So 5.9.09 08:45 zzZARUB Boca Seniors Vysmátí zajíci A   (HL8I)
So 5.9.09 10:00 zzZARUB Beruška Prosek Blue flame   (HL5F)
So 19.9.09 08:45 zzZARUB CK pánbu nás netrestej Vysmátí zajíci A   (HL8I)
So 19.9.09 10:00 zzZARUB Integrita Jinonice Blue flame   (HL5F)
So 28.11.09 08:45 zzANG CK pánbu nás netrestej Profesoři   (HL8I)
So 28.11.09 10:00 zzANG VZ Terasy KFC B   (HL8C)

6. 12. 09 12:30 zzANG Sací komando Modřany Borussia Dortšpunt C 11. 5:2 (2:1)
Vyrovnaný zápas, který se rozhodl během tří minut ve druhém poločase. Více než fotbalu se ovšem zápas podobal diskusnímu kroužku. Jiří Staš, Zdeněk Jungvirt
Sací komando Modřany Borussia Dortšpunt C
Martin Kupka – Karel Bříza, Bohumil Doležal, Václav Dvořák, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Ladislav Švábenický ml., Tomáš Veselý vs Michal Jakubínský – Jakub Hála, Vladimír Hejduk, Július Ivanik, Michal Kolodžej, Tomáš Kubásek, Martin Pecha, Ondřej Pecha, Imrich Prágai, Jozef Šťavina
22., 26., 39., 41. Petr Lukáč
40. Bohumil Doležal
15., 32. Jakub Hála 50. Jakub Hála
22. 11. 09 12:30 zzANG Athletico Spořilov Sací komando Modřany 10. 4:1 (2:1)
Zasloužená výhra Athletica. Hráči Sacího komanda dokázali pouze sprostě nadávat, když se na fotbalový um nezmohli. Je zvláštní, že problémy jsou vždy se stejnými týmy. A vždycky za to může rozhodčí. Doporučují "nesát" před zápasem.
Athletico Spořilov Sací komando Modřany
Jakub Žinčík – Jiří Bareš, Jan Bartoň, Lukáš Bartoň, Daniel Černý, Antonín Kec, Jiří Květoň, Jiří Mikeš, Jiří Vlach vs Martin Kupka – Karel Bříza, Bohumil Doležal, Václav Dvořák, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Ladislav Švábenický ml., Tomáš Veselý
23. Jiří Vlach
28. Daniel Černý
50., 53. Antonín Kec
5. Petr Lukáč
15. 11. 09 15:00 zzANG Sací komando Modřany Al Ahlí Praha 9. 6:2 (3:0)
Zápas nabídl spoustu šancí na obou stranách. Sací komando mělo vyložených šancí o něco víc, bylo lepší v koncovce a několika důležitými zákroky ho podržel brankář a tak zaslouženě vyhrálo. Jiří Humhal, Martin Pokorný
Sací komando Modřany Al Ahlí Praha
Martin Kupka – Karel Bříza, Bohumil Doležal, Karel Košlík, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Ladislav Švábenický ml., Tomáš Veselý vs Martin Potůček – Jaroslav Hlušička, Lukáš Jenšík, Tomáš Kalina, Lukáš Lepič, Milan Pyšný, Michal Valašík
5., 32. Bohumil Doležal
10., 24. Tomáš Veselý
52., 58. Petr Lukáč
44. Lukáš Jenšík
59. Jaroslav Hlušička
8. 11. 09 12:30 zzANG Splašený kozy TR Sací komando Modřany 8. 0:1 (0:0)
Bojovné utkání se šancemi na obou stranách. Zvítězil o něco lepší tým. Ondřej Suchý, Jiří Myšák
Splašený kozy TR Sací komando Modřany
Karel Křivánek – Milan Flanderka, Michal Hladík, Tomáš Honz, Milan Jiroušek, Marek Lekeš, Lubor Matras, Michael Repetný, Lukáš Tejnor, Štěpán Vršťala vs Martin Kupka – Karel Bříza, Bohumil Doležal, Václav Dvořák, Karel Košlík, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Ladislav Švábenický ml., Tomáš Veselý
41. Bohumil Doležal
1. 11. 09 13:45 zzANG Sací komando Modřany Sestra Sojka 7. 8:2 (1:1)
Rozhodčí se nedostavil. Obě mužstva děkují obětavému dobrovolníkovi z řad fanoušků Bohemians 1905 ! náhradní
Sací komando Modřany Sestra Sojka
Martin Kupka – Karel Bříza, Bohumil Doležal, Karel Košlík, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Ladislav Švábenický ml., Tomáš Veselý vs Jan Hlaváček – Jan Bělonožník, Jiří Polanský, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný, Michal Žák
60. Jiří Výborný
25. 10. 09 15:00 zzANG Talent Praha FC Sací komando Modřany 6. 3:5 (0:3)
Jan Pošta, Marek Janda
Talent Praha FC Sací komando Modřany
Martin Holovský – David Bradáč, Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Tomáš Kynčl, Jan Skalický, Jan Štangel, Adam Stuchel, Petr Žaloudek vs Martin Kupka – Karel Bříza, Bohumil Doležal, Václav Dvořák, Karel Košlík, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Ladislav Švábenický, Ladislav Švábenický ml., Tomáš Veselý
48. Petr Lukáč
18. 10. 09 15:00 zzANG Plný plíce Sací komando Modřany 5. 1:11 (1:2)
Utkání průměrné úrovně, dvou rozdílných poločasů. Plný plíce nastoupily oslabené, ale přesto se ujaly vedení. Sací komando však do přestávky otočilo vývoj a po změně stran si otevřelo střelnici. Pavel Kohout
Plný plíce Sací komando Modřany
Jan Fojtík – Přemysl Dobiáš, Vladislav Nitrai, Aleš Stibůrek, Libor Stibůrek, Petr Vitásek vs Martin Kupka – Bohumil Doležal, Václav Dvořák, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Ladislav Švábenický ml., Tomáš Veselý
15. Aleš Stibůrek 21., 32., 35., 45., 46., 51. Bohumil Doležal
29., 42., 44. Petr Lukáč
36. Ladislav Švábenický ml.
41. Tomáš Veselý
4. 10. 09 15:00 zzANG Sací komando Modřany Inter 09 4. 6:2 (2:1)
Pěkný zápas se šancemi na obou stranách. Vítězové byli důraznější v koncovce. Petr Coufal
Sací komando Modřany Inter 09
Martin Kupka – Karel Bříza, Bohumil Doležal, Václav Dvořák, Karel Košlík, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Ladislav Švábenický ml., Tomáš Veselý vs David Knirsch – Pavel Čahák, Ladislav Feterik, Jan Kos, Jakub Zada, Michal Zada
59. Ladislav Feterik
20. 9. 09 15:00 zzANG Habet Praha FŇ Sací komando Modřany 3. 2:5 (0:3)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...
Habet Praha FŇ Sací komando Modřany
Jan Gregar – Josef Heriban, Kryštof Herrmann, Martin Isoz, David Lukeš, Jakub Pinkava, Matouš Pinkava, Jakub Podlesný, Radek Tichý, Jaroslav Tomeš vs Martin Kupka – Karel Bříza, Bohumil Doležal, Václav Dvořák, Karel Košlík, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Ladislav Švábenický ml., Tomáš Veselý
35. Matouš Pinkava
44. OG
40 David Lukeš
49 Jan Gregar
10., 24. Karel Košlík
17., 47., 53. Petr Lukáč
13. 9. 09 15:00 zzANG Sací komando Modřany FC Praha 07 2. 10:1 (4:0)
V zápase jednoznačně zvítězily zkušenosti a důraz nad mládím a nadšením pro technické finesy. Navíc hráči FC Praha 07 doslaova pohořeli na žalostné koncovce, jen ve 2.poločase zahodili snad 5 branek. Sací komando naopak nejen zkušeně kontrolovalo vývoj zápasu, ale navíc přísně trestalo téměř každé sebemenší zaváhání soupeře. Stanislav Tvaroh, Ivan Prchlík
Sací komando Modřany FC Praha 07
Martin Kupka – Bohumil Doležal, Václav Dvořák, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Ladislav Švábenický ml., Tomáš Veselý vs Šebestián Kroupa – Tadeáš Bělík, Jindřich Hemerka, Lukáš Hes, Radek Hlaváček, Filip Košťál, Štefan Král´, Petr Marek, Michal Matouš, Petr Rakouš
8., 15., 55., 57. Bohumil Doležal
13., 39., 41., 48. Petr Lukáč
14. Tomáš Veselý
59. Ladislav Švábenický ml.
22 Ladislav Švábenický ml. 56. Michal Matouš
6. 9. 09 15:00 zzANG Budějovická Sací komando Modřany 1. 0:6 k.
Vyrovnané utkání, kde se vedení přelévalo z jedné strany na druhou. Hra odpovídala 8.lize. David Dorničák, Ladislav Peleška
Budějovická Sací komando Modřany
David Jánský – Peter Balážik, Tomáš Furik, Zdeněk Jánský, Jakub Kupec, Filip Latta, Aleš Lédr, Roman Marek, Martin Matoušek, Tomáš Mourek vs Martin Kupka – Karel Bříza, Bohumil Doležal, Václav Dvořák, Karel Košlík, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Ladislav Švábenický ml., Tomáš Veselý