Po 31.8.09 18:30 HRAB1 Stará parta Tlakové galoše   (HL7A)
Po 31.8.09 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Traktor Praha A   (HL7A)
St 23.9.09 18:30 HRAB2 Cerveza 18.FC Šumavská střela FK   (HL6F)
St 23.9.09 19:45 HRAB2 V.I.P. Proradost FK   (HL8E)
Čt 8.10.09 18:30 HRAB3 Jawa Team Inter Bubeneč   (HL6D)
Čt 8.10.09 19:45 HRAB3 Orosený Paragraf Vršovice Breaker´s FPC   (HL6D)

3. 12. 09 20:15 STER3 Socra FC AFK Karlín Jemné a Solené 1.FC 11. 3:7 (2:3)
Hosté kontrolovali průběh utkání s vyjímkou prvních deseti minut. Výše skóre mohla být i vyšší, ale několik střel trefilo jen tyč. Procházka M.,Procházka T.
Socra FC AFK Karlín Jemné a Solené 1.FC
Marek Himl – Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Michal Schreiber, Jaroslav Zajac vs Martin Mráz – Michal Freiberg, Tomáš Hrubý, Martin Král, Jan Šusta, Ondřej Uhliar, Vojtěch Zdražil
56. Ondřej Uhliar
28. 11. 09 11:15 DEKAN Dromedarians Praha Socra FC AFK Karlín 10. 2:0 (1:0)
Slušně hrané utkání vysoké technické úrovně. Obě mužstva si vytvořila spoustu šancí, ovšem hostující hráče výborně vychytal domácí gólman a právem si odnáší titul muž zápasu. Lukáš Ehrenberger, Michal Košťál
Dromedarians Praha Socra FC AFK Karlín
Jiří Červený – Jozef Chudý, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Libor Lacina, Petr Pištěk, Petr Viliš vs Marek Himl – Jiří Drahokoupil, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Jan Schejbal, Jaroslav Zajac
14. Martin Kožár
50. Michal Koval
9. 11. 09 18:30 HRAB3 Socra FC AFK Karlín Vinohrady FC 9. 6:0 k.
28. 10. 09 18:30 HRAB1 XXX Socra FC AFK Karlín 8. 3:8 (2:2)
Domácí nastoupili pouze ve složení 4+1, přesto úvod utkání celkem s přehledem kontrolovali a dostali se do dvoubrankového vedení. Velice šťastná trefa Korotvičky hosty probrala a dostala Socru zpátky do hry a po vyrovnávacím gólu Zajace se po poločase začínalo s čistým stolem. Druhá půle však patřila počatně zvýhodněnému týmu hostů a když ve 41. minutě mustel ze zdravotních důvodů odstoupit hráč Kubišta, utkáníse dohrávalo již jen z povinnosti. náhradní
XXX Socra FC AFK Karlín
Jiří Halík – Daniel Joska, Petr Kubišta, Pavel Majer, Petr Šmíd vs Marek Himl – Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Jan Schejbal, Jaroslav Zajac
52. Jiří Netolický
24. 10. 09 08:45 P3 Viktorčin smích Socra FC AFK Karlín 7. 2:2 (1:0)
Velmi zajímavé a na sedmou ligu i kvalitní utkání. Viktorčin smích dvakrát vedl, ale Socra vždy dokázala vyrovnat. Konečná dělba bodů se jeví jako zasloužená.
Viktorčin smích Socra FC AFK Karlín
Ondřej Němec – Kamil Hanáček, Daniel Híře, Radovan Hrabě, Petr Jakubíček, Jaroslav Kopecký, Oldřich Křížek, Marek Petruška, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Radomír Švec, Jan Zrzavecký vs Marek Himl – Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Michal Pánek, Filip Vůjtěch, Jaroslav Zajac
7. Radovan Hrabě
53. Daniel Híře
48 Vladimír Soulek 34. Lukáš Mušinský
55. Michal Pánek
15. 10. 09 19:15 ZAK Socra FC AFK Karlín Credit Praha FC 6. 5:1 (3:1)
Bojovné utkání slušné úrovně, ve kterém oba týmy hodně útočily. Střelecky se však prosadili hráči Socry. Miroslav Altman
Socra FC AFK Karlín Credit Praha FC
Marek Himl – Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Pavel Netolický, Jaroslav Zajac vs Filip Bouřil – Jan Diviš, Radomír Grünspan, Jakub Kolařík, Miroslav Kopenec, Tomáš Kopenec, David Lafek, Petr Malysz, Dalibor Tužinčin
7., 25. Jaroslav Zajac
17., 44. Jiří Netolický
59. Josef Korotvička
9. Tomáš Kopenec
5. 10. 09 18:30 HRAB3 The Wall Socra FC AFK Karlín 5. 1:2 (0:1)
Utkání probíhalo v rychlém tempu a bylo plné pohledných akcí. Iniciativnější byli hráči The Wall, ale hosté byli údernější a proto vyhráli. Rád bych vyzdvihl výkon domácího gólmana, který i přes porážku skvěle zachytal a to i při pokutovém kopu.
The Wall Socra FC AFK Karlín
Petr Jindřich – Jakub Havlíček, Petr Kapoun, Tomáš Kapoun, Ondřej Smetana, Tomáš Smetana, Jakub Zamazal vs Marek Himl – Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Pavel Netolický, Jan Schejbal, Jaroslav Zajac
57. Petr Jindřich 5. Jiří Netolický
52. Lukáš Mušinský
17. Jiří Netolický
56. Jaroslav Zajac
1. 10. 09 18:30 HRAB1 Socra FC AFK Karlín Terasy KFC A 4. 4:1 (2:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Petr Vrána, Jakub Větrovec
Socra FC AFK Karlín Terasy KFC A
Marek Himl – Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Pavel Netolický, Jan Schejbal, Jaroslav Zajac vs Dušan César – Oldřich Janouš, Tomáš Kincl, Petr Křepelka, Karel Kunc, Ivo Melicher, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček, Jiří Trop
5. Lukáš Mušinský
10. Jiří Netolický
58., 60. Jaroslav Zajac
3. Petr Křepelka
21. 9. 09 18:30 HRAB2 Prase FC Socra FC AFK Karlín 3. 2:6 (1:4)
Od začátku jednoznačný zápas. Domácí se sice ujali vedení, ale hosté svou převahu potvrdili ještě v prvním poločase.
Prase FC Socra FC AFK Karlín
Martin Havlíček – Lubor Bystřický, Lukáš Cibulka, Jan Freidinger, František Hinz, Libor Hruška, Richard Kneschk, Tomáš Poláček, Robin Stron vs Marek Himl – Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Pavel Netolický, Jaroslav Zajac
2., 51. Robin Stron 6., 33. Jiří Netolický
9. Pavel Netolický
13. Lukáš Mušinský
18., 60. Jaroslav Zajac
7. 9. 09 19:45 HRAB3 Socra FC AFK Karlín Viktor 1.FC 2. 1:4 (1:1)
V první půli bylo utkání vyrovnané. Ve druhé půli se projevila větší technická zdatnost a proměňování šancí ze strany hostů. Jiří Vrána, Miroslav Vlček
Socra FC AFK Karlín Viktor 1.FC
Marek Himl – Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Pavel Netolický, Filip Vůjtěch, Jaroslav Zajac vs Petr Šváb – Vít Červenka, Jiří Janďourek, Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Petr Procházka, Ondřej Šváb, Daniel Žížala
10. Jiří Netolický 15., 51. Petr Procházka
31., 43. Daniel Žížala
2. 9. 09 19:45 HRAB1 Senioři Praha B Socra FC AFK Karlín 1. 2:1 (2:0)
V bojovném zápase zvítězil zaslouženě tým Seniorů. Hosté pouze v závěru snížili střelou z půlky.
Senioři Praha B Socra FC AFK Karlín
Petr Hrášek – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Jan Bozděch, Karel Koschin, Bohuslav Macháček, Petr Pokorný, Tomáš Pokorný, Daniel Vítek vs Marek Himl – Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Jan Schejbal, Michal Schreiber