12. Rumové pralinky FC 11 0 0 11 11:59 0

Ne 5.4.09 13:45 zzPANK2 Banzai Borussia Dortšpunt C   (HL8Q)
Ne 5.4.09 15:00 zzPANK2 Levá fuska Kenguru FC   (HL8M)
Ne 19.4.09 15:00 zzPANK2 Tutto bene A Suchdol stars RSC C   (HL6K)
Ne 19.4.09 16:15 zzPANK2 Sporting Luka Plný plíce   (HL8O)
Ne 10.5.09 17:30 zzPANK1 Lobotomici Airconquest F.F.C.   (HL8P)
Ne 10.5.09 18:45 zzPANK1 Aloe Vera CC FC Fifty-two faders   (HL8N)

20. 6. 09 13:45 TEMPO Rumové pralinky FC Hodko Hills 11. 1:3 (0:2)
Hráči Hodko hills si smlsli na Rumových pralinkách. Byli lepší i přesnější v koncovce a i když domácí ve druhé půli snížili na rozdíl jediné branky, Hodkovičtí si výhru pohlídali a v závěru ještě pojistili.
Rumové pralinky FC Hodko Hills
Miroslav Bujárek – Daniel Čech, Farid Hanafi, Pavel Kohout, Jaromír Mazura, Tomáš Salvet, Martin Svoboda, Robert Václavík vs Václav Praský – Miroslav Černý, Daniel Farkaš, David Farkaš, Dominik Farkaš, Martin Kozelka, František Šimák, Matěj Stanislav, Michal Velebný
44. Tomáš Salvet 16. Daniel Farkaš
29. Miroslav Černý
55. František Šimák
6. 6. 09 13:45 P3 Hodko Hills Kraftwerk V2 10. 6:0 k.
Hostující Kraftwerk se k utkání nedostavil... Michal Hála
Hodko Hills Kraftwerk V2
Václav Praský – Tomáš Beneš, Daniel Farkaš, David Fleischhacker, Martin Kozelka, David Šesták, Michal Velebný vs
30. 5. 09 12:30 TEMPO Hodko Hills Tichý vánek 9. 1:8 (1:4)
Od páté minuty bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Hosté předčili svého soupeře technikou i rychlostí. Petr Volf, Přemysl Sůva
Hodko Hills Tichý vánek
David Šesták – Tomáš Beneš, Daniel Farkaš, David Farkaš, Dominik Farkaš, Martin Kozelka, František Šimák, Matěj Stanislav, Michal Velebný vs Jaroslav Rauš – Aleš Bílík, Jakub Hejný, Jan Kolda, Jan Kroupa, Daniel Kunc, Dan Merta, Tomáš Procházka, Martin Smola
2. František Šimák 43 David Farkaš 11., 33. Jan Kolda
15., 20., 40., 55. Aleš Bílík
25. Jakub Hejný
46. Martin Smola
23. 5. 09 12:30 TEMPO All - in Hodko Hills 8. 4:2 (2:0)
Jednoznačná první půle, kdy lepší domácí dvakrát skórovali. Vyrovnanější začátek druhé půle se zlomil opět dvěma zásahy domácích. Roman Krsek, Milan Petrák
All - in Hodko Hills
Petr Čejka – Milan Cibík, Milan Kaiser, Michal Kuntoš, David Louda, Miroslav Nosek, Lukáš Srb, Kamil Srb ml., Petr Suk vs David Šesták – Tomáš Beneš, Miroslav Černý, Daniel Farkaš, David Farkaš, David Fleischhacker, Martin Kozelka, František Šimák, Matěj Stanislav, Michal Velebný
8., 36. Michal Kuntoš
12., 43. Milan Cibík
52. Matěj Stanislav
54. David Fleischhacker
58. Matěj Stanislav
16. 5. 09 12:30 TEMPO Hodko Hills FC Praha 07 7. 3:3 (1:1)
I když byli Hodko hills lepším týmem, nedokázali se výrazněji střelecky prosadit. Šťastný bod pro FC Praha zajistil třemi krásnými střelami Marek. Petr Jelínek
Hodko Hills FC Praha 07
Václav Praský – Tomáš Beneš, Miroslav Černý, David Farkaš, Martin Kozelka, František Šimák, Matěj Stanislav, Michal Velebný vs Petr Marek – Tadeáš Bělík, Lukáš Hes, Radek Hlaváček, Filip Košťál, Štefan Král´, Petr Rakouš
6., 36. František Šimák
47. Michal Velebný
5., 39., 57. Petr Marek
8. 5. 09 12:30 TEMPO Dejvický expres Hodko Hills 6. 4:2 (2:1)
Slušné utkání s převahou Dejvického expresu, ke konci možná trochu nervózní. Nebýt výborného brankáře Hodko hills, mohlo být skóre vyšší. Přemysl Šimáně, Jiří Mleziva
Dejvický expres Hodko Hills
Filip Duda – Lukáš Chvátal, Tomáš Hanžlík, Tomáš Kapička, Václav Kubeček, Václav Martan, Tomáš Procházka, Stanislav Sádovský, Ivan Skoumal, Jakub Troníček, Radomil Žďárský vs Václav Praský – Tomáš Beneš, Miroslav Černý, Daniel Farkaš, David Farkaš, David Fleischhacker, Martin Kozelka, David Šesták, František Šimák, Matěj Stanislav
16. Václav Martan
19., 51. Tomáš Kapička
46. Václav Kubeček
28. František Šimák
55. Martin Kozelka
25. 4. 09 12:30 DEKAN Hodko Hills Budějovická 5. 2:1 (1:1)
Hosté byli lepší, ale domácí dali o branku více. Pavel Harašta, Břetislav Klápště
Hodko Hills Budějovická
Václav Praský – Tomáš Beneš, Miroslav Černý, David Farkaš, David Fleischhacker, Martin Kozelka, František Šimák, Matěj Stanislav, Michal Velebný vs Martin Matoušek – Jan Baudisch, Filip Hartman, David Jánský, Zdeněk Jánský, Jakub Kupec, Lukáš Kupec, Filip Latta, Roman Marek, Zdeněk Pešek
4. Miroslav Černý
40. David Farkaš
30. Zdeněk Pešek
18. 4. 09 12:30 TEMPO Tankista Orange Hodko Hills 4. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém se po proměněné penaltě dostali Tankisté rychle pod tlak, ale záhy opět vyrovnali a před poločasem otočili vývoj zápasu. Po změně stran hráli Hodko hills trochu přemotivovaně, ale v závěru se jim podařilo vyrovnat. Poslední slovo však měli opět Tankisté. Jan Liška
Tankista Orange Hodko Hills
Radek Kašpar – Jan Bárta, David Kašpar, Pavel Špalek, Vladimír Špalek, Jan Strouhal, Zdeněk Veselý vs Václav Praský – Tomáš Beneš, Daniel Farkaš, David Farkaš, David Fleischhacker, Martin Kozelka, David Šesták, František Šimák, Matěj Stanislav, Michal Velebný
6., 60. Pavel Špalek
25. Jan Strouhal
3., 57. František Šimák 45. David Šesták
11. 4. 09 12:30 TEMPO Hodko Hills Šílené veverky 3. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, oba celky sehráli vyrovnanou partii. (utkání bylo ukončeno předčasně o tři minuty kvůli zkolabování hráče domácích)
Hodko Hills Šílené veverky
Václav Praský – Tomáš Beneš, Miroslav Černý, Daniel Farkaš, David Fleischhacker, Martin Kozelka, David Šesták, František Šimák, Matěj Stanislav, Michal Velebný vs Jakub Šťastný – Jakub Burian, Jindřich Čáp, Tomáš Harvánek, Zdeněk Hruboš, Jan Jakoubek, Jan Šťastný
22., 57. David Fleischhacker 11 Martin Kozelka
35 Matěj Stanislav
31. Zdeněk Hruboš
40. Jan Jakoubek
4. 4. 09 12:30 TEMPO Šnek FC B Hodko Hills 2. 0:6 k.
Tým Šnek se k utkáni nedostavil. Norman David, Jiří Pech
Šnek FC B Hodko Hills
vs Martin Kozelka – Tomáš Beneš, Miroslav Černý, Daniel Farkaš, David Farkaš, David Fleischhacker, Václav Praský, František Šimák, Matěj Stanislav, Michal Velebný
28. 3. 09 16:15 TEMPO Hodko Hills Sedmikráskov Čimice 1. 1:4 (1:3)
Zasloužené vítězství Čimic, které předvedli techničtější a vyzrálejší výkon. David Krejdl, Jiří Kytka