11. Bývalí fotbalisti SK 11 2 1 8 19:79 2

Pá 18.9.09 16:30 zzANG Gumídci Méďové FC Mord RFC   (HL4C)
Pá 18.9.09 17:45 zzANG Felix club super Oblouci 81 AFC SUP   (SVL2B)
Ne 25.10.09 08:45 zzANG Deko Blesk VK B   (HL2A)
Ne 25.10.09 10:00 zzANG Dvorce SK MPI Eden 1999   (HL3B)
Ne 8.11.09 08:45 zzANG 1.FC Košíře Krabí výměšky FC   (HL5G)
Ne 8.11.09 10:00 zzANG Stříbrný hroch C Morna to zařídí FC   (HL8M)

1. 12. 09 19:30 zzNOVOB Terasy KFC B 4 TD Ala Bundy B 11. 3:3 (2:1)
Za deštivého počasí kvalitní utkání. Remíza zasloužená. Karel Semirád, Lukáš Semirád
Terasy KFC B 4 TD Ala Bundy B
Marcel Pudich – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček vs Jan Ondruš – Jan Albrecht, Martin Březina, Peter Brťka, Marek Noháč, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Jiří Růžička, Igor Sloboda
12. Karel Rožec
18., 49. Přemysl Tatíček
20. Martin Březina
38. Marek Noháč
44. Peter Brťka
28. 11. 09 10:00 zzANG VZ Terasy KFC B 10. 2:5 (1:3)
Slušné utkání se šancemi na obou stranách. Více fotbalovosti předvedly Terasy. Martin Kupka, Petr Lukáč
VZ Terasy KFC B
Marek Petráček – Ivo Černý, Jan Černý, Tomáš Černý, Radek Heřmánek, Jaroslav Štefek, Ivan Žalmánek vs Leoš César – Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, František Pokorný, Marcel Pudich, Karel Rožec, Milan Šídlo, Robert Staněk, Přemysl Tatíček
14. Tomáš Černý
44. Radek Heřmánek
1. Milan Šídlo
16., 59. Přemysl Tatíček
17. Karel Rožec
56. Václav Linhart
14. 11. 09 08:45 zzZARUB Sváteční mančaft Terasy KFC B 9. 1:3 (1:0)
Navzdory prohranému poločasu se Terasy prosadily díky lepší kombinační hře. Zápasu chyběl důraz a pohyb. Boris Kaliský, Michal Lainer
Sváteční mančaft Terasy KFC B
Aleš Ulrych – Zdeněk Hruška, David Klapal, Jiří Kotous, Bedřich Krejčí, Ondřej Kubát, Miroslav Mráz, Jakub Neuhybl, David Wackermann vs Dalibor Svoboda – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Přemysl Tatíček
25. David Wackermann 40. Václav Linhart
47. Miroslav Pecháček
55. Karel Rožec
7. 11. 09 08:45 zzANG Terasy KFC B Ness Czech 8. 0:6 (0:6)
Klidné utkání. Aleš Josefus, Pavel Pátecký
Terasy KFC B Ness Czech
Marcel Pudich – Zdeněk Drozd, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček vs Luboš Housa – Martin Dřevojánek, Lukáš Hájek, Josef Kafoněk, Václav Lukášek, Šimon Macharáček, Milan Němec, Peter Vedel
7., 8., 19. Luboš Housa
19. Josef Kafoněk
25. Martin Dřevojánek
30. OG
24. 10. 09 12:30 zzANG Marami 1.FC Terasy KFC B 7. 1:9 (0:3)
Marami neměli na střídání(podle zápisu dokonce hráli v pěti) a od začátku je Terasy mlely. Výsledek tomu odpovídá. Jan Kos, Jakub Zada
Marami 1.FC Terasy KFC B
Martin Weidenthaler – Michal Janků, Jaroslav Roháček, Martin Šmíd, Pavel Zajíček vs Leoš César – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Milan Šídlo, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček
58. Pavel Zajíček 9., 27. Karel Rožec
10., 50., 51., 58. Přemysl Tatíček
37., 56., 57. Miroslav Pecháček
13. 10. 09 18:15 ARIT Terasy KFC B DTS Praha 6. 0:2 (0:0)
Narazilo na sebe běhavé mládí v podání DTS a postarší zkušenosti v dresu KFC. Asi zaslouženě vyhráli "běhavci" z DTS. Tomáš Mládek, Pavel Pátecký
Terasy KFC B DTS Praha
Leoš César – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček vs Martin Patera – Daniel Benák, Jakub Karhánek, Tomáš Kazatel, Tomáš Marvan, Jakub Poukar, Michal Řeřicha, Jakub Vidman
44. Jakub Poukar
53. Jakub Karhánek
10. 10. 09 10:00 zzANG Husinecká Šlechta Terasy KFC B 5. 3:9 (1:4)
Hosté byli od počátku jasným pánem na hřišti. Svou střeleckou formu prokázal Staněk, který pěti góly rozhodl zápas. Lukáš Kuba, Jakub Bečvář
Husinecká Šlechta Terasy KFC B
Jakub Strnad – Jiří Brzybohatý, Jan Křikava, Adam Kubala, Jiří Kulich, Adam Pešek, Petr Šoukal vs Leoš César – Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Milan Šídlo, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček
23. Jan Křikava
42., 56. Jiří Brzybohatý
3. Milan Šídlo
8., 10. Karel Rožec
20., 40., 46., 55., 58. Robert Staněk
52. Přemysl Tatíček
3. 10. 09 15:00 zzANG Terasy KFC B Hells Bells 1.FC 4. 2:7 (1:4)
Slušně hrané a poměrně vyrovnané utkání, přestože výsledek na to nevypadá. Jenže Terasy neproměňovaly šance zatímco zabiják Koula ano... Jan Bělonožník, Ondřej Vála
Terasy KFC B Hells Bells 1.FC
Leoš César – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Přemysl Tatíček vs Petr Holík – Pavel Berka, Jiří Dědourek, Ondřej Flieger, Petr Hloušek, Břetislav Kolařík, Martin Koula, Jan Novák, Lukáš Šťastný
10. Zdeněk Drozd
35. Přemysl Tatíček
9., 23., 24., 51., 60. Martin Koula
20., 49. Jan Novák
26. 9. 09 08:45 zzZARUB Bývalí fotbalisti SK Terasy KFC B 3. 3:9 (2:2)
Pohledné a slušně hrané utkání. Rozhodla druhá půle, díky širší lavičce Teras. Petr Novák, Tomáš Doskočil
Bývalí fotbalisti SK Terasy KFC B
Jan Hůla – Norbert Dubský, Adam Hokr, Petr Klíma, Martin Lněnička, Ladislav Novák, David Tulach vs Marcel Pudich – Leoš César, Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček
50. Zdeněk Drozd
8. 9. 09 16:45 zzANG Terasy KFC B Bratři v lihu FC 2. 3:5 (2:1)
Hosté se brzy dostali do vedení, domácí však do poločasu výsledek otočili. Ve druhé půli pak během tří minut vstřelili Bratři tři branky, čímž rozhodli o svém vítězství. Petr Brejla
Terasy KFC B Bratři v lihu FC
Marcel Pudich – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Otakar Mašek, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček vs Petr Hloušek – Viktor Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Jiří Kala, Michal Kocourek, Ondřej Tichý
14. Robert Staněk
21. Karel Rožec
59. Přemysl Tatíček
8., 38., 40. Ondřej Tichý
41., 58. Michal Kocourek
1. 9. 09 17:00 zzANG Kamarádi 1.FC Terasy KFC B 1. 0:2 (0:1)
Po letní přestávce působil sehranějším dojmem tým Teras. Celkem vyrovnané utkání, které dvěma trefami rozhodli hosté. Miroslav Trmal
Kamarádi 1.FC Terasy KFC B
Michal Matuška – Tomáš Gamper, Radim Klement, Jan Král, Roman Počta, Jakub Sedláček, Petr Světlík vs Marcel Pudich – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda