Richard Peša
23. 6. 09 17:00 zzTKSPA Sorbino Klamovská skvadra 11. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém měli hosté více štěstí v koncovce. Zápas obě mužstva spíš odchodila. Jan Šusta, Martin Mráz
Sorbino Klamovská skvadra
Zdeněk Votruba – Michal Duffek, Michal Hruška, Pavel Kýček, Richard Novák, Marek Vitouš, Radovan Voch, Štěpán Votruba vs Lukáš Kukla – Jan Kaclík, Daniel Klouček, Milan Martínek, Michal Regal, Petr Regal st., Ladislav Sobotka, Serhiy Stoyan
17. Michal Hruška 15. Lukáš Kukla
33. Daniel Klouček
23. 6. 09 17:00 zzNOVOB OrangeBoom Marami 1.FC 11. 2:2 (0:2)
Vyrovnané a slušně hrané utkání. OrangeBoom měl díky nepatrně širšímu kádru ve druhé půli více sil a tak se mu podařilo smazat dvoubrankový náskok Marami z prvního poločasu. Zasloužená remíza. Miloš Vladyka, Filip Tomáš
OrangeBoom Marami 1.FC
Ondřej Dušek – Martin Horyna, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Ondřej Samohýl, Vojtěch Samohýl, Ondřej Veverka vs Pavel Zajíček – Petr Čech, Michal Janků, Pavel Šípek, Radomír Szücs, Michal Weidenthaler
31. Ondřej Veverka
45. Jakub Malý
19. Petr Čech
24. Michal Janků
57. Radomír Szücs
23. 6. 09 17:00 zzJUNI1 Motor 1.TF Pivojs s.r.o.1.FC 11. 3:1 (2:1)
Domácí drželi vývoj první půle ve svých rukách. Na začátku druhého poločasu si hosté vytvořili tlak, který ale nijak nevyužili. Poté co inkasovali třetí gól, bylo utkání rozhodnuté. Nebýt nepříznivývh podmínek, mohlo být skóre i vyšší. Jakub Roček, Michal Kočí
Motor 1.TF Pivojs s.r.o.1.FC
Ziad Ben Dhia – Tomáš Burda, Faycal Chahi, Adnene Gaaloul, Jan Hanna, Václav Mysík, Mourad Semlali, Martin Slaný, František Týra vs Michal Kapička – Heřman Kempfer, Hynek Kempfer, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Pavel Štec