Ne 20.9.09 10:00 P2 Bened VFK Sever 1.FC   (HL4E)
Ne 20.9.09 11:15 P2 Alien 1.FC Košíře   (HL5G)
Ne 4.10.09 10:00 P2 Beton FC Caroil   (HL8M)
Ne 4.10.09 11:15 P2 Kehar Club FC Oranjes 04 FC   (HL4D)
Ne 22.11.09 17:30 TEMPO Kalparta Kids Homogen 1.FC A   (HL6F)
Ne 22.11.09 18:45 TEMPO Tyran Saens 1.FC VET A Typos - Garda FC   (VL1A)

30. 11. 09 20:15 P1 Filipi SK Ujde to 1980 SK 11. 5:5 (3:2)
Ani výborný výkon Kindla v dresu Filipi nestačil na vítězství. Naopak Filipi, kteří dlouho kontrolovali hru i výsledek museli být nakonec rádi za remízu. Vyrovnávací gól Kindla totiž přišel v době kdy už sami domácí přestali věřit, že z utkání které měli dobře rozehrané získají alespoň bod. Hosté totiž i když hráli v obraně bezstarostně, v závěru si přeci jen dávali na zadní vrátka pozor.
Filipi SK Ujde to 1980 SK
Jakub Navrátil – Jiří Hájek, Zdeněk Hanzlík, Jan Kindl, Miroslav Rožníček, Jiří Šrytr vs Viktor Komar – Pavel Haltuf, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik, Petr Veselý
2., 28. Jiří Hájek
18., 47., 57. Jan Kindl
16., 47. Jan Malypetr
29., 42. Pavel Haltuf
36. Marek Uhlárik
23. 11. 09 20:15 METE1 Ujde to 1980 SK Sebranka FC A 10. 4:1 (3:1)
Utkání hrané čistě a s vysokým nasazením. Domácí měli více ze hry a zaslouženě vyhráli. Michal Kolář, Jan Libus
Ujde to 1980 SK Sebranka FC A
Martin Houdek – Pavel Haltuf, Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik, Petr Veselý vs Vít Dostál – Stanislav Černoch, Václav Chmel, Josef Chmelař, Štěpán Drahota, Michael Heigl, Tomáš Kopal, Jan Kvapil, Miroslav Šimon
3., 50. Nikola Langer
9. Petr Moučka
25. Pavel Haltuf
15. Stanislav Černoch
9. 11. 09 19:00 P1 Felix club Ujde to 1980 SK 9. 1:5 (1:1)
Felix měl k dispozici pouze čtyři hráče do pole, ale i tak vzdoroval celý první poločas. Po změně stran se už projevila početní převaha hostujících Ujde to. Alan Karn, Robert Junek
Felix club Ujde to 1980 SK
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Jan Štěpánek, Radek Troják, Pavel Žirko vs Martin Houdek – Pavel Haltuf, Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik, Petr Veselý
12. Jan Štěpánek 3., 50. Pavel Haltuf
44. Jan Lokajíček
54. Petr Moučka
26. 10. 09 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Rychlí hroši APK 8. 7:4 (6:1)
Velmi pohledné utkání, ve kterém týmu Ujde to spadlo do brány, v první půli úplně všechno na co sáhli. Rychlí hroši se nevzdali a ve druhém poločase třemi góly korigovali, ale náskok domácích byl příliš vysoký. Vladimír Mádr, Lukáš Mádr
Ujde to 1980 SK Rychlí hroši APK
Martin Houdek – Pavel Haltuf, Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik, Petr Veselý vs Luboš Prosecký – Jaroslav Bohunovský, Zdeněk Branžovský, Jiří Burian, Vladimír Burian, Jan Doubek, Pavel Hofrichter, Václav Lokajíček, Ondřej Šturma
57. Vladimír Burian
22. 10. 09 18:15 zzNOVOB Domácí potřeby A Ujde to 1980 SK 7. 11:5 (2:0)
Oboustraně útočný fotbal. Hosté doplatili na úzký kádr a vysoko prohráli. O osudu utkání se rozhodlo na začátku druhé půle, kdy Domácí potřeby dvěma slepenými góly odskočili soupeři. Aleš Vytečka, Tomáš Balcar
Domácí potřeby A Ujde to 1980 SK
Zdeněk Vlach – Michal Louda, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Václav Srba, Luboš Urban, Lukáš Urban, Petr Vaněk vs Martin Houdek – Viktor Komar, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik, Petr Veselý
59., 60. Jan Malypetr
12. 10. 09 19:00 P3 Ujde to 1980 SK Real TIDE XXL 6. 2:3 (0:2)
Pěkné utkání, vyhrál šťastnější tým.
Ujde to 1980 SK Real TIDE XXL
Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik, Petr Veselý vs Radek Řehoř – Pavel Bošek, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Jan Pilmaier, Martin Satar, Libor Troch
45. Marek Uhlárik
56. Jan Malypetr
2., 19. Pavel Bošek
58. Peter Demjanovič
5. 10. 09 18:15 BECH Desítníci CH.C. Ujde to 1980 SK 5. 9:2 (5:0)
Jednoznačné utkání, které rozhodla především širší lavička Desítníků. Po prvním poločase již bylo o zápase rozhodnuto. Lukáš Mrňavý, Martin Čechovič
Desítníci CH.C. Ujde to 1980 SK
Radim Kubica – Tomáš Kirbl, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Michal Pelc, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř, Filip Vraný vs Marek Uhlárik – Pavel Haltuf, Viktor Komar, Jan Malypetr, Petr Moučka, Petr Veselý
60. Pavel Haltuf
21. 9. 09 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Letná FC 4. 4:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, hrané slušně z obou stran. Bohumil Adamec, Zbyněk Adamec
Ujde to 1980 SK Letná FC
Martin Houdek – Pavel Haltuf, Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik, Petr Veselý vs Richard Řezáč – Milan Husák, Tomáš Kadlec, Pavel Klíma, Petr Klíma, Jan Kudrna, Martin Šeba, Martin Slavíček, Tomáš Vích
10., 48. Jan Malypetr
18. Petr Moučka
56. Marek Uhlárik
22. Milan Husák
28. Martin Slavíček
32. Tomáš Vích
14. 9. 09 19:00 P2 Autobazar Duo A Ujde to 1980 SK 3. 2:5 (1:2)
První poločas byl vyrovnaný, zpočátku měli převahu hráči Autobazaru, kterou přetavili v úvodní branku. Ujde to vzápětí vyrovnalo a po rychlé akci ze 23.minuty otočilo skóre. Záhy po změně stran zvýšili hosté na rozdíl dvou gólů. Poté následovalo několik neproměněných šancí na obou stranách, zakončených snížením na rozdíl jediné branky. Rozhodla 53.minuta kdy hosté vstřelili dva slepené góly. Pohledné fotbalové utkání, navíc v duchu fair-play. Martin Lančarič, Matouš Rous
Autobazar Duo A Ujde to 1980 SK
Josef Forejt – Tomáš Chaloupka, Hynek Franta, Libor Korynta, Miroslav Kotaška, Štěpán Mucha, Martin Pracný, Martin Šorm vs Martin Houdek – Pavel Haltuf, Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik, Petr Veselý