Pá 11.9.09 16:45, 18:00 ZAK Břewnow boys KMK
Po 14.9.09 17:30, 18:45 STER2 Žalud United 1.PC
Po 14.9.09 18:45, 20:00 TEMPO Růžoví delfínci 97,2
Út 22.9.09 19:00, 20:15 P3 Exact FC A
Út 22.9.09 19:30, 20:45 DEKAN Paseka FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

2. 12. 09 19:30 ZAK Růžoví delfínci 97,2 Paráda 11. 4:3 (2:3)
Delfínci dvakrát v první půli vedli, ale Paráda vždy vyrovnala a před přestávkou se dostala do vedení. Po změně stran vrhla všechny síly do útoku, ve snaze zvýšit náskok, ale zapoměla na obranu a Delfínci těžili z brejků. Pavel Drápal, Tomáš Pechar
Růžoví delfínci 97,2 Paráda
Petr Deršák – Jan Hala, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jiří Vrzal vs Zbyšek Tržil – Vojtěch Hněvkovský, Jakub Kašpar, Ondřej Losos, Lukáš Poór, Filip Škeřík, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček
2. Lukáš Merta
18. Dušan Merta
50. Jiří Vrzal
56. Jan Hala
15. Ondřej Losos
25., 27. Lukáš Poór
2. 12. 09 19:30 BECH Sargas FC Czech line 11. 5:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém Sargas proměňoval téměř všechny šance. Naopak Czech line spoustu příležitostí zahodilo. Pěkným hattrickem se blýskl Hylas. Pavel Votánek
Sargas FC Czech line
Jan Navrátil – Erdenesaikhan Choijiljav, Daniel Hylas, David Hylas, Milan Kříž, Tomáš Ouřada vs Radek Csik – Vladimír Dřevojan, Petr Jirka, Jiří Loda, Milan Salavec, Stanislav Smeták, Silvestr Svoboda, Petr Vodička
19., 35., 57. David Hylas
38. Milan Kříž
60. Tomáš Ouřada
6. Petr Vodička
9. Milan Salavec
2. 12. 09 19:30 zzNOVOB Limita Kříženeček 11. 1:0 (1:0)
Utkání vcelku dobré úrovně, ale díky hubenému náskoku domácích, bylo ke konci nervózní z obou stran. Oldřich Dominik, Radek Tupec
Limita Kříženeček
Radek Matoušek – Lukáš Havlíček, Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Martin Prokop, Daniel Rous, Jan Veselý, Petr Žižka vs Jiří Barančík – Vít Bednařík, Marek Čermák, Jaroslav Franta, Pavel Havlín, Michal Hnát, Zdeněk Hnát, Marek Nečas, Jan Niessner, Jiří Panocha, Rudolf Stein
2. Lukáš Havlíček 42 Lukáš Havlíček
53 Martin Prokop
53. Vít Bednařík
2. 12. 09 19:00 STER3 Rudý teror Exact FC A 11. 2:1 (1:0)
První půle byla víceméně vyrovnaná, oba týmy hrály rychlý fotbal, plný gólových šancí. Převaha domácích ve druhé půli rozhodla. Tomáš Hrubý, Petr Slavíček
Rudý teror Exact FC A
Marek Kortus – Libor Bláha, Jiří Dolák, Milan Felix, Jan Götthans, Tomáš Götthans, David Konopík, Roman Loučka, Aleš Palásek, Vít Polák vs Lukáš Kubásek – Jaroslav Fíla, Roman Fuzzi, Tomáš Hrdlička, Lukáš Klicpera, Petr Matuška, David Müller, Michael Rapp, Milan Trýb, Šimon Trýb
28. Milan Felix
45. David Konopík
42. Tomáš Hrdlička
2. 12. 09 19:00 STER1 Žalud United 1.PC Břewnow boys KMK 11. 1:4 (1:0)
Utkání mělo náboj jako by se hrálo o první místo. Velice agresivně hraný zápas hostujících mladých, technicky založených hráčů se zkušenými domácími, kteří první půli ovládali ukázkovým přehledem. Po změně stran si hosté vytvořili herní převahu a začali své šance proměňovat. Celý zápas byl zbytečně rozhkouskovaný, díky tvrdé a provokativní hře hostů. Libor Lacina, Tomáš Hrdý
Žalud United 1.PC Břewnow boys KMK
Martin Kucmocht – Adam Horák, Filip Šafránek, Miroslav Šafránek, Jan Šobr, Petr Volf vs Karel Tůma – Michal Ander, Patrik Bernard, Michal Haleš, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Richard Sucharda, Martin Zalužanský
8. Petr Volf 44. Michal Haleš
50., 50. Patrik Bernard
59. OG
2. 12. 09 19:00 P2 Bába FC Paseka FC 11. 1:16 (0:8)
Po 13.minutě bylo jasno kam půjdou body za vítězství. Bába neměla nikoho na střídání a tak na výsledku nic nezměnil ani "kontaktní gól" na 1:12. Jiří Andrle, Karel Andrle
Bába FC Paseka FC
Ivo Cenek – Martin Brož, Radek Chaloupka, Aleš Foldyna, Tomáš Mertha, Jan Pavelka vs Jan Hýbek – Aleš Drnec, Pavel Kadeřábek, Petr Kumpošt, Karel Nachtman, František Presl, Vladislav Sysel