Ne 8.11.09 13:45 P1 Blueghost.cz FC City Lhotka FC   (HL7J)
Ne 8.11.09 15:00 P1 A - klub 90 Oranjes 04 FC   (HL4D)

12. 12. 09 12:30 P2 Scarface AC 64! FC Kobylisy A 11. 3:2 (0:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Mykhaylo Karabin, Oleg Ivantsiv
Michal Čiernik – Matouš Hlušička, Filip Junek, Lukáš Kunt, Karel Němeček, Martin Plevka, Roman Procházka, Stanislav Roubíček, Jan Samec, Richard Valoušek vs Michal Knapp – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Vojtěch Lhota, Mikuláš Michalík, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Tomáš Viktorin, Michal Zbořil
51. Lukáš Kunt
49 Jan Samec 39. Michal Zbořil
45. Tomáš Belohlávek
28. 11. 09 11:15 zzNOVOB 64! FC Kobylisy A Plameňáci 1.FC A 10. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodl nástup Plameňáků do druhé ho poločasu. Kobylisy doplatily na špatnou produktivitu v koncovce.
64! FC Kobylisy A Plameňáci 1.FC A
Jan Binder – Tomáš Hric, Michal Knapp, Jaroslav Luprich, Mikuláš Michalík, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin, Michal Zbořil vs Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Jan Malý, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf
57. Jaroslav Luprich 30., 38. Jan Malý
31. Pavel Hrubeš
21. 11. 09 13:45 P1 Pivní balet 64! FC Kobylisy A 9. 0:2 (0:1)
Hosté byli lepší a zaslouženě vyhráli.
Pivní balet 64! FC Kobylisy A
Jan Bezvald – Marek Böhm, Jiří Csermelyi, Pavel Padevět, Jan Pilát, Václav Procházka, David Riedl, Josef Soukup vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Michal Knapp, Vojtěch Lhota, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Marek Valo, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin
30 Václav Procházka 12. Tomáš Belohlávek
58. Ruslan Lyubachivskyy
14. 11. 09 13:45 ZAK 64! FC Kobylisy A Nulová šance 8. 3:1 (1:1)
Bojovné utkání které bylo místy zbytečně vyhrocené, rozhodly chyby v obraně Nulové šance, které hráči Kobylis trestali. Hosté také zazdili několik vyložených šancí. Ondřej Kulhánek
64! FC Kobylisy A Nulová šance
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Michal Knapp, Pavel Kopta, Vojtěch Lhota, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Vojtěch Rozehnal, Tomáš Viktorin, Michal Zbořil vs Tomáš Axler – Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Lukáš Švec, Michal Věchet
14., 33. Tomáš Belohlávek
48. Michal Zbořil
40 Michal Zbořil 22. David Nekola 35. David Nekola
50. Lukáš Švec
31. 10. 09 12:30 HANSP Noční dravci 64! FC Kobylisy A 7. 8:3 (4:1)
Rychlý a pohledný zápas, ve kterém Noční dravci hladce přehráli tým z Kobylis. Jaroslav Švec, Zdeněk Šípek
Noční dravci 64! FC Kobylisy A
Pavel Valášek – Marek Benda, Libor Petrák, Patrik Pillmann, Martin Plecháček, Petr Satýnek, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř vs Jan Dvořák – Michal Knapp, Vojtěch Lhota, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin
46. Mikuláš Michalík
24. 10. 09 13:45 ZAK 64! FC Kobylisy A Letňany BD 6. 4:1 (0:1)
Tým Kobylis měl po celý zápas více ze hry. V první půli ovšem nedokázal proměnit své šance a po chybě gólmana pustil Letňany do vedení. Po změně stran však utkání otočil, k čemuž mu pomohla i nekoncentrovanost Devils. Skóre uzavřel z penalty domácí brankář. Michal Tichý, Petr Tichý
64! FC Kobylisy A Letňany BD
Michal Knapp – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Jaroslav Luprich, Mikuláš Michalík, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin, Michal Zbořil vs Jaroslav Srazil – David Jurča, Lukáš Jurča, Pavel Laštovička, Petr Mišoň, Marek Pácha, Petr Štědrý
34., 52. Tomáš Belohlávek
45. Jiří Vaněk
60. Michal Knapp
16. Marek Pácha 45. Lukáš Jurča
17. 10. 09 12:30 BECH Hosthunters 64! FC Kobylisy A 5. 0:7 (0:3)
Kobylisy vévodily celému utkání a po zásluze vyhrály.
Hosthunters 64! FC Kobylisy A
Filip KolárMartin Adámek, Michal Čermák, David Dorničák, Martin Fejlek, Ondřej Hašlar, Filip Krahulík, Miroslav Mašek vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Vojtěch Rozehnal, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin, Michal Zbořil
7., 41. Tomáš Belohlávek
21., 27. Michal Zbořil
38. Ruslan Lyubachivskyy
40. Vojtěch Rozehnal
60. Tomáš Viktorin
10. 10. 09 13:45 ZAK 64! FC Kobylisy A Blizzard ZM 4. 4:3 (1:2)
Zápas dvou různých poločasů. V 1.půli byl jednoznačně lepší tým Blizzard. V tom druhém se Kobylisy rozjely, bojovaly, a zaslouženě vyhrály. Jakub Lukavský, Petr Zapletal
64! FC Kobylisy A Blizzard ZM
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Michal Knapp, Pavel Kopta, Mikuláš Michalík, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin, Michal Zbořil vs Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek
28., 47., 57. Tomáš Belohlávek
38. Tomáš Hric
1. Václav Holenda
20. Miroslav Michňa
35. Milan Haramule
26. 9. 09 08:45 zzNOVOB 64! FC Kobylisy A Vozovna Hloubětín B 3. 8:3 (2:2)
Svojí převahu vyjádřili hráči Kobylis gólově až ve druhém poločase. Nebýt mnoha výtečných zákroků hloubětínského gólmana, mohl být výsledek ještě mnohem vyšší. Ondřej Hromádka
64! FC Kobylisy A Vozovna Hloubětín B
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Pavel Kopta, Jaroslav Luprich, Mikuláš Michalík, Marek Valo, Michal Zbořil vs Martin FilipovičFilip Hladík, Václav Huček, Ladislav Kolář, Robert Kopřiva, Jan Kučera, Michal Patka, Jan Přibyl
18., 36., 59. Marek Valo
24., 32., 44., 55. Tomáš Belohlávek
42. Mikuláš Michalík
22. Robert Kopřiva
27. Michal Patka
59. Filip Hladík
19. 9. 09 13:45 BECH Guláš FC 64! FC Kobylisy A 2. 1:7 (0:1)
Na pohled pěkné utkání, které v sobě skrývalo mnoho pěkných šancí. Martin Voldřich
Guláš FC 64! FC Kobylisy A
Mirko Vasič – Petr Beneš, Jan Jiráň, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Lukáš Paulů, Zdeněk Procházka, Martin Švehla vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, David Brenner, Vojtěch Lhota, Jaroslav Luprich, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Michal Zbořil
39. Miroslav Korecký 24., 44., 55. Tomáš Belohlávek
45. Michal Zbořil
47., 53. Jaroslav Luprich
59. Ruslan Lyubachivskyy
5. 9. 09 12:30 BECH 64! FC Kobylisy A Sparta Pivaři AC 1. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězilo o něco fotbalovější mužstvo. Václav Kopecký, Miroslav Ackermann
64! FC Kobylisy A Sparta Pivaři AC
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Michal Knapp, Jaroslav Luprich, Dušan Pokorný, Marek Valo, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin, Michal Zbořil vs Lukáš Horár – Petr Jandourek, Ján Jeglík, Zdeněk Klein, Martin Matějka, Michal Novák, Martin Šíbal, Martin Sloup, Robert Stehlík, Václav Svoboda