12. Rumové pralinky FC 11 0 0 11 11:59 0

Ne 26.4.09 15:00 zzJUNI1 Lobotomici Oldschool FC   (HL8P)
Ne 26.4.09 16:15 zzJUNI1 Al Ahlí Praha Alvarez D.C.   (HL8N)
Ne 10.5.09 11:15 zzZLICH Pragochmel Blšany A Krabice   (HL8N)
Ne 10.5.09 12:30 zzZLICH Sporting Luka To jsme vám to nandali   (HL8O)
Ne 24.5.09 15:00 zzPANK2 Free team Víťazný február FK   (HL6J)
Ne 24.5.09 16:15 zzPANK2 Aloe Vera CC FC Lokomotiva DP   (HL8N)

20. 6. 09 13:45 zzZARUB Šnek FC B FC Praha 07 11. 1:4 (0:2)
Zápas se zlomil už v prvních deseti minutách po kterých FC Praha 07 vedli o dvě branky. Poté už se utkání jen dohrávalo. David Hora
Šnek FC B FC Praha 07
Martin Papež – Josef Budínský, Tomáš Nikodým, Jaroslav Novák, Pavel Potměšil, Petr Vácha vs Petr Marek – Tadeáš Bělík, Jindřich Hemerka, Filip Košťál, Michal Matouš, Petr Rakouš
37. Petr Vácha 5., 33. Tadeáš Bělík
9. Filip Košťál
58. Jindřich Hemerka
6. 6. 09 15:00 HANSP Dejvický expres Šnek FC B 10. 6:1 (5:0)
Vyhrál techničtější a fotbalovější tým, který předvedeným výkonem patří minimálně do páté ligy. Šnek se ve druhé půli rozhodl přece jen bojovat a nepřipustit vyšší brankový rozdíl. Magda Uxová
Dejvický expres Šnek FC B
Filip Duda – Michal Dobiáš, Tomáš Hanžlík, Václav Kubeček, Václav Martan, Tomáš Procházka, Stanislav Sádovský, Ivan Skoumal, Jakub Troníček, Kamil Veselý, Radomil Žďárský vs Ondřej Havlas – Josef Budínský, Jan Holík, Tomáš Nikodým, Jaroslav Novák, Martin Papež, Pavel Potměšil, Jan Trella
1., 20., 32. Tomáš Procházka
2. Václav Kubeček
4. Radomil Žďárský
12. Ivan Skoumal
36. Tomáš Nikodým
30. 5. 09 12:30 DEKAN Šnek FC B Budějovická 9. 1:1 (0:0)
Více šancí bylo na straně Budějovické, utkání by více slušelo vítězství Budějovické. Z týmu Šnek hrál pouze gólman Havlas. V poslední minutě přišlo vyrovnání po krásné střele. Radek Melhem, Štěpán Šmíd
Šnek FC B Budějovická
Ondřej HavlasJosef Budínský, Filip Holenda, Jan Holík, Jiří Lešner, Tomáš Nikodým, Martin Papež, Pavel Potměšil vs Tomáš Furik – Jan Baudisch, Milan Gottwald, Jakub Kupec, Filip Latta, Aleš Lédr, Richard Peniažka
45. Tomáš Nikodým 60. Jan Baudisch
23. 5. 09 13:45 DEKAN Tankista Orange Šnek FC B 8. 1:7 (0:3)
Poklidné utkání s jasným průběhem. Tempo bylo ve velkém vedru velmi volné, vítězný tým si vytvořil rychle náskok, který pak už jen zkušeně pohlídal. Jan Karlík, Jan Oswald
Tankista Orange Šnek FC B
Radek Kašpar – David Kašpar, Martin Kašpar, Ricardo Martin, Pavel Špalek, Vladimír Špalek vs Ondřej Havlas – Josef Budínský, Filip Holenda, Jan Holík, Tomáš Nikodým, Jaroslav Novák, Martin Papež, Pavel Potměšil, Jan Trella, Petr Vácha
34. Pavel Špalek 9., 12. Jaroslav Novák
23. Jan Holík
50., 59. Ondřej Havlas
57. Martin Papež
60. Tomáš Nikodým
16. 5. 09 12:30 ZAK Šnek FC B Šílené veverky 7. 1:0 (0:0)
Hrálo se s vypůjčeným míčem, protože ani jeden tým neměl míč správné velikosti. Od 50.minuty se dohrávalo s míčem velikosti č.4 na futsal, se kterým také Novák rozhodl střelou z půlky hřiště. Ondřej Turek
Šnek FC B Šílené veverky
Ondřej Havlas – Josef Budínský, Filip Holenda, Jan Holík, Jaroslav Novák, Pavel Potměšil vs Jakub Šťastný – Jakub Burian, Jan Fencl, Jan Jakoubek, Matěj Sova, Jan Šťastný, Jiří Veselý
57. Jaroslav Novák
8. 5. 09 11:15 DEKAN Tichý vánek Šnek FC B 6. 2:2 (1:2)
Vyrovnané utkání ozdobené pěkným kombinačním fotbalem ke konci s velkým počtem neproměněných šancí na obou stranách, které mohly rozhodnout o vítězi. Daniel Mlynář, Tomáš Navrátil
Tichý vánek Šnek FC B
Jaroslav Rauš – Aleš Bílík, Jakub Hejný, Jan Kolda, Jan Kroupa, Daniel Kunc, Dan Merta, Tomáš Procházka, Martin Škrobák, Martin Smola vs Ondřej Havlas – Josef Budínský, Filip Holenda, Tomáš Nikodým, Jaroslav Novák, Martin Papež, Pavel Potměšil
7. Dan Merta
39. Martin Smola
49 Martin Škrobák 10. Ondřej Havlas
15. Martin Papež
3. 5. 09 13:45 P1 Kraftwerk V2 Šnek FC B 3. 4:0 (4:0)
Šneci doplatili na nedostatek hráčů. Poté co v 2. půli hráli 5+1 již nedokázali otočit ke konci zbytečně brutální hru. Jan Zezulka, Jan Šmejkal
Kraftwerk V2 Šnek FC B
Jaroslav Klepal – Petr Báča, Martin Chorvát, Filip Krejčiřík, Václav Mareš, Marek Nemec, Jakub Zachoval vs Ondřej Havlas – Josef Budínský, Tomáš Nikodým, Jaroslav Novák, Pavel Potměšil, Petr Vácha
10., 15. Václav Mareš
11. Martin Chorvát
15. Marek Nemec
25. 4. 09 15:00 P3 Sedmikráskov Čimice Šnek FC B 5. 1:8 (1:1)
Ve druhém poločase Šnek ukázal, že i tak pomalé zvíře dokáže rychle běhat. Martin Vodka, Luboš Růžička
Sedmikráskov Čimice Šnek FC B
Václav Pěnkava – David Chocholoušek, Martin Danielovský, Jiří Decastelo, Dominik Ježek, Filip Šmíd, Jan Šmucr, Martin Tlustý, Vít Ulrich, Martin Záleha vs Ondřej Havlas – Jan Holík, Tomáš Nikodým, Martin Papež, Pavel Potměšil, Petr Vácha
10. Martin Záleha 7., 32., 49., 50., 54. Tomáš Nikodým
48., 51. Jan Holík
56. Pavel Potměšil
18. 4. 09 15:00 P2 Šnek FC B Rumové pralinky FC 4. 3:1 (2:0)
Zasloužená výhra Šneku, který od první chvíle na hřišti dominoval. Tomáš Luka, Pavel Jančovič
Šnek FC B Rumové pralinky FC
Jan Uchytil – Josef Budínský, Filip Holenda, Jan Holík, Jiří Lešner, Tomáš Nikodým, Jaroslav Novák, Martin Papež, Pavel Potměšil vs Miroslav Bujárek – Jaromír Balík, Daniel Čech, Radim Chmelka, Farid Hanafi, Pavel Kohout, Filip Landa, Jaromír Mazura, Jáchym Moravec, Tomáš Salvet, Martin Svoboda, Robert Václavík
4. Tomáš Nikodým
5. Filip Holenda
47. Jan Holík
46. OG
4. 4. 09 12:30 TEMPO Šnek FC B Hodko Hills 2. 0:6 k.
Tým Šnek se k utkáni nedostavil. Norman David, Jiří Pech
Šnek FC B Hodko Hills
vs Martin Kozelka – Tomáš Beneš, Miroslav Černý, Daniel Farkaš, David Farkaš, David Fleischhacker, Václav Praský, František Šimák, Matěj Stanislav, Michal Velebný
28. 3. 09 15:00 DEKAN All - in Šnek FC B 1. 7:4 (1:1)
V první půli vyrovnané utkání. Ve druhé půli se dostal do varu hráč Cibík, který šesti góly rozhodl utkání.
All - in Šnek FC B
Petr Čejka – Milan Cibík, Vojtěch Hamm, Michal Kuntoš, Lukáš Srb, Kamil Srb ml. vs Ondřej Havlas – Josef Budínský, Filip Holenda, Jaroslav Novák, Pavel Potměšil, Jan Trella, Petr Vácha