Po 12.10.09 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. 1.FC Žižkov   (HL6A)

3. 12. 09 20:15 P1 Terasy KFC A XXX 11. 4:1 (1:0)
Utkání slušné úrovně, hrané ve férovém duchu. Jan Loudín, Martin Čakrt
Dušan César – Ondřej Janouš, Petr Křepelka, Karel Kunc, Ivo Melicher, Karel Rožec, Jakub Šídlo, Josef Tatar, Jiří Trop vs Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Daniel Joska, Pavel Majer, Petr Šmíd
50. Karel Rožec
54. Tomáš Cígler
25. 11. 09 18:15 BECH XXX Vinohrady FC 10. 6:0 k.
12. 11. 09 17:45 STER1 Prase FC XXX 9. 3:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém vyšel začátek hostujícím XXX a Praseti zase konec. Jaroslav Poupal, Jiří Fejfar
Prase FC XXX
Jan Freidinger – Petr Burzanovský, Lubor Bystřický, Lukáš Cibulka, Martin Havlíček, Libor Hruška, Jiří Pudil, Dalibor Slezák, Robin Stron vs Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Daniel Joska, David Lisý, Pavel Majer
16., 59. Dalibor Slezák
55. Petr Burzanovský
10., 43. Tomáš Cígler
12. Zbyněk Dusil
28. 10. 09 18:30 HRAB1 XXX Socra FC AFK Karlín 8. 3:8 (2:2)
Domácí nastoupili pouze ve složení 4+1, přesto úvod utkání celkem s přehledem kontrolovali a dostali se do dvoubrankového vedení. Velice šťastná trefa Korotvičky hosty probrala a dostala Socru zpátky do hry a po vyrovnávacím gólu Zajace se po poločase začínalo s čistým stolem. Druhá půle však patřila počatně zvýhodněnému týmu hostů a když ve 41. minutě mustel ze zdravotních důvodů odstoupit hráč Kubišta, utkáníse dohrávalo již jen z povinnosti. náhradní
XXX Socra FC AFK Karlín
Jiří Halík – Daniel Joska, Petr Kubišta, Pavel Majer, Petr Šmíd vs Marek Himl – Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Jan Schejbal, Jaroslav Zajac
52. Jiří Netolický
25. 10. 09 12:30 zzHAGI3 Viktor 1.FC XXX 7. 6:1 (1:1)
Jednoznačný průběh zápasu. Hosté ve druhé půli odešli po fyzické stánce. Josef Hisem, Václav Kyselka
Viktor 1.FC XXX
Matouš Kačaba – Jiří Janďourek, Štěpán Molt, Petr Procházka, Pavel Vozka, Daniel Žížala vs Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, David Lisý, Pavel Majer
16. Jiří Janďourek
34., 45., 50. Daniel Žížala
41., 54. Pavel Vozka
17. 10. 09 08:45 P1 XXX Viktorčin smích 6. 1:6 (1:2)
Hosté byli lepší. Domácí nedůrazní v obraně a nevyužívali své šance... Miroslav Beneš, Zbyněk Šámal
XXX Viktorčin smích
Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Daniel Joska, Petr Kubišta, David Lisý, Pavel Majer, Petr Šmíd vs Ondřej Němec – Kamil Hanáček, Radovan Hrabě, Jaroslav Kopecký, Oldřich Křížek, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Jan Zrzavecký
22. Zbyněk Dusil 5., 10., 41. Jaroslav Kopecký
36., 44. Jan Zrzavecký
46. Radovan Hrabě
7. 10. 09 19:45 HRAB1 Senioři Praha B XXX 5. 2:9 (1:4)
Hosté od začátku diktovali tempo hry a již první půle rozhodla o tom, kdo dnes zvítězí.
Senioři Praha B XXX
Petr Hrášek – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Karel Koschin, Bohuslav Macháček, Tomáš Pokorný, Tomáš Vítek vs Petr Kubišta – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Daniel Joska, David Lisý, Pavel Majer, Petr Šmíd
21., 52. Tomáš Vítek 2., 42. Daniel Joska
18., 19. Petr Šmíd
26., 35. Tomáš Cígler
50. Pavel Majer
57. OG
58. Zbyněk Dusil
1. 10. 09 19:15 ZAK XXX Credit Praha FC 4. 5:1 (0:1)
Velmi pěkný fotbal, plný pohybu. Po vyrovnání se XXX dostali do zápasu a naopak Creditu se začala lepit na kopačky nervozita. V posledních 15 minutách už měli XXX jasně navrch a šli si pro plný počet bodů.
XXX Credit Praha FC
Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Daniel Joska, Petr Kubišta, David Lisý, Pavel Majer, Petr Šmíd vs Filip Bouřil – Jan Diviš, Radomír Grünspan, David Lafek, Petr Malysz, Lukáš Tomis, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek
31. Tomáš Cígler
43. Petr Šmíd
46. Pavel Majer
56. Petr Kubišta
59. Daniel Joska
20. Ladislav Vašek 37. Ladislav Vašek
24. 9. 09 17:00 zzNOVOB Jemné a Solené 1.FC XXX 3. 6:1 (1:1)
První půle byla vyrovnaná, se šancemi na obou stranách. Po změně stran jasná převaha domácích, vyjádřená pěti góly. Jiří Sušický, Jan Krtil
Jemné a Solené 1.FC XXX
Jiří Chvatík – Michal Freiberg, Tomáš Hrubý, Michal Štýs, Jan Šusta, Ondřej Uhliar, Vojtěch Zdražil vs Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Daniel Joska, Petr Kubišta, David Lisý, Pavel Majer, Martin Suchánek
10., 31., 32. Ondřej Uhliar
44., 48. Michal Štýs
45. Vojtěch Zdražil
19. Tomáš Cígler
8. 9. 09 18:00 zzPANK2 XXX The Wall 2. 5:1 (2:0)
Utkání odehráno na velice těžkém terénu. I přes tento fakt, byla vidět spousta kombinací s pěknými brankami. Pro hostující tým příliš krutý výsledek.
XXX The Wall
Jiří Halík – Tomáš Cígler, Zbyněk Dusil, Daniel Joska, Pavel Majer, Petr Šmíd vs Pavel Knob – Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Tomáš Smetana, Jan Topinka, Jakub Zamazal
16., 30., 58., 59. Tomáš Cígler
37. Daniel Joska
38. Petr Jindřich
3. 9. 09 17:30 STER3 Dromedarians Praha XXX 1. 3:2 (2:1)
Fair utkání, které rozhodl v poslední minutě Jasenský z týmu domácích. V tomto případě platilo pravidlo nedáš-dostaneš, když chvíli před tím neptrefil hostující Šmíd prázdnou bránu. Pavel Fiala, Petr Knap
Dromedarians Praha XXX
Martin Murín – Jozef Chudý, Josef Jasenský, Martin Kožár, Libor Lacina, Ondřej Petr, Petr Pištěk, Vlastimil Pospíšil, Petr Viliš vs Jiří Halík – Tomáš Cígler, Daniel Joska, Petr Kubišta, Pavel Majer, Petr Šmíd