Ne 13.9.09 13:45 P1 1.FP Praha Terron AC Bozi B   (HL5H)
Ne 13.9.09 15:00 P1 S.T.R.U.P. Gente - Yeti FC   (HL5I)
Ne 29.11.09 12:30 DEKAN Horsis heads Manchlastr FC   (HL7I)
Ne 29.11.09 13:45 DEKAN Bröndby codein IF Sebranka FC B   (HL8P)
Ne 13.12.09 12:30 TEMPO Target FC Bez názvu   (HL7I)
Ne 13.12.09 13:45 TEMPO Šrot FC Bohemia Roztyly   (HL3D)

11. 12. 09 19:15 ZAK Prokaryota FZ Efficenza AC 11. 2:3 (1:0)
Efficenza v první půli působila nervózním dojmem, míč ji příliš neposlouchal a toho v klidu hrající domácí využili k poločasovému vedení. Po změně stran hosté zpřesnili hru a naopak domácím jakoby došly síly.
Prokaryota FZ Efficenza AC
Martin Vondra – Michal Hacaperka, Milan Jirásek, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Jaromír Talíř, Stanislav Valko vs Marek Ďuriník – Kamil Bouzid, Filip Drášil, Břetislav Klápště, Petr Louda, Michal Němec, Martin Pobuda, Ondřej Smoček, Jiří Tlamsa
2. Lukáš Pindur
60. Jaromír Talíř
35. Michal Němec
36. Kamil Bouzid
46. Břetislav Klápště
25. 11. 09 20:15 STER1 Cerveza 18.FC Prokaryota FZ 10. 3:2 (0:1)
Vyhecované utkání s mnoha důraznými zákroky na obou stranách. Cerveza přidala více síly v soubojích a zřejmě zaslouženě zvítězila. Jiří Svoboda, Jiří Aubrecht
Cerveza 18.FC Prokaryota FZ
David Levý – Jan Hruška, Karel Hruška, Jan Kareta, Ondřej Kolář, Tomáš Kriebel, Marek Martinka, Jakub Novotný, Marek Schneeweis vs Jan Wintr – Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Stanislav Valko
35., 49. Jan Hruška
56. Ondřej Kolář
5. Ondřej Pokorný
55. Lukáš Pindur
20. 11. 09 20:45 DEKAN Prokaryota FZ Blesk VK A 9. 2:10 (1:3)
Blesk byl jednoznačně lepším týmem a zaslouženě vyhrál. Brankář Prokaryoty svůj tým moc nepodržel, na jeho vrub šlo tak osm z deseti branek. Robert Chačaturov, Andrej Šnajder
Prokaryota FZ Blesk VK A
Jan Wintr – Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Lukáš Pindur, Jakub Šindelář, Stanislav Valko, Martin Vondra vs Jan Průcha – Martin Basl, Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
55. Jan Dřevíkovský
6. 11. 09 17:45 TEMPO Sakostra Prokaryota FZ 8. 6:5 (3:1)
Utkání připomínalo houpačku. Sakostra se takovou nenápadnou hrou dostala do tříbrankového vedení, ale stačilo aby na začátku druhé půle zůstal na lavičce jasně nejlepší hráč utkání Jakub Jun a během 12 minut už vedla Prokaryota. Hostům evidentně docházely síly, ale Jakub Jun přeci jen dvěma střelami zajistil Sakostře výhru. Bez tohoto hráče by domácí neměli šanci uspět.
Sakostra Prokaryota FZ
Jakub Odehnal – Jan Diviš, Jakub Jun, Martin Jun, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Jan Sedláček, Miroslav Slepička, David Ulm vs Jan Wintr – Michal Hacaperka, Ondřej Mach, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Stanislav Valko, Martin Vondra
3., 34. David Ulm
21., 30., 43., 52. Jakub Jun
25., 35. Ondřej Mach
36., 42. Ondřej Pokorný
41. Martin Vondra
30. 10. 09 19:00 P2 Prokaryota FZ Pyjavíce FK 7. 5:0 (1:0)
Do 28. minuty vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách.  Po vylouční nedisciplinovaného Fraňka, který to od spoluhráčů pěkně schytal, bylo utkání jednoznačné. náhradní
Prokaryota FZ Pyjavíce FK
Jan Wintr – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Jaromír Talíř, Stanislav Valko, Martin Vondra vs Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Friml, Jan Galetka, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar, Karel Roubíček, Michal Slabý, Tomáš Tominec
28. Marcel Franěk
14. 10. 09 18:30 HRAB1 Šumavská střela FK Prokaryota FZ 6. 3:2 (2:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka,Závorka
Šumavská střela FK Prokaryota FZ
Václav Havlíček – Ondřej Křivanec, Ondřej Kulhánek, Michal Petrášek, Václav Vaněček, Jakub Větrovec, Petr Vrána vs Martin Vondra – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Jaromír Talíř, Stanislav Valko
11. Michal Petrášek
27. Ondřej Křivanec
37. Jakub Větrovec
16. Ondřej Pokorný
38. Jaromír Talíř
7. 10. 09 18:45 STER3 Modrý Svině A Prokaryota FZ 5. 2:4 (0:2)
Úroveň velmi kvalitního utkání, by snesla měřítko vyšší ligy. O vítězi rozhodlo agresivnější pojetí hry v napadání soupeřovy rozehrávky. Martin Suchý, Michal Rychtera
Modrý Svině A Prokaryota FZ
Pavel Řeháček – Otakar Duben, Jiří Dymák, Petr Gregor, Tomáš Gregor, Lukáš Klimek, Ivo Kurhajec, Tomáš Rosenberger, Vít Zahradník vs Jan Wintr – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Stanislav Valko, Martin Vondra
34. Tomáš Rosenberger
58. Lukáš Klimek
14., 26. Martin Vondra
36. Ondřej Mach
45. Michal Hacaperka
30. 9. 09 20:00 STER3 Prokaryota FZ Kikina bar 4. 10:3 (4:1)
Hosté byli techničtější, lae udělali příliš moc chyb v obraně a tak domácím stačilo je pouze potrestat.
Prokaryota FZ Kikina bar
Martin Vondra – Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Jaromír Talíř, Stanislav Valko vs Petr Hála – Petr Hádek, Daniel Hakl, Pavel Horký, Jan Šantroch, Matěj Urban
8., 47. Lukáš Pindur
12., 24., 44., 48. Ondřej Pokorný
20., 33., 42., 60. Jaromír Talíř
17. Daniel Hakl
31. Petr Hádek
49. Matěj Urban
18. 9. 09 17:45 KBELY Prokaryota FZ Junior Motol 2. 4:6 (3:2)
Utkání dvou rozdílných poločasů. ve kterém zaslouženě vyhrál Junior Motol, protože měl lepší koncovku. Vladimír Svoboda, Miroslav Brabec
Prokaryota FZ Junior Motol
Jakub Šindelář – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jaromír Talíř, Stanislav Valko vs Daniel Behina – Zdeněk Hartman, David Hora, Petr Josef, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Daniel Otta, Martin Pavlík, Jiří Petřík, Radek Zuzák