8. 6. 12 18:15 HANSP Lipodur FC A Marami 1.FC 10. 4:2 (3:0)
Tomáš Benda – Miroslav Brůna, Jiří Cvejn, Václav Pícha, Jan Plachý, Tomáš Somr, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Aleš Vopátka vs Tomáš Girl – Sandu Ilie, Jaroslav Roháček, Martin Weidenthaler, Michal Weidenthaler
30. Jan Plachý
34. Michal Weidenthaler
60. Sandu Ilie
1. 6. 12 17:45 STOD Marami 1.FC Kamikaze AbyDal LC 9. 3:6 (1:2)
Bojovné utkání, ve kterém nakonec díky územní převaze a lepší kombinaci zvítězili hosté. Jan Zapletal, Zdeněk Čechura
Marami 1.FC Kamikaze AbyDal LC
Tomáš Girl – Michal Brouček, Pavel Čihák, Sandu Ilie, Jaroslav Roháček, Martin Šmíd, Martin Weidenthaler, Michal Weidenthaler vs Martin Čejka – Petr Barák, Lukáš Bílý, David Brož, Zdeněk Pešta, Petr Sedláček, Jan Žigmond
11. Michal Weidenthaler
32., 37. Michal Brouček
8., 50. Lukáš Bílý
9. David Brož
38., 42., 45. Petr Barák
25. 5. 12 18:00 SCBEC El Barto Marami 1.FC 8. 6:2 (3:1)
Tým El Barto po pomalejším rozjezdu zaslouženě vyhrál, a k tomu mu i pomohlo, že tým Marami 1.FC ve druhé půli přestal bránit. Ondřej Černý, Marek Sehnal
El Barto Marami 1.FC
Jiří Štefek – Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Vít Mačák, Ondřej Moravec, Marek Pelán, Martin Schlichter, Martin Večeřa vs Tomáš Girl – Michal Brouček, Pavel Čihák, Jaroslav Roháček, Martin Šmíd, Martin Weidenthaler, Michal Weidenthaler
6., 25., 48. Martin Večeřa
30. Vojtěch Hejda
34. Marek Pelán
46. Ondřej Moravec
2. Jaroslav Roháček
45. Michal Brouček
18. 5. 12 18:15 DEKAN Marami 1.FC Beercelona FC 7. 8:2 (4:2)
Domácí jednoznačně přehrávali velice mladý tým Beercelony. Lukáš Mrňavý, Michal Kalina
Marami 1.FC Beercelona FC
Pavel Čihák – Michal Brouček, Tomáš Girl, Sandu Ilie, Jaroslav Roháček, Martin Šmíd, Martin Weidenthaler, Michal Weidenthaler vs Vít Nešpor – Josef Čižinský, Martin Hybášek, Lukáš Jarrah, Václav Matys, Pavel Moskaljuk, Martin Polák, Matěj Polák
2., 4. Michal Brouček
26. Jaroslav Roháček
29., 37., 48., 57. Tomáš Girl
59. Martin Šmíd
13. Martin Polák
27. Matěj Polák
11. 5. 12 17:45 STER2 Yakuza Marami 1.FC 6. 0:5 (0:3)
Po excelentním výkonu Broučka, který dal 3 góly bylo utkání rozhodnuto už po poločase. Miroslav Mrákota, Antonín Hráček
Yakuza Marami 1.FC
Pavel Pátek – Jiří Chadima, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Pavel Tolar, Martin Zyka vs Tomáš Girl – Michal Brouček, Pavel Čihák, Petr Čihák, Sandu Ilie, Jaroslav Roháček, Martin Šmíd, Martin Weidenthaler, Michal Weidenthaler
23., 27., 49. Michal Brouček
28. Petr Čihák
51. Pavel Čihák
30. 4. 12 19:00 STER3 Marami 1.FC Tream Deam FC 5. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodl jediný gól Lukáše Capíka. Martin Kucmocht, Jakub Kosík
Marami 1.FC Tream Deam FC
Tomáš Girl – Pavel Čihák, Sandu Ilie, Jaroslav Roháček, Martin Šmíd, Martin Weidenthaler, Michal Weidenthaler vs Petr Capík – Michal Áčko, Ondřej Adamik, Lukáš Capík, Ondřej Černík, Adam Drnek, Ondřej Hrubý, Jan Paszkiewicz, Karel Schenk, Petr Tuláček
15. Lukáš Capík
27. 4. 12 19:30 HANSP TBC Lachtan B Marami 1.FC 4. 1:2 (0:1)
Velmi kvalitní utkání dvou vyrovnaných soupeřů. Po chybě obrany se dostal tým Marami pohotovou střelou do vedení. Mužstvo Lachtanů poté mělo spoustu šancí, z toho kapitán Andrle asi 4x 100%. Bohužel je nedokázal proměnit. Ve druhém poločase Lachtani ještě více přitlačili, ale díky gólmanovi se Marami ubránili a v závěru z protiútoku pojistili vítězství. V poslední minutě pak Lachatni přeci jen skórovali, ale to pozdě. Milan Dařina, Ondřej Kolanda
TBC Lachtan B Marami 1.FC
Vladimír Mádr – Tomáš Andrle, Martin Hoskovec, Tomáš Husák, Jiří Jambor, Jan Růžička, Emil Velinov, Jan Žemlička vs Pavel Čihák – Michal Brouček, Tomáš Girl, Sandu Ilie, Jaroslav Roháček, Martin Weidenthaler, Michal Weidenthaler
60. Jiří Jambor 17. Jaroslav Roháček
58. Pavel Čihák
20. 4. 12 19:15 SCBEC Marami 1.FC TJ Spoje Praha A 3. 1:5 (1:2)
V bojovném utkání zvítězil tým s lepší kombinační hrou. Vítězství bylo zasloužené. Antonín Hráček, Pavel Kubiš
Marami 1.FC TJ Spoje Praha A
Tomáš Girl – Michal Brouček, Pavel Čihák, Petr Čihák, Sandu Ilie, Jaroslav Roháček, Martin Šmíd, Martin Weidenthaler, Michal Weidenthaler vs Jiří Šmejc – Jiří Kolísek, Michael Šašinka, Lukáš Šedivý, Kamil Smetana, Jiří Tesař, Marek Vojtíšek, Aleš Vondráček
13. Pavel Čihák 8., 48. Marek Vojtíšek
25. Michael Šašinka
34., 56. Lukáš Šedivý
13. 4. 12 17:45 STER3 ZAK Praha Marami 1.FC 2. 4:0 (0:0)
Utkání příliš fotbalové krásy nepobralo. Střelci na obou stranách dlouho nemohli trefit branku, až krátce po změně stran se prosadil svým důrazem Kluiber. Šance se pak střídaly na obou stranách, nicméně hosté byli v koncovce naprosto mimo. 8 minut před koncem po zaváhání hostující obrany se prosadil Králíček a od této chvíle hosté úplně rezignovali, a tak se zrodil až příliš jednoznačný výsledek.
ZAK Praha Marami 1.FC
Jiří Kašpar – Robert Juršťák, Michal Kluiber, Jan Králíček, Milan Krejčí, Josef Mareš, Josef Mareš, Jaroslav Polák, Martin Vodička, Jan Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Tomáš Girl – Pavel Čihák, Petr Čihák, Sandu Ilie, Jaroslav Roháček, Martin Šmíd, Martin Weidenthaler, Michal Weidenthaler
33. Michal Kluiber
52., 58. Jan Králíček
56. Josef Mareš
30. 3. 12 20:15 ZABEH Lockál Marami 1.FC 1. 0:6 (1:0)
Marami sice v závěru dokázali vyrovnat stav zápasu, ale minutu před koncem strhl vítězství na stranu Lockálu Vondráček. Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář
Lockál Marami 1.FC
Jan Samek – Vojtěch David, Miloš Fuciman, Jaroslav Holobrada, Petr Jech, Michal Král, Michal Patočka, Matyáš Rybka vs Tomáš Girl – Michal Brouček, Pavel Čihák, Sandu Ilie, Jaroslav Roháček, Martin Šmíd, Martin Weidenthaler, Michal Weidenthaler