Po 19.10.09 17:30 STER3 Pražská legie 2000 Torpedo Ohrobec SKA   (HL3A)
Po 19.10.09 18:45 STER3 Městská policie J.R.Club A   (HL3B)
Po 19.10.09 20:00 STER3 Martini BC A.G.Č.V.   (HL4B)
Po 9.11.09 17:45 STER1 Holosmetky FC A S.N.F. A   (HL2B)
Po 9.11.09 19:00 STER1 Stará parta Nova LFC B   (HL7A)
Po 9.11.09 20:15 STER1 Jawa - Techno team Boca Seniors VET   (VL3C)

30. 11. 09 20:15 METE1 Sebranka FC A AG team 11. 0:6 (0:2)
Utkání rozhodlo vyloučení hráče Sebranky. AG team nabídnutou přesilovku využil, když ve druhé půli zpřesnil zakončení. Jan Berka, Jaromír Šmatla
Sebranka FC A AG team
Vít Dostál – Stanislav Černoch, Václav Chmel, Josef Chmelař, Štěpán Drahota, Karel Kabelka, Tomáš Kopal, Jan Kvapil, Miroslav Šimon vs Libor Brůna – Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Peter Fencák, Martin Mitro, Daniel Řičica, Aleš Sádek, Dominik Šír, Jan Vašek
13 Josef Chmelař 6., 53. Dominik Šír
13., 40. Lukáš Ceé
32., 48. Peter Fencák
25. 11. 09 20:45 zzNOVOB AG team Rychlí hroši APK 10. 3:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, rozhodly dva slepené góly AG Teamu ve druhém poločase. Javier F. Avila Selva, Ryszard J. Macidlowski
AG team Rychlí hroši APK
Petr Bláha – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Peter Fencák, Martin Mitro, Adam Narwa, Daniel Řičica, Dominik Šír, Jan Vašek vs Marek Němec – Jaroslav Bohunovský, Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Ondřej Šturma, Ondřej Vaňura
24. Peter Fencák
42. Dominik Šír
43. Lukáš Ceé
12., 29. Ondřej Vaňura
12. 11. 09 20:45 DEKAN Real TIDE XXL AG team 9. 4:6 (2:4)
Tento zápas přinesl střet dvou fotbalových generací, ze kterého vyšel lépe fotbalovější a technicky lépe vybavený AG Team. Na tom, že výsledek zápasu zcela neodpovídá průběhu hry, má zásluhu zejména brankář Realu. Tomáš Andrle, Pavel Říčka
Real TIDE XXL AG team
Radek Řehoř – Pavel Bošek, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Martin Satar, Libor Troch, Luděk Vošta, Martin Vošta, Paul Andrew Warrington vs Libor Brůna – Stanislav Balatka, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Peter Fencák, Martin Mitro, Daniel Řičica, Dominik Šír
24. Martin Satar
29. Jiří Bouše ml.
31. Pavel Bošek
51. Peter Demjanovič
54 Jiří Bouše ml. 6., 10. Lukáš Ceé
16., 26., 51., 55. Dominik Šír
27. 10. 09 18:15 zzNOVOB AG team Letná FC 8. 5:2 (1:0)
Velmi pohledné utkání, ve kterém AG Team dominoval technikou a rychlostí a Letná důrazem. Nakonec zasloužená výhra AG. Richard Novotný, Vladimír Cieslar
AG team Letná FC
Adam Narwa – Libor Brůna, Lukáš Ceé, Peter Fencák, Aleš Sádek, Dominik Šír, Jan Vašek vs Richard Řezáč – Milan Husák, Tomáš Kadlec, Petr Klíma, Jan Kudrna, Čestmír Šturma, Radim Tesárek, Tomáš Vích
23., 54. Lukáš Ceé
31. Jan Vašek
33. Dominik Šír
48. Libor Brůna
46. Tomáš Vích
52. Petr Klíma
21. 10. 09 18:45 STER3 Ještěrka AG team 7. 1:6 (0:2)
Prvních 15 minut bylo vyrovnaných, ale pak se začalo projevovat, že Ještěrka neměla nikoho na střídání. Na začátku druhé půle se jí sice podařilo snížit na rozdíl jediné branky, ale pak přišly dva slepené góly hostů a utkání se stalo pouze otázkou skóre. Nebýt vynikajících zákroků brankáře Ještěrky, mohlo být i dvouciferné.
Ještěrka AG team
Martin Görög – Gerhard Berka, Jiří Cieciura, Filip Florus, Roman Korbut, Martin Schuh vs Adam Narwa – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Peter Fencák, Martin Mitro, Aleš Sádek, Dominik Šír, Jan Vašek
32. Jiří Cieciura 27 Martin Schuh 25. Peter Fencák
29., 40. Dominik Šír
41. Adam Narwa
47. Libor Brůna
60. Vladimír Brůna
12. 10. 09 17:00 ARIT AG team Filipi SK 6. 0:1 (0:1)
Velmi poklidné utkání bylo v první půli vyrovnané, až do okamžiku kdy Kindl předvedl krásné nůžky umístěné k levé tyči. Druhá půle se hrála o poznání bojovněji, ale stále bez konfliktů a zákeřností. Michal Floch, Tomáš Kvapil
AG team Filipi SK
Lukáš Ceé – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Martin Mitro, Adam Narwa, Dominik Šír, Jan Vašek vs Daniel Honl – Jan Kindl, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Jiří Šrytr, Eliseu Tavares Mane, Tomáš Tichý
22. Jan Kindl
8. 10. 09 18:30 HRAB2 Felix club AG team 5. 2:4 (0:2)
Výborný fotbalový zápas, velice korektní  z obou stran. AG Teamu málem nestačilo ani třígólové vedení, protože Felix club vyvinul velikou aktivitu málem až k vyrovnání. Vítězství pro AG pojistil až minutu před koncem Šír. Jan Menhard
Felix club AG team
Jaroslav Veselý – Jan Fried, Jaroslav Hněvkovský, Ladislav Petík, Jan Štěpánek, Radek Troják, Pavel Žirko vs Stanislav Balatka – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Martin Mitro, Adam Narwa, Marián Poledník, Aleš Sádek, Dominik Šír
40. Radek Troják
45. Jan Fried
15., 59. Dominik Šír
29. Lukáš Ceé
34. Marián Poledník
24. 9. 09 18:15 zzNOVOB AG team Domácí potřeby A 4. 3:1 (2:1)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí. Ačkoli měly více ze hry Domácí potřeby, radoval se z vítězství AG Team. Jiří Sušický, Jan Krtil
AG team Domácí potřeby A
Stanislav Balatka – Petr Bláha, Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Adam Narwa, Marián Poledník, Jan Vašek vs Jiří Krupka – Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Matěj Pikous, Jan Roule, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Luboš Urban, Lukáš Urban, Petr Vaněk
12. Adam Narwa
14. Petr Bláha
51. Lukáš Ceé
14. Michal Louda
14. 9. 09 18:15 BECH Desítníci CH.C. AG team 3. 5:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, hrané ve vysokém tempu. Po nerozhodném poločase neproměnili hráči AG Teamu několik vyložených šancí, když měli v zakončení smůlu. Nakonec rozhodlo utkání to, že AG Team neměl brankáře. David Kácl, Jiří Sýkora
Desítníci CH.C. AG team
Radim Kubica – Tomáš Kirbl, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Martin Richter, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř vs Adam Narwa – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Martin Mitro, Marián Poledník, Aleš Sádek, Jan Vašek
17., 45., 49. Jiří Kratochvíl
29. Jaromír Koubík
60. Miloslav Sejrek
14., 58. Lukáš Ceé
15. Jan Vašek
9. 9. 09 16:45 KBELY AG team Autobazar Duo A 2. 6:2 (3:1)
Velmi pohledné utkání hrané ve vysokém tempu. Domácí vyhráli díky větší střelecké potenci a lepšímu tahu na branku. Petr Kubík, Jaroslav Svoboda
AG team Autobazar Duo A
Petr Bláha – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Adam Narwa, Marián Poledník, Aleš Sádek, Dominik Šír, Jan Vašek vs Aleš Zbíral – Tomáš Chaloupka, Josef Forejt, Hynek Franta, Libor Korynta, Miroslav Kotaška, Martin Pracný, Martin Šorm
13., 51., 59. Dominik Šír
21., 48. Lukáš Ceé
27. Marián Poledník
29., 35. Martin Pracný 46. Miroslav Kotaška
31. 8. 09 19:00 P2 AG team Ujde to 1980 SK 1. 5:3 (2:1)
Je vidět, že se oba týmy na novou sezónu těšily. Krásné a slušně hrané utkání ve vysokém tempu, s dramatickou koncovkou. Rozhodčí téměř bez práce.
AG team Ujde to 1980 SK
Jan Vrabec – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Martin Mitro, Aleš Sádek, Dominik Šír, Jan Vašek vs Martin Houdek – Pavel Haltuf, Viktor Komar, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Marek Uhlárik