Utkání bylo v režii Dynama UK. Pavel Pokorný, Jakub Šiller
Jan Pokorný – Libor Bečvář, Josef Březina, Ondřej Fišer, Marek Havlíček, Václav Šimáček vs Oleg Ivantsiv – Vasyl Badyk, Serhiy Chub, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Mykola Kozachok, Volodymyr Parakhonyak, Roman Rebinchak, Volodymyr Savchuk
35. Yakiv Gurak
43., 47. Yosyp Kovaliv
44. OG
22. 11. 09 11:15 DEKAN Dynamo UK Monočlánek FC 10. 0:1 (0:1)
Domácí měli už ve druhé minutě tutovku po které však jen dlouho zvonily obě tyče. Pak však nastoupila nezměrná bojovnost a hlavně zkušenost hostů, kteří vystavěli před svojí bránou neprostupnou hráz, podpořenou výkonem brankáře Petra a začali si připravovat gólové šance. K zaslouženému vítězství stačilo proměnit pouze jednu. Petr Pekár, Miroslav Krucký
Dynamo UK Monočlánek FC
Yosyp Kovaliv – Vasyl Badyk, Serhiy Chub, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Mykola Kozachok, Volodymyr Parakhonyak, Roman Rebinchak, Volodymyr Savchuk vs Tomáš Petr – Martin Horák, Robert Kunc, Jakub Novák, Martin Ondrák, Jan Papoušek, Ladislav Ruňanin, Petr Rusňák, Jiří Sudek
25. Martin Horák
15. 11. 09 08:45 BECH No madam ! A Dynamo UK 9. 4:3 (3:0)
Zápas byl zbytečně vyhrocený, především ze strany hráčů Dynama. Jinak utkání se spoustou šancí rozhodla lepší první půle v podání No madam. Martin Kubelík, Vojtěch Havlovec
No madam ! A Dynamo UK
Martin Křivský – Tomáš Levý, Jiří Musil, Petr Olbert, Petr Pavel, Václav Růžička, Petr Švitorka vs Oleg Ivantsiv – Vasyl Badyk, Serhiy Chub, Lyubomyr Grygorash, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Mykola Kozachok, Volodymyr Parakhonyak, Roman Rebinchak, Volodymyr Savchuk
56. Mykhaylo Karabin
1. 11. 09 11:15 zzANG Dynamo UK Los Zewlos 8. 2:2 (0:1)
Svižné a pohledné utkání, hrané fair play. S výsledkem mohou být obě mužstva spokojena. Vojtěch Přibyl, Olšar
Dynamo UK Los Zewlos
Oleg Ivantsiv – Vasyl Badyk, Serhiy Chub, Lyubomyr Grygorash, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Mykola Kozachok, Volodymyr Parakhonyak, Roman Rebinchak, Volodymyr Savchuk vs Petr Michalčič – Petr Červenka, Jakub Kroupa, Tomáš Pata, Jiří Šanda, Martin Škop, Martin Vinš
31., 37. Mykhaylo Karabin 18. Jiří Šanda
34. Jakub Kroupa
25. 10. 09 10:00 ZAK JH Dynamo UK 7. 2:4 (2:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů, v prvním měli víc ze hry domácí,kteří ovšem v druhé půli odešli fyzicky a hosté toho dokázali využít. Jan Šťastný, Jiří Veselý
JH Dynamo UK
Ondřej Trunečka – Miroslav Benáček, Vladislav Klimeš, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Martin Šnajdr, Jan Štědrý vs Oleg Ivantsiv – Vasyl Badyk, Serhiy Chub, Lyubomyr Grygorash, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Mykola Kozachok, Volodymyr Parakhonyak, Roman Rebinchak, Volodymyr Savchuk
10. Vladislav Klimeš
29. Ondřej Novák
31., 60. Mykhaylo Karabin
44. Serhiy Chub
18. 10. 09 11:15 zzZLICH Dynamo UK Houbařův Ráj 6. 5:2 (2:0)
Utkání s rychlým spádem, ve druhém poločase ovlivněné těžkým terénem. Dynamo si vypracovalo více šancí, které střelec Karabin proměňoval. Houbaře držel nad vodou vynikající gólman. Ivan Weber, Martin Zatřepálek
Dynamo UK Houbařův Ráj
Oleg Ivantsiv – Vasyl Badyk, Serhiy Chub, Lyubomyr Grygorash, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Mykola Kozachok, Volodymyr Parakhonyak, Roman Rebinchak, Volodymyr Savchuk vs Vladimír Olšovský – Tomáš Daňhel, Dominik Feltl, Petr Pavlíček, Jakub Švehla, Marek Švehla, Martin Trnovec, Jakub Zais
19., 25., 38., 52., 53. Mykhaylo Karabin 40. Marek Švehla
50. Jakub Švehla
11. 10. 09 10:00 P3 Hashlerka THC 1993 A Dynamo UK 5. 1:3 (1:2)
Podprůměrné utkání s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. Jan Škvor, Rostislav Drtina
Hashlerka THC 1993 A Dynamo UK
Roman Davídek – Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Matěj Ladra, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Milan Záruba vs Oleg Ivantsiv – Vasyl Badyk, Serhiy Chub, Lyubomyr Grygorash, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Mykola Kozachok, Volodymyr Parakhonyak, Roman Rebinchak, Volodymyr Savchuk
21. Jiří Cibelius 23 Matěj Ladra 1. Yosyp Kovaliv
19. Yakiv Gurak
58. Roman Rebinchak
4. 10. 09 15:00 zzPANK1 Dynamo UK Emergency 4. 4:0 (1:0)
Na obtížném povrchu se nakonec prosadil tým s lepší souhrou. Jiří Hron, David Beneš
Dynamo UK Emergency
Oleg Ivantsiv – Serhiy Chub, Lyubomyr Grygorash, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Mykola Kozachok, Volodymyr Parakhonyak, Roman Rebinchak vs Zdeněk Prášil – Marek Borovička, Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Karel Pavlíček, David Řehořka, Michal Šárka
8., 49. Mykhaylo Karabin
53. Roman Rebinchak
20. 9. 09 15:00 P3 Dynamo UK Torpédo Řepy 3. 6:1 (3:0)
Domácí předváděli skvělou kombinační hru a svou převahou rozdrtili soupeře. Tomáš Kvarda, František Palan
Dynamo UK Torpédo Řepy
Oleg Ivantsiv – Serhiy Chub, Lyubomyr Grygorash, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Volodymyr Parakhonyak, Roman Rebinchak, Volodymyr Savchuk vs Richard Kulík – Martin Červenka, Hynek Havliš, Radek Hejda, Jiří Hruška, Richard Kulík, Karel Poupě, Karel Půlpán
11., 13., 22., 50., 55. Mykhaylo Karabin
34. Volodymyr Parakhonyak
45. Hynek Havliš
13. 9. 09 11:15 zzZLICH Dinamo Praha Dynamo UK 2. 3:2 (3:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězili mírně lepší domácí. V první půli si vypracovali tříbrankový náskok, který v závěru už jen bránili, což se jim málem vymstilo. Miroslav Sládek, Jaroslav Sládek
Dinamo Praha Dynamo UK
Martin Novotný – Jindřich Kačer, Jiří Kartus, Michal Klumpar, Jiří Pučálka, Radek Pučálka, Lukáš Rozumný, Karel Stehlík, Jakub Tylle, Michal Vohánka, Tomáš Zach vs Oleg Ivantsiv – Serhiy Chub, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Mykola Kozachok, Volodymyr Savchuk
2. Jakub Tylle
12. Michal Vohánka
21. Lukáš Rozumný
24. Mykhaylo Karabin
56. Yosyp Kovaliv
6. 9. 09 10:00 KBELY Dynamo UK Šachťor Praha CF 1. 8:1 (2:1)
"Ukrajinské derby" mělo jasný průběh i výsledek. Dinamo mělo pár dobrých a běhavých hráčů, což bylo znát. Miroslav Hroch, Jan Janda
Dynamo UK Šachťor Praha CF
Yosyp Kovaliv – Serhiy Chub, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Mykola Kozachok, Volodymyr Parakhonyak, Volodymyr Savchuk vs Roman Kreisinger – Marián Danko, Jan Hrabánek, Tomáš Jindra, David Kratina, Václav Mottl, Karel Růžička, Václav Váradi