Po 30.4.12 19:00 STER3 Marami 1.FC Tream Deam FC   (HL8I)
Po 30.4.12 20:15 STER3 Les Miserables Klika CFA   (HL8C)
Pá 11.5.12 17:45 STER1 Pyjavíce FK Krabí výměšky FC   (HL7F)
Pá 11.5.12 19:00 STER1 Tream Deam FC TJ Spoje Praha A   (HL8I)
Pá 8.6.12 17:45 STER3 Těžká demence Dejnámbůra FC   (HL5D)
Pá 8.6.12 19:00 STER3 xPěstební dělnice FC 1869   (HL6F)

20. 6. 12 20:15 STER1 Pendula Bona AC Žalud United 1.PC 11. 2:3 (1:2)
Žalud vyhrál především zasluhou hattricku Kosíka, jeho protivník Pechar na stejný kousek nedosáhl a proto jeho tým nemá ani bod.
Pendula Bona AC Žalud United 1.PC
Tomáš Nykl – Radek Beránek, Tomáš Pavlíček, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Pavel Sedlák vs Petr Volf – Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Miroslav Šafránek
14., 56. Josef Pechar 1., 26., 32. Jakub Kosík
6. 6. 12 19:00 STER3 Žalud United 1.PC Killing power FC 10. 0:5 (0:1)
Hosté byli jasně lepší.
Žalud United 1.PC Killing power FC
Petr Volf – Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Jakub Kříž, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht vs Jan Hrdina – Pavel Bočan, Radek Fiala, Petr Jančík, Petr Kovařík, Miroslav Mikula, Petr Mlateček, Michal Petr, Petr Tomáš
25., 50., 53. Petr Mlateček
33. Miroslav Mikula
51. Petr Kovařík
30. 5. 12 19:30 MIKU1 Medvídkova tlapička Žalud United 1.PC 9. 7:0 (3:0)
Jasný průběh domácích, z obou stran pěkný fotbal. Lukáš Srb, Václav Křikava
Medvídkova tlapička Žalud United 1.PC
Václav Praský – Václav Havránek, Ladislav Kloud, Jiří Kocek, Jiří Kubát, Vojtěch Kühn, Tomáš Malina, Luboš Neveršil, František Šimák, Ondřej Šourek, Tomáš Štangel vs Petr Volf – Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Jakub Kříž, Martin Kucmocht, Miroslav Šafránek
1., 13., 16. Ondřej Šourek
40., 55. Jiří Kubát
47. Tomáš Štangel
59. Jiří Kocek
23. 5. 12 17:45 STER1 Žalud United 1.PC Uličníci FC 8. 0:5 (0:3)
Střetnutí ve svižném tempu. Uličníci jasně přehráli svého soupeře. Matyáš Král, Tomáš Pernis
Žalud United 1.PC Uličníci FC
Petr Volf – Petr Fröhlich, Petr Fulín, Jakub Kosík, Jakub Kříž, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Miroslav Šafránek vs Tomáš Kresl – Jan Grafnetter, Ondřej Havlas, Petr Nipl, Petr Pecivál, Ondřej Popelka, Petr Pospíšil, Petr Šigut, Jan Vetyška
3., 59. Ondřej Popelka
12. Ondřej Havlas
16. Petr Šigut
33. Petr Nipl
16. 5. 12 18:15 zzPODVI Serval KPKS Žalud United 1.PC 7. 5:1 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka
Serval KPKS Žalud United 1.PC
Miroslav Lauš – Jiří Anděl, Marek Daněček, Martin Daněček, Tomáš Hamata, Vojtěch Holoubek, Jan Kuchařík, Josef Řebíček, Jakub Vítek vs Petr Volf – Petr Fröhlich, Petr Fulín, Jakub Kosík, Jakub Kříž, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Miroslav Šafránek
30. Jakub Vítek
31., 48., 57. Jan Kuchařík
51. Marek Daněček
54. Petr Volf
9. 5. 12 19:00 STER2 Žalud United 1.PC Restaurace U Pecků B 6. 0:5 (0:1)
Utkání jednoznačného průběhu zvláště v druhé půli, kde konec utkání okořenila potyčka.
Žalud United 1.PC Restaurace U Pecků B
Petr Volf – Petr Fröhlich, David Gumiňski, Jakub Kosík, Jakub Kříž, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht vs Petr Novotný – Jan Filípek, Petr Kovařík, Martin Oulehla, David Schneider, Pavel Strejček, Pavel Vacek, Pavel Vičan, Filip Ždánský
55 David Gumiňski 25., 40., 46. Martin Oulehla
33. Pavel Vičan
41. Filip Ždánský
55. Pavel Strejček
25. 4. 12 19:00 STER3 Sargas FC Žalud United 1.PC 5. 4:4 (3:1)
Férový zápas, kde měli hosté po většinu zápasu územní převahu, Sargas však dával branky z protiútoku.
Sargas FC Žalud United 1.PC
Daniel Hylas – Stanislav Filip, David Hylas, Luděk Litera, Tomáš Ouřada, František Synovec vs Petr Volf – Petr Fröhlich, David Gumiňski, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Miroslav Šafránek
55. Jakub Kosík
18. 4. 12 17:45 STER1 Žalud United 1.PC Arctica Islandica 4. 3:2 (2:1)
V poklidném tempu hrané utkání, v němž tvořil hru zejména tým Arcticy, soupeř však dával góly. Výborný výkon brankářů na obou stranách. Miroslav Sachl, Ondřej Liška
Žalud United 1.PC Arctica Islandica
Petr Volf – Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht vs Roman Smida – Václav Čermák, Tomáš Chvátal, Jan Houška, Milan Humeník, Jakub Jánský, Michal Papík, Marek Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina
25. David Gumiňski
29. Petr Volf
35. Jakub Kosík
15., 45. Marek Přeučil
11. 4. 12 17:45 STER1 Namo FC Žalud United 1.PC 3. 1:4 (0:1)
Po první vyrovnané půli, ukázal Žalud united větší chuť po vítězství a zaslouženě vyhrál. Lepšík
Namo FC Žalud United 1.PC
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Vlastimil Duchek, Filip Dvořák, Tomáš Koucký, Miroslav Krpata, Tomáš Zalabák vs Petr Volf – Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Jakub Kříž, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht
48. Dalibor Bambas 20., 36. Petr Fulín
58., 60. David Gumiňski
4. 4. 12 17:45 STER1 Žalud United 1.PC Prase FC 2. 1:2 (0:0)
Po bezbrankovém poločase dostal Hruška FC Prase do vedení. Dvě minuty před koncem po akci Guminskiho srovnali domácí na 1:1. Proti dělbě bodů se v poslední minutě postavil Dalibor Slezák, který krásnou střelou zařídil Praseti oba body. Čapla
Žalud United 1.PC Prase FC
Petr Volf – Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Jakub Kříž, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Miroslav Šafránek vs Libor Hruška – Richard Cuřín, Jan Freidinger, Tomáš Poláček, Jiří Pudil, Dalibor Slezák
59. Petr Kucmocht 50. Libor Hruška
60. Dalibor Slezák
28. 3. 12 17:45 STER1 Ya Basta! B Žalud United 1.PC 1. 0:1 (0:1)
Moc fotbalové krásy tento zápas nenabídnul. Domácí hráli prvních 10minut jen ve čtyřech hráčích v poli a to rozhodlo, když Žalud vsítil jedinou branku v 7.minutě.
Ya Basta! B Žalud United 1.PC
Antonín Pešík – Tadeáš Cirhan, David Hána, David Matras, Jan Ramba, Martin Veselý, Roman Veselý vs Petr Volf – Petr Fröhlich, Petr Fulín, Jakub Kosík, Jakub Kříž, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Miroslav Šafránek