Ne 13.9.09 18:45 P1 MTPCH Pražačka   (HL3D)
Ne 13.9.09 20:00 P1 Sedm zbabělých B Lord Mayor Idiot   (HL4F)
Ne 4.10.09 16:15 P1 K.T.S. FC Šrot FC   (HL3D)
Ne 4.10.09 17:30 P1 Parta AC Cosmetic   (HL7J)

11. 12. 09 19:30 zzNOVOB Pyjavíce FK Cerveza 18.FC 11. 7:2 (5:1)
Pyjavíce měli skvělý nástup, po kterém jim stačilo udržovat náskok až do konce. Zasloužené vítězství. Tomáš Fiala, Filip Šindelář
Pyjavíce FK Cerveza 18.FC
Jan Galetka – Jan Friml, Jan Jedlička, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar vs David Levý – Radim Conk, Karel Hruška, Jan Kareta, Ondřej Kolář, Tomáš Kriebel, Marek Schneeweis
2., 17., 45. Petr Pouzar
5., 9., 27., 60. Jan Obrtel
16., 35. Ondřej Kolář
27. 11. 09 20:45 DEKAN Blesk VK A Pyjavíce FK 10. 1:2 (0:1)
Na šestou ligu velmi dobré utkání. Pyjavíce daly gól už 50 vteřině zápasu, ale jinak byla hra v první půli vyrovnaná, s občasnými šancemi na obou stranách. Ve druhém poločase se začal Blesk více pohybovat a kombinovat, výsledkem čehož byla převaha, která vyústila ve vyrovnání. O záchranu bojující Pyjavíce se však s bodem nespokojily a dvě minuty před koncem jim zajistil vítězství prudkou střelou Slabý. Michal Žák, Martin Bobysud
Blesk VK A Pyjavíce FK
Jan Průcha – Martin Basl, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Martin Müller, Jaroslav Výborný vs Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Friml, Jan Jedlička, Jan Obrtel, Petr Pouzar, Michal Slabý
50. Martin Basl 1. Jan Jedlička
58. Michal Slabý
22. 11. 09 12:30 P3 Pyjavíce FK Sakostra 9. 1:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas, hraný čistě bez výraznějších faulů. Zdeněk Chvostík, Miroslav Matyáš
Pyjavíce FK Sakostra
Lubomír Kraus – Jan Friml, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar, Karel Roubíček, Michal Slabý vs Jakub OdehnalJan Diviš, Jakub Forejt, Jakub Jun, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Miroslav Slepička
15. Petr Pouzar 50. Miroslav Slepička
55. Jakub Jun
4. 11. 09 18:30 HRAB3 Šumavská střela FK Pyjavíce FK 8. 1:0 (1:0)
Utkání velmi dobré úrovně, s mírnou převahou Šumavské střely. Velmi slušný zápas s minimem faulů. Vít Hujer, Miroslav Pojer
Šumavská střela FK Pyjavíce FK
Václav Havlíček – Tomáš Červený, Ondřej Křivanec, Petr Kukla, Ondřej Kulhánek, Michal Petrášek, Václav Vaněček, Jakub Větrovec, Petr Vrána vs Lubomír Kraus – Jan Friml, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Jan Obrtel, Petr Pouzar, Michal Slabý, Tomáš Tominec
13. Jakub Větrovec
30. 10. 09 19:00 P2 Prokaryota FZ Pyjavíce FK 7. 5:0 (1:0)
Do 28. minuty vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách.  Po vylouční nedisciplinovaného Fraňka, který to od spoluhráčů pěkně schytal, bylo utkání jednoznačné. náhradní
Prokaryota FZ Pyjavíce FK
Jan Wintr – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Jaromír Talíř, Stanislav Valko, Martin Vondra vs Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Friml, Jan Galetka, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar, Karel Roubíček, Michal Slabý, Tomáš Tominec
28. Marcel Franěk
18. 10. 09 12:30 zzJUNI1 Pyjavíce FK Modrý Svině A 6. 2:1 (1:0)
Pohledný zápas zkušených týmů. Na podmáčeném Junioru hráli obě mužstva jednoduchý fotbal, přihrávky na jeden dotek, uvolnění a střelba. Přesnější koncovku měly Pyjavice. Jan Kůstka, Luboš Rudiš
Pyjavíce FK Modrý Svině A
Lubomír Kraus – Jan Friml, Jan Galetka, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Pavel Pazdýrka vs Matěj Kuncíř – Otakar Duben, Petr Gregor, Pavel Řeháček, Tomáš Rosenberger, Vít Zahradník
27., 44. Jaroslav Kraus 57. Tomáš Rosenberger
9. 10. 09 19:30 STOD Kikina bar Pyjavíce FK 5. 0:7 (0:4)
Jednoznačná převaha hostí, o čemž svědčí i výrazná výhra. Pavel Najman, Stanislav Hoch
Kikina bar Pyjavíce FK
Ladislav Král – Jiří Beseda, Petr Hádek, Daniel Hakl, Pavel Horký, Michal Ondrášek, Jan Šantroch, Matěj Urban vs Lubomír Kraus – Jan Galetka, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar, Karel Roubíček
5., 15., 59. Jan Jedlička
12. Jan Obrtel
23. Martin Matějček
38. Jaroslav Kraus
45. Pavel Pazdýrka
2. 10. 09 19:30 BECH Pyjavíce FK Kalparta Kids 4. 1:3 (0:1)
Vyrovnané a trochu vyhecované utkání. Luboš Housa, Martin Ciprys
Pyjavíce FK Kalparta Kids
Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Friml, Jan Galetka, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar, Karel Roubíček, Michal Slabý, Tomáš Tominec vs Rudolf Roubíček – Emiliano Caroti, Jan Čelák, Martin Hart, Libor Kubelka, Jiří Kunce, Petr Pekař, Roman Šperker
42. Jan Galetka 25. Emiliano Caroti
40. Petr Pekař
54. Roman Šperker
25. 9. 09 16:30 TEMPO Junior Motol Pyjavíce FK 3. 0:4 (0:2)
I když výsledek je jednoznačný,zápas byl herně vyrovnaný,ale branky střílela jen Pyjavice.Hráči Motolu zbytečně řečnili,za což dostali žluté a později i červenou kartu. Robert Hlinák, Jan Vokurka
Junior Motol Pyjavíce FK
David Hora – Zdeněk Hartman, Petr Josef, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Martin Pavlík vs Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Friml, Jan Galetka, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar, Karel Roubíček, Michal Slabý, Tomáš Tominec
50. Jan Galetka
18. 9. 09 20:15 TEMPO Pyjavíce FK Homogen 1.FC A 2. 6:1 (3:0)
V jednoznačném utkání si aktivnější domácí dokráčeli v pohodovém tempu, řízeném zejména nejlepším hráčem na hřišti, Pazdýrkou, k výhře.
Pyjavíce FK Homogen 1.FC A
Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Friml, Jan Galetka, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar, Karel Roubíček, Michal Slabý, Tomáš Tominec vs Matěj Komárek – Tomáš Flekač, David Hron, Karel Hron, Pavel Mašek, Vladimír Zeman
7. Pavel Pazdýrka
8., 60. Petr Pouzar
28. Karel Roubíček
36., 37. Jaroslav Kraus
38. Vladimír Zeman
4. 9. 09 19:15 ZAK Efficenza AC Pyjavíce FK 1. 3:0 (1:0)
Poklidné a férové utkání. Do vedení šla po nenápadné akci Efficenza a zbytek prvního, jakož i začátek druhého poločasu byl ve znamení vyrovnané hry. Ovšem šance měl především tým Pyjavic, který je ovšem trestuhodně nevyužíval. A tak podruhé nenápadně udeřil soupeř. Pyjavíce s menší lavičkou a zraněným hráčem už potom na zvrat fyzicky neměli a Efficenza kontrolovala závěr, ve kterém přidala třetí branku. Vilém Řehák, Marek Řeháček